Aliante

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
Au fost si servere fara fake.uri,clar.
Cu fake.urile s.a inceput recent..
Oricum,parerea mea e ca, dupa serverul corinth,din 2015,a inceput
sa se ,,imputa" jocul.. ;)
 

andreyy92

Membru activ
Numai pesimiști pe aici :(
eu zic ca se poate..facem intelegeri si tinem de ele.. mai lasam de la noi cateodata si rezolvam scandalurile
ca altfel din cauza unor oameni care au schimbat jocul asta de la strategie la stres asa se va juca mereu...am avut si eu scaparile mele pe unele lumi dar in general prin zonele in care am fost eu s a jucat frumos..poate iese o lume frumoasa
la ce setari ne-a dat stil, ar trebui sa ne bucuram ca altele nu mai vedem pe ro:))
 

Gymus

Membru activ
Eu , cat de cat , am jucat frumos pe fiecare lume... Am stiut sa-mi respect adversari...
 

DeletedUser15868

Guest
Spor la cucerit cat mai multe orase gucica ragee offff ce feikuri va dau pe lumea asta voi intra special pentru voi 2 peste 2 saptamani sa aveti ceva orase si sa inceapa distractia dupa aia , vine tati asteptati ca vine. ;);););););)
 

DeletedUser17007

Guest
Vorbeste in dreptul persoanei tale ca esti ratat ci nu de mine, daca ai primit fake-uri din partea mea pe Lindos asta nu inseamna ca sunt ratat, pur si simplu nu joc acolo si cand imi amintesc odata la cateva saptamani mai intru si iti dau cateva fake-uri. Vezi ca acest topic este facut strict pe Paros nu pt a discuta despre alte lumi, vezi-ti de Lindos-ul tau.

Cat despre fake-uri, stim foarte bine cum sa actionam daca vor fi fake-uri dar nu cred ca vor fi ca se vor face intelegeri intre aliantele de pe server cu siguranta si sper sa se si respecte.

Apropo vezi ca pe lumea FARSALA tu ai inecput FAKE-URILE :) Dovezile inca sunt, stie lumea foarte bine care a fost acolo alaturi de sons. Si de ce ai inceput ? fiindca pabababum iti dadea tie si probabil si altora, iar tu dadeai pe noi... Iar pabababum nu era la noi in alianta si nu baga nave pe voi si nu era nici paturile, era un tovaras de al lui , doar sti bine ca ai aflat atunci cine era pe contul respectiv
In privința fake-urilor ești ultimul care trebuie sa vorbească....
Nu vroiam să mă bag ..dar tu întreci orice nesimțire...nu te baga omu in seama și tu începi sa suni la telefoane ..ce ai tu de vb cu mine ? Joacă Grepolis fara fake-uri daca daca ești n stare .
Și termină cu adaugatul pe grupuri wapp..
 
Ultima editare de un moderator:

saca 24

Stie Tot
Tin minte ca eliminasem din alianta,acum vreo 3 ani,pe un jucator cu ștate vechi pe joc,si sa vedeti amenintari si scandal ce facuse domle'.. :))) chit ca eram practic aceasi ,,generatie" 2010-2011.
Nu conteaza cat de vechi sau bun esti.Conteaza sa respecti niste reguli si sa fii OM si pe joc. ;)
 

DeletedUser16184

Guest
Vino si dai fake catelule=))))) din pacate pentru multi dintre voi eu sunt invatat cu astea=)))))))
 

DeletedUser5815

Guest
eu sper doar sa realizati ca la viteza asta, si cu asediu, o sa traiti doar pe joc :)) ... si sunt curioasa, peste o luna-doua, cati jucatori mai raman pe server si pe cati i-au lasat nervii, nevestele, cateii, purceii :)))
nu mai dormiti, nu mai mancati... nu mai zic de altele :))

oricum, succes(uri)!!! ..... aici clar raman in picioare doar cei cu sistemul nervos mai antrenat ... si eventual, rentierii :))
 

saca 24

Stie Tot
eu sper doar sa realizati ca la viteza asta, si cu asediu, o sa traiti doar pe joc :)) ... si sunt curioasa, peste o luna-doua, cati jucatori mai raman pe server si pe cati i-au lasat nervii, nevestele, cateii, purceii :)))
nu mai dormiti, nu mai mancati... nu mai zic de altele :))

oricum, succes(uri)!!! ..... aici clar raman in picioare doar cei cu sistemul nervos mai antrenat ... si eventual, rentierii :))

Sau..cei din penitenciare,cu sistem inchis,care n.au ce face toata ziua si pot juca lejer ;) :D

Ps:sunt telefoane si in inchisori ;). :)))
 

DeletedUser17006

Guest
Asta scrie pe forumul de pe lumea rapida engleza. Probabil ca acest lucru se aplica si pe paros

Hey guys,

I come bearing sad news regarding En119. We've found some pretty significant technical issues with not only the EN world, but all worlds opened this week across all markets. These technical difficulties mean we unfortunately will need to disable login and registration on all of our newest special worlds until beginning of the next week. We apologize for any inconvenience.

For questions regarding Gold spent etc. please bear with us until we have had a chance to establish next steps. Our support team won't have any news to share before next week, either.

Thank you again.
Richard
 
Sus