Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16785

Guest
Dupa ce castigam lumea asta , ma las !o_O
De ea . intru pe alta si va dau teroare si acolo !
Da circulara in Wild si intreaba cati ma vor afara . :))))))))))
Auzi 8 circulare :))))) 1 am dat sa rezolvam problema fake urilor .Dar e ok si cu fake urile .
 

DeletedUser6507

Guest
Dupa ce castigam lumea asta , ma las !o_O
De ea . intru pe alta si va dau teroare si acolo !
Da circulara in Wild si intreaba cati ma vor afara . :))))))))))
Auzi 8 circulare :))))) 1 am dat sa rezolvam problema fake urilor .Dar e ok si cu fake urile .
Pai macar asta cu aliante mai slabute ca pe lindos ai castigat-o ca au fost putine aliante,pe V6 cand?Sau nu mai ai tupeu,si tot eviti sa intri=))
 

DeletedUser16184

Guest
Dupa ce castigam lumea asta , ma las !o_O
De ea . intru pe alta si va dau teroare si acolo !
Da circulara in Wild si intreaba cati ma vor afara . :))))))))))
Auzi 8 circulare :))))) 1 am dat sa rezolvam problema fake urilor .Dar e ok si cu fake urile .
Fix 8 circulare s-a dat de catre jucatori wild in grepo fake(cand esti prost incearca sa nu mai semnalezi,la scoala iti zicea inainte sa citesti de 2 ori,dar am uitat ca esti baiat de cartier n-ai avut treaba cu scoala),tu sa dai teroare cuiva?Cui ai dat tu teroare?,cine a plans de fake-uri?Cine isi injura proprii jucatori ca e frustat?Dupa event ridici zidul pizdulico langa mine,te-ai dat cocos pe lindos si ai ajuns sa blochezi 6k bireme pe un oras lasand ceilalti jucatori fara permanent(lucky,king bib,patrik etc) si sa fie violati de catre mine,nu-i problema asta e si ideea te apara pe tine iau altu,permanent suficient nu puteti obtine toti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Unde esti tu, e chiar mama si tatal necuratului....asa ca nu face pe virgina, scuze am uitat ca tu esti vesnicul virgin....
Si da, apropo de propunerea ta, chiar ne-am hotarat sa renuntam la joc.....dupa ce castigam si lumea asta!!!
Virgin?Ai uitat ca ma-ta a venit la mine sa o fut pentru ca lui tactu nu i se mai scula? Asa tata,asa fiu:) Upsss scuza-ma esti mai mare ca mine dar...doar la prostie cronica...
 

DeletedUser16785

Guest
=)))))Auzi am stat langa el cu 6k bireme :)))))))))).
De frica ta ma ca eu aveam 100 orase si tu 2 :))))))) .
Va dati seama ce. frica aveam de asta cu 2 orase :)))))))))))))))))))))))))). Terminatul asta tot ce vede permanent pe o lume poate sa fie si in alta mare tot din cauza lui :))))))))))).
Ba baiatule nu mai suferi de atentie .
Tu chiar nu intelegi ca esti pielea puli in ochi mei ?
Permanentul ala il aveam din cauza lui gina16 si bobo :))) ca eu aveam 3 orase izolate amarate , si ei 200 in jur . Am stat fara permanent si mi am luat nava blocandu-mi centralizatorul cu 2-3k sprijine cu o trupa . Apoi am bagat permanent =)))))) .
Dar nah e din cauza ta =))))))))))).
Jucatori violati din Wild :)))))) nah si el si a dat de 2 ori stergere pe lumea aia ca efectiv nu mai avea unde sa bage nava :)))))
Te vad aici 'ten mortii tai in cat timp ramai sageata .
Ti am spus si imi repet eventul va tine in picioare .
Uitate ca am intrat pe zona si pana dupa event minim 20 orase fac .Sa vad cum mortii tai ma scoateti voi pe mine sau pe un Bogdan , Gabi , Victor ,Axi si ceilalti ce suntem pe baricade .
Poti sa o pui si pe ma ta si pe tot neamul tau in poarta ca intram peste voi cu tancurile cum a intrat americani in Irak .
Vorbim peste 1 luna . Cand o sa fi sageata ,daca mai joci .
Si o sa postezi aici ca nu aveai cu cine juca ca erati incepatori , plus ca nu iti place viteza si ca joci acolo pe Billys impotriva Demos si pe mortii ma ti.
Desigur o sa ma pupi in pula ca poate iti ofer din cand in cand un pic de atentie .
'ten mortii tai de lesinat .Cand mortii tai o sa fi tu catalogat gen jucator bun ? Ai auzit tu pe careva sa zica de tine ca esti jucator top sau macar mediu ? Esti un pilea puli care da fake-uri si atat =)))))))).
pleaca in mortii tai de aurolac , ca maine poimaine aberezi ca pamantul se invarte din cauza ta .Cand defapt esti o nulitate .
Fraiere lasa pe alti sa te laude nu te lauda tu pe lucruri inexistente .
Zi ragee si trage apa .
Morti tai de obosit ce cauti atentia mea , da te n gatu' ma ti de nulitate . cand morti tai o sa imi fac eu griji pentru un neica nimeni ca tine ?
Pleaca dreaq de obosit si cauta anturaj cu alti . Eu prefer sa am discuti pana si cu paturile decat cu tine ma , pana si ala e cu o treapta mai sus ca si tine ca nivel de jucator .
Pace !
 

seby9717

Membru
Ohoooo ce fani pe aici:)))))))))))))
1. @seby9717 daca ti-ai spune nick-ul as stii cu cine vorbesc,dar cu siguranta niciodata nu am cerut asa ceva si nici nu o sa cer pentru ca sunt foarte capabil sa agat,deja am harem cu mamele voastre...sa fac si din sotiile/iubitele voastre?
2. Nu s-a platit niciun jucator cu gold,nu s-a intamplat nimic necurat doar am fost mai buni si v-am aratat ca va suntem superiori si de aceea ocupam primul loc atat la puncte/orase cat si la luptatori(atac,deff),frica si-a spus cuvantul...
3.Frustarea e mare injurati pe grupul de wapp,injurati si aici,doar atat stiti?Pana acum nu ati demonstrat nimic pe harta,cand o sa o faceti?Sau cand este o alianta cu jucatori mai decenti va este greu?Va cred ati imbatranit,jocul s-a schimbat nu mai este de voi...mai bine ati iesi la pensie...e spre binele vostru...
4.Astazi la noi in alianta s-au dat 8 globale 2 de catre bila in care isi exprima frustarile,5 de catre un spermatozoid si unu de catre dragos rafael care cersea resurse...
5.Lumea aceasta se poate juca frumos fara fake-uri daca 7bal o sa fie out din wild si de pe lumea asta,fara alte smecheri sa joace pe alt cont ca se afla imediat,zakrosul s-a putut fara el si aici cred ca se poate la fel,vreti un joc frumos fara fake si jocurile acestea de culise?luati masuri in wild si apoi eu va garantez ca se termina cu fake-urile si cu orice alta metoda "murdara"
6.Legat de ce spun eu si cum vorbesc despre mine,e strict problema mea,nu ma intereseaza imaginea de pe un joc virtual,nu sunt atat de disperat de acest joc ca si voi,oriunde joc o fac de placere si atat.
Peace!
Ba om pielea a 5 a tu esti vai mama ta mai si depasesti 100 de kg ca ''Mangara lu Floasca cand avea vre-o 18 anisori'' tu vorbesti de agatat cand ai in tine 100 de kg de rahat si ca futi tu mamele lu x si lu y ba om penibil si fara viitor sa imi spui si tu mie cand o sa ai macar 2 femei cu care ai stat de vorba inafara de tomberonu ala de maicata si scroafa aia de bunicata care amandoua la un loc cand merg pe strada le trebuie girofar ca e gabarit depasit pe strada oricum imi dau seama de la cine ai dobandit kg astea ''frumoase'' si app anul asta nu mai scapi te taiem de Craciun...Va rog Grepo Fake daca tot ati platit pt contul ala sa isi retraga nava faketi cheta si pt buldozeru asta de Ragee sa isi puna inel la stomac ca daca continua asa va fii vai capul lumai mai ales ca mai are si leucemie si inceput de tumoare pe cap ca, creier nu are macar sa mai scape si el din boli. Sa te fereasca Dumnezeu sa mai iei si Covid-19 ca e clar ca mori dar nu iti face griji ca nu te plange si tomberonu ala de ma-ta si aia chefuieste....
Si app chiar as vrea sa dau ochii cu tine sa vad daca esti asa smecher si in viata reala.... oricum cu esti ca si proverbul ala ''copil facut din laba si carat de musca-n piz*a''.... inafara de Grepolis nu stii nimic esti vai mama ta.. pacat de tomberonu ala care te-a facut ca mai bine te facea cacat la gard... si de cerasatorul ala de tactu nu am ce sa mai zic ca te-a lepadat cum se lepada nasii de satana la botez ;)

Atat am avut de zis iti urez bafta la slabit si la cat mai multe citostatice !! :*
 

DeletedUser16184

Guest
=)))) multumesc de hate si de atentie :) se pare ca iar mi-a iesit sa ma joc cu mintea voastra =))))) au ramas magazinele fara tampoane va roaga sa le returnati :)
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Baiiii ruptilor va fute zeul Ragnar pe lumea asta cum i a futut Xynar pe demos pe lumea paros .

Spor pe lumea fantomelor mortilorrrr ;)

ps . steguletele albe hehe prapaditilor .
 

seby9717

Membru
Auzi la asta ba papagalule ai prins si tu glas acuma de pasti ca pana acuma urla foamea din tine... hai vino sa iti dau 1 leu sa ai de 2 cornuri ca iara urla foamea din tine... sau stai am uitat tu mananci din rege ca el are de unde sa iti de-a ;)si bei din mine ca sa ai ce bea si sa prinzi valoare ca nu ai:))))))... da ma ne fute zeul Ragnarr ne fute dandune puncte la greuuu i-am spart deja 20 de fuluri de zburatoare :))))) si inca ceva vb la sfarsit de lume cand va dam muie din picioare si tie si la rege si la tot neamul vostru de tomberoane stradale si inca ceva te rog sa scoti proteza din gura cand vii si ne sugi pe noi sa nu ne lasi iar semne... si cand o ai in gura te rog sa nu zambesti ca zgarii betonu ;))))

Pece voua travestitilor si sper sa faceti trenuletuu acuma de paste ca asa e la moda sa faceti trenuletu si la ultimul sa il chemati pe Gucci sa sa puna cireasa de pe tort ;)
 

DeletedUser16935

Guest
=)))) multumesc de hate si de atentie :) se pare ca iar mi-a iesit sa ma joc cu mintea voastra =))))) au ramas magazinele fara tampoane va roaga sa le returnati :)
Invata-ne prietene si pe noi sa ne jucam cu mintea altora.
=))))Uite, eu chiar vreau atentia ta !
Imi povestesti ,te rog ce ai mai facut tu cu "femeia ta" .
A gasit saraca fata tampoane pana la urma ? ori le-au luat astia din Wild Fangs pe toate ?!
Ne spui si noua cum o cheama pe femeia ta :)))))
 

DeletedUser15785

Guest
=)))) multumesc de hate si de atentie :) se pare ca iar mi-a iesit sa ma joc cu mintea voastra =))))) au ramas magazinele fara tampoane va roaga sa le returnati :)
Uite unde era psihologul de la FBI de se joaca cu mințile noastre. Hai zât
 

andreyy92

Membru activ
Ar trebui sa faca astia un serial cu voi. Deja devine palpitanto_O



CJfjMIEWEAEcqPO.jpg
 

DeletedUser16184

Guest
=)))) daca nu am fost atent,nu inseamna ca sunt analfabet=)))))))) hahahahahahaha inca se simte frustarea de ieri la voi hahahahahahaha=))))
 

DeletedUser16935

Guest
Uite frate vreau sa fiu fanul lui Ragee. si el nu ma vrea , vezi ca sunt din ala obsesiv .
App eu sunt Marcel, iti amintesti de mine !?
Imi spui cum o cheama pe femeia ta ?
Eu cred ca o cheama Tanta , sau Aneta sau Rodica .
Imi povestesti cum a inceput povestea voastra de dragoste ?
Eu auzisem zvonuri ca v ati cunoscut la templul Zeului ( se stie el ) .

Adevarat ?
E adevarat ca ai acasa un altar , unde practici voodoo pentru Wild Fangs in special pt. 7bal ?
Ca era ala sa isi rupa piciorul de dimineata , a intrat cu piciorul in doamna Mariana ( ma-ta ) .
 
Sus