Byllis- Sfârșit

DeletedUser13143

Guest
Am dat mesaje in toate partile , Demos , Angels , Oceania , Anonimi s.a .
Intreaba-l pe @Capone. , bre Mariuse pot recruta de la tine inca 5 academii macar .
Vreau sa ma bat cu Sons si nu am oameni destui .
@Gina pot si de la tine inca de 2 academii .
Demos-ul au adunat de 11 academii , noi vrem sa facem de 22 academii .
Sa moara "dusmani " de oftica .

Bagati la cap ma , Wild Are 150 jucatori ai ei , fara sa apeleze la alte aliante .
Ai pe dracu 150 de jucători , ai maxim 20 și 130 figurații care baga permanent pe granițe că sa va dați voi bombardieri
 

Anubis.K

Stie Tot
Esența mesajelor mele au fost corecte, chiar daca unele au fost porcoase:)))))))). A fost un server greu cu un adversar pe masura, psihologic din toate punctele de vedere :). Felicitari pentru amandoua echipe, pentru noptile investite si zilele de munca investite, dar in orice competiție doar unul este învingător
 

DeletedUser6507

Guest
Esența mesajelor mele au fost corecte, chiar daca unele au fost porcoase:)))))))). A fost un server greu cu un adversar pe masura, psihologic din toate punctele de vedere :). Felicitari pentru amandoua echipe, pentru noptile investite si zilele de munca investite, dar in orice competiție doar unul este învingător
Si acela este ma-ta.ro(invingatorul)
 

DeletedUser16184

Guest
Baaaaaaa doar eu am voie sa ma iau de ma sa,momentan e in Munchen dar va reveni si in tara
 

andreyy92

Membru activ
Am dat mesaje in toate partile , Demos , Angels , Oceania , Anonimi s.a .
Intreaba-l pe @Capone. , bre Mariuse pot recruta de la tine inca 5 academii macar .
Vreau sa ma bat cu Sons si nu am oameni destui .
@Gina pot si de la tine inca de 2 academii .
Demos-ul au adunat de 11 academii , noi vrem sa facem de 22 academii .
Sa moara "dusmani " de oftica .

Bagati la cap ma , Wild Are 150 jucatori ai ei , fara sa apeleze la alte aliante .
Din astia 150, cati iti rezista tie 7 luni pe o lume fara bonus de noapte, cu viteza 6 si fara moral?
 

DeletedUser16184

Guest
baaa ia gura mica cu tot cu byllis-ul vostru :)))))))) incepe nebunia pe asta noua :))))))) dupa voi in cat timp estimati ca o sa faca bila prima criza de nervi si o sa bage vedeta zilei?:))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13143

Guest
Zicea unul că s-a scos moralul dar eu vad pe lumea nouă că este moral . Pe langa fake și săgeți chiar o sa fie un servar reușit .
 

DeletedUser16184

Guest
moralul ramane valabil doar pe un jucator ce-l ataci,nu si pe cel care cucereste,adica daca unu de 10k baga nava pe unu de 150k si tu ataci avand 300k tot moral 100 este,dar daca ii ataci orasul celui de 10k o sa ai moral mic
 
Sus