Byllis- Sfârșit

*cosminiq98

Membru activ
Felicitări jucătorilor din Sons care au rezistat până la finalul lumii, chiar dacă au fost de mai multe ori în situația în care alte alianțe ar fi renunțat. Au demonstrat faptul că pe o lume cu viteză 6, o lume cu minuni, după jumătatea acesteia, numărul mai mare de jucători nu mai reprezintă un avantaj.
În același timp, doresc să-i felicit și pe liderii din Sons pentru modul în care au făcut strategia pentru minuni.
Totodată, doresc să felicit unii jucători din Demos care au dus alianța în spate pe parcursul acestei lumi. Știu că am gura mare și de mai multe ori v-am disperat, dar mă bucur că ați trecut peste. Vă doresc mult succes pe următoarele lumi, daca veți mai intra.
Capone, Dan, vă mulțumesc pentru încrederea acordată și pentru toate lucrurile bune pe care le-ați făcut pentru mine, chiar dacă uneori am sărit calul, dar sper că ați înțeles că făceam acest lucru încercând să ajut alianța într-un fel sau altul.
P.S. Ne-au închis celălalt subiect :(
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Buna dimineta,
Felicitari ambelor tabere. Am scris aseara un mesaj lung si, cred eu, frumos. Dar moderatorii au ales sa stearga tot in loc sa pastreze msajele decente si frumoase. Acum nu mai am timp sa rescriu si raman doar la a felicita jucatorii pt rabdarea si timpul dedicat acestei lumi.
VA IMPLOR ! Nu mai ajungeti iar la dialoguri de usa cortului. Incercati sa fiti unii mai destepti ca altii, adica cedand in a fi cocos fiecare in parte. Daca ramane asa cum a inceput Cosmin, e f frumos si educat !
 

juseppe2

Membru
O fi boiere dar cat timp voi va tot feriti de noi , nu putem sti asa-i ?
Doar mac-mac aici .
Stai linistit voinicule ca nu incepe azi ultima lume a grepolisului. Vor mai fi si altele.
Daca tu ai impresia ca dupa aproape 7 luni de lupta cineva mai are chef sa intre sa joace la capacitate maxima fara putina pauza te inseli.
Mie unul nu-mi mai trebuie alarme si nopti nedormite macar o luna - doua.
Iti spun clar ca Sons nu o sa joace pe Lumea Hermonassa. O sa avem ocazia sa ne luptam, sper pe un V6 (chiar merita sa-l incercati ca la actiuni se vede diferenta).
 

DeletedUser13143

Guest
Dar de ce nu inviți Demos-ul că oricum au pierdut. In schimb pentru Sons inca mai e de jucat. Un 7/7. Nu e timp de alte lumi. Invita Demos-ul.
Cum sa invite demos când el strânge trupa pt Sons :)) a umblat deja cu mesaje pe la Gina și sunt convins că sa dat și la demosari un mes motivațional :)
 

DeletedUser15336

Guest
De ce s-a sters vechiul topic ? magie.. hocus pocus abracadabra
 

DeletedUser15336

Guest
Stai linistit voinicule ca nu incepe azi ultima lume a grepolisului. Vor mai fi si altele.
Daca tu ai impresia ca dupa aproape 7 luni de lupta cineva mai are chef sa intre sa joace la capacitate maxima fara putina pauza te inseli.
Mie unul nu-mi mai trebuie alarme si nopti nedormite macar o luna - doua.
Iti spun clar ca Sons nu o sa joace pe Lumea Hermonassa. O sa avem ocazia sa ne luptam, sper pe un V6 (chiar merita sa-l incercati ca la actiuni se vede diferenta).
nu sunt doar cele 7 luni,,,, s-a jucat inainte si pe paros, deci s-a jucat 1 an continuu pe ambele lumi, este normal ca unii sa nu mai aiba chef

si nu au fost lumi usoare DELOC... wild pe apolonia au avut parte de alianta slaba GREPO FAKE, pe lindos iarasi la fel ANGELS
 

DeletedUser17271

Guest
Cum sa invite demos când el strânge trupa pt Sons :)) a umblat deja cu mesaje pe la Gina și sunt convins că sa dat și la demosari un mes motivațional :)
Am dat mesaje in toate partile , Demos , Angels , Oceania , Anonimi s.a .
Intreaba-l pe @Capone. , bre Mariuse pot recruta de la tine inca 5 academii macar .
Vreau sa ma bat cu Sons si nu am oameni destui .
@Gina pot si de la tine inca de 2 academii .
Demos-ul au adunat de 11 academii , noi vrem sa facem de 22 academii .
Sa moara "dusmani " de oftica .

Bagati la cap ma , Wild Are 150 jucatori ai ei , fara sa apeleze la alte aliante .
 
Sus