LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Pai tu amenintai ba cu vi cu nu stiu cine la constanta etc etc
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
normal ca nu pui ce nu-ti convine ba
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
ti-am zis oricand te astept la constanta ai nr meu ma suni ne gasim ne vedem
smiley_emoticons_lol.gif
dar iti asigur eu ca esti prea pizda sa vi incoace ca esti constient si tu cat de terminat esti si injuri de la 4000-5000km si pe dalex la fel ba il amenintai ca vi si-l tai si cand ti-a zis de Dambovita nu stiai ce este in pula mea de analfabet functional ce esti
Pana atunci stai in vacanta ta ca daca iesi din ea te mananc
 
Ultima editare de un moderator:

Gymus

Membru activ
Situatie de ansamblu:)
Mai jucam si noi ceva sau schimbam jocul?
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

In caz ca ati uitat, e asediu nu revolta
Informatiile sunt cu aproximare de cand am avut ultimele controale :D


nvmrbuY.jpg
Pe ala mai sus am 3 k bireme.. si pe restul cate 1 k.... plm , am alianta si ma tine.. nu am ce face... trebuie sa ne adaptam situatiei.. pana la urma asa e in razboi , faci orice ca sa castigi.
 

andreyy92

Membru activ
Daca am ajuns sa jucam doar ca sa castigam e urat:)
Eu joc sa ma distrez. E altceva sa stai cu echipa pe skype sa organizezi o actiune
Sa vezi cum intra atacurile si sprijinele.
Nu sa stai blindat pana la in gat si la 4 dimineata sa incerci sa ciupesti un oras cu sageata:)
Ala nu e joc..dupa urmeaza alta lume si va bateti cu pumnii in piept ca cine sunteti voi si ce ati facut:)
O sa arat ca si cu zid 50 tot nu stati acolo niciunul, mai rau ma ambitionez.
Poate asa ma invata cate unul ce inseamna o actiune si un joc de echipa nu ceea ce jucati voi:)
Cum ai zis si tu gymus ca iti plac astfel de actiuni
 

DeletedUser16184

Guest
Bla bla bla bla bla bla jucatori cu zid bla bla bla bla doar gurita de ei bla bla bla bla bla bla fallen vacanta pizdulica hahahahahahahaha bla bla bla bla
 

DeletedUser16184

Guest
si dupa ziduri plangi mucosule?iti incepe luni facultatea si ce faci putache?crezi ca peste tot te salveaza zidurile?:))))) terminatuleeeeeeeeeeeeeeeeeee si pe zakros in OT ai fost o paleta si aici la fel
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
ai luat viol 2 seri la rand si dupa zid peste tot
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

Atașamente

  • Screenshot_364.png
    Screenshot_364.png
    16,8 KB · Vizualizări: 15

DeletedUser16759

Guest
Capone nu-i baiat rau dar daca il suparati nu mai lasa minunile aici :)
El dupa ce face minunile, lasa si altei aliante aceasta sansa de a lua coronita. Dar na, multi il huiduiesc.
Pt ce ? nu stiu.
 

DeletedUser16549

Guest
bla bla bla bla bla bla fallen vacanta pizdulica hahahahahahahaha bla bla bla bla
adică te-a și anunțat în avans că de pe 13 e în concediu și cumva tot îți asumi "meritul"? da, wei, adevărul e că tu l-ai băgat în vacanță, felicitări, aproape că nașterea ta are sens acum
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser16184

Guest
@Capone. tu javro taci dracu din gura ca stati si in marea voastra blindati si dupa va dati jucatori baaaaaaaaaaa ce jucam noi este grepolis ce jucati voi e farmvila,arunci vina pe lupi desi stii prea bine intelegerea de pe maraton facuta cu ei,sa-ti mai zic de pe sparta cu tenaci ce i-ati facut lui adnini desi aveati pact?Am multe motive sa-ti dau peste bot si sa-ti arat ca esti un om fara coloana si ca intotdeauna ma vei suge de pula si tu si sorta
 

Gymus

Membru activ
Eu nu-s asa... si daca as avea ceva compromitator... nu as posta... e lipsa de demnitate.. si mai ales ca e un joc.. in morti masi de joc... un joc.
 

DeletedUser16184

Guest
Pe delos javro ai facut 4-5 aliante academii ca sa te folosesti de ei sa le luati internele ca sa cresteti in puncte etc etc noi jucam aceiasi formula de la inceput de lume si nu ne-am plans niciodata ca voi si cand ai cerut stop fake-uri a fost din cauza ca-ti plangeau cu zecile pe wapp din cauza la fake-uri daia ai vrut pace atunci si dupa i-ai bagat in vacanta si ati inceput sa dati voi cu fake-uri,ba nu te mai da corect ca esti cel mai de rahat om de pe acest joc,lumea joaca cu tine din cauza numelui demos kratos nu din cauza numelui capone
 

DeletedUser16184

Guest
Baaaaaa ma doare in pula de ban,iau ban pierd orasele ca doar prin ban pierd orase revin le iau inapoi si tot asa
smiley_emoticons_lol.gif
nu fac ca si capone sa preiau alte conturi si dupa sa ma dau mare cu el
 

DeletedUser16184

Guest
pai am inceput cu kapeer12 ma si dupa am luat alecx222 de la 0 nu deja cu 50 de orase
 

DeletedUser16184

Guest
si pe kapeer12 am ban permanent daia am luat alt cont dar ala luat de la 0
 

*cosminiq98

Membru activ
si dupa ziduri plangi mucosule?iti incepe luni facultatea si ce faci putache?crezi ca peste tot te salveaza zidurile?:))))) terminatuleeeeeeeeeeeeeeeeeee si pe zakros in OT ai fost o paleta si aici la fel
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
ai luat viol 2 seri la rand si dupa zid peste tot
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Viol pe m54, într-o zonă unde aveți 100+ orașe în 30min iar eu am doar 7-8?!
Apropo, nu ți-au pus colegii lesă și botniță încă? Ai dreptate, încep facultatea, iar studenții noaptea sunt în plină activitate. Să văd ce părere vor avea colegii tăi, care au familie, serviciu, nu mai zic de copii mici, când vor lua fake-uri din cauza faptului că sprijină un distrus ca tine prin faptul că nu te zboară din alianță și că sunt de acord cu „tacticile” tale de joc.
Revenind la viol, cred că spionul tău de pe grupul nostru a văzut faptul că in momentul în care mi-am luat nave eram la berea de după fotbal :D. O singură acțiune frumoasă a făcut Andrei imediat după ce am revenit din vacanță și a reușit să-mi ia orașul
Să-ți zică colegii tăi ce „viol” își luau când le spargeam nave zilnic, pe m54. Să se sublinieze acest aspect. Că va chinuiți să luați orașe câteva orașe pe m54, pe când noi, pe m55, în marea noastră, luăm fără număr.
Tot ce ai spune de acum, e egal cu zero. Demosul va câștiga încă o lume, dacă nu mă înșel, ultima cu minuni (posibil să gresesc). So, kiss my dick, pechinez mic ce ești :p
 

DeletedUser16356

Guest
Viol pe m54, într-o zonă unde aveți 100+ orașe în 30min iar eu am doar 7-8?!
Apropo, nu ți-au pus colegii lesă și botniță încă? Ai dreptate, încep facultatea, iar studenții noaptea sunt în plină activitate. Să văd ce părere vor avea colegii tăi, care au familie, serviciu, nu mai zic de copii mici, când vor lua fake-uri din cauza faptului că sprijină un distrus ca tine prin faptul că nu te zboară din alianță și că sunt de acord cu „tacticile” tale de joc.
Revenind la viol, cred că spionul tău de pe grupul nostru a văzut faptul că in momentul în care mi-am luat nave eram la berea de după fotbal :D. O singură acțiune frumoasă a făcut Andrei imediat după ce am revenit din vacanță și a reușit să-mi ia orașul
Să-ți zică colegii tăi ce „viol” își luau când le spargeam nave zilnic, pe m54. Să se sublinieze acest aspect. Că va chinuiți să luați orașe câteva orașe pe m54, pe când noi, pe m55, în marea noastră, luăm fără număr.
Tot ce ai spune de acum, e egal cu zero. Demosul va câștiga încă o lume, dacă nu mă înșel, ultima cu minuni (posibil să gresesc). So, kiss my dick, pechinez mic ce ești :p


ba taci iar vorbesti din spatele zidului? ma pis pe fake-urile tale cu ele sau fara ele iti dau cu jocul in cap de nu ai idee... daca ai da din degete cum dai din gura ai fi si tu cineva pe jocul asta.

Bufonule
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Sus