Rezultate căutare

  1. Lumea Caristus

    Așa este. #7kciuperci
  2. Lumea Amigos

    Ce alianțe iau în calcul să intre pe această lume?
  3. Extern 2023- Spania V5

    Am înțeles că se bate cu tenacii pe revoltă. Ce să-i faci, mai iese lumea la pensie.
  4. Extern 2023- Spania V5

    Bună ziua, stimați jucători de Grepolis! Doresc să vă informez că, pe data de 14 noiembrie, se deschide un server nou pe Spania (Viteza 5, asediu, minuni, fara bonus de noapte). Dorim să păstrăm tradiția începută în toamna anului trecut, când, aproximativ o sută de români au intrat pe un...
  5. Propunere Lume - Noiembrie

    Eu zic să propuneți o lume cu setări bune pe Anglia/Italia/Germania. Nu are rost să se bage o lume cu viteza 5/6 pe România. Nu avem admini capabili pentru a se ocupa de o astfel de lume.
  6. LUMEA RODOS

    N-ai intrat cu baietii din Stars si Demos?
  7. LUMEA RODOS

    S-au făcut și acțiuni, stai calm
  8. LUMEA RODOS

    Când le-ați dat cu piciorul la jucătorii ăia care, cât de cât, mai țineau o graniță, chiar dacă mai comentau din când în când, atunci a început sfârșitul vostru. Numai bine! Poate vor fi câțiva jucători de la voi care, în viitorul apropiat sper eu, vor dori să intre pe extern și să jucăm...
  9. LUMEA RODOS

    Sons a câștigat o lume, având o singură mare. Băieții au câștigat pe extern, pe Anglia, fiind clar în inferioritate. Drept urmare, luați și jucați.
  10. LUMEA RODOS

    Eu recunosc că m-am luat de câteva ori de faptul că livrezi pizza, dar asta doar cand ne luam la ceartă. Repet, orice om care muncește trebuie respectat pentru acest lucru, indiferent de domeniul în care activează. O seară frumoasă vă doresc! Bucurați-vă de timpul liber și stați cu...
  11. LUMEA RODOS

    Legat de faptul ca muncesti de la 18 ani, jos palaria! Chiar apreciez asta. Vorbesc serios. Sper sa nu primesc vreo replica jignitoare.
  12. LUMEA RODOS

    pe mine mă vezi pe hartă?
  13. LUMEA RODOS

    Știi la ce mă refer...
  14. LUMEA RODOS

    Te simți cu musca pe căciulă?
  15. Sparta Vs. Hades 2023

    O părere proastă!
  16. LUMEA RODOS

    m-am pensionat.
  17. LUMEA RODOS

    :))) asta e buna. vedem noi la finalul lumii care e treaba cu randamentul
  18. LUMEA RODOS

    si tu singurul lider de pe grepolis care, dupa doua saptamani de la deschiderea lumii, are un singur oras :)))
  19. LUMEA RODOS

    Atât s-a putut :rolleyes:
  20. inexplicabil,

    așa este. dacă vrei să fie totul bine, trimite-mi 360 de lei să iau o ofertă. după, te asigur că adminii vor fi mai buni cu tine.
Sus