Rezultate căutare

  1. Dimale

    Sunt bine, tu? imi era dor sa ii spun asta lui pavel:))
  2. Dimale

    vezi ca te ataca mans
  3. Byllis- Sfârșit

    Din astia 150, cati iti rezista tie 7 luni pe o lume fara bonus de noapte, cu viteza 6 si fara moral?
  4. Notificari(nu suna alarma)

    Vedem la noapte daca suna
  5. Petitie Bonus de noapte

    In privinta celorlalti din method nu cred ca am jignit vreodata pe cineva sau nu cred ca am defavorizat pe cineva. Cand s-a facut pactul am promis tuturor ca daca castigam lumea toti vor lua coronite, eu zic ca m-am tinut de cuvant. Aici suntem adversari, n-am nimic cu voi chiar va cunosc pe...
  6. Petitie Bonus de noapte

    Nu vreau sa ma cert cu tine sau altceva, vreau doar sa imi spui si mie un lucru notabil pe care l ai facut tu pe paros., tu fiind unul dintre intemeietorii principali ai aliantei, cel care a adus o gramada de jucatori in alianta si care alaturi de mine si cosmin trebuiau sa se ocupe de alianta...
  7. Biluta si steagurile aLbE

    Ar trebui sa faca astia un serial cu voi. Deja devine palpitanto_O
  8. Petitie Bonus de noapte

    poti sa ma inveti si pe mine? ceri bani?
  9. Petitie Bonus de noapte

    inca putin si ajungeti la a 4 a academie:rolleyes:
  10. Aliante

    mai bine mai tarziu decat niciodata:)) l-ati trezit din hibernare pe zeusix, nesimtitilor:))
  11. Aliante

    gataa, vacanta:))
  12. Aliante

    eu zic ca se poate..facem intelegeri si tinem de ele.. mai lasam de la noi cateodata si rezolvam scandalurile ca altfel din cauza unor oameni care au schimbat jocul asta de la strategie la stres asa se va juca mereu...am avut si eu scaparile mele pe unele lumi dar in general prin zonele in care...
  13. Aliante

    copiii astia din ziua de azi cu mentalitatea lor..niste nesimtiti:)) de ce esti tu curios cu cine intru eu? Vezi tu acolo unde sunt.
  14. Aliante

    Intru singur..ma iei la tine??
  15. Aliante

    taci ma ca eu joc frumos:)) pana sunt provocat..
  16. Aliante

    O jucam si noi frumos pe asta?:))
  17. Aliante

    Lasa aliantele..la logare pe lume, la setari scrie "Durata cucerire 12 ore" Astia sunt nebuni la cap?? 12 ore pe viteza 6 e prea mult..exagerat Sper sa fie doar o greseala si acolo sa fie intemeiere ca altfel devine prosteasca lumea..
  18. LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

    tu te-ai gasit ma sa vorbesti?:))) te-am observat de vrei 3 ori toata lumea asta:)) prima cand ai vrut si tu sa fii in 54, in doua saptamani ai cedat orasele a doua, mi-ai trimis 10-20 de nave prin 55, n-ai reusit sa iei niciun oras si a treia, sutele de negative stupefy, mario adevarata vorba...
  19. LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

    Daca am ajuns sa jucam doar ca sa castigam e urat:) Eu joc sa ma distrez. E altceva sa stai cu echipa pe skype sa organizezi o actiune Sa vezi cum intra atacurile si sprijinele. Nu sa stai blindat pana la in gat si la 4 dimineata sa incerci sa ciupesti un oras cu sageata:) Ala nu e joc..dupa...
Sus