LUMEA RODOS

Au făcut Demos charge back sau nu

  • Da

    Voturi: 32 84,2%
  • Nu

    Voturi: 4 10,5%
  • Au jucat cu bot

    Voturi: 2 5,3%

  • Total votanți
    38

twistdark1

Stie Tot
Toate ca toate dar de la " Hai sa l demolam pe twist " pana la " hai frate , nu vorbim sa rezolvam cu opritul demolarilor?" a fost o diferenta de vreo 7-8 h :)
 
DE LUMEA ASTA SI-AU BATUT JOC ADMINII CU CIUPERCILE LOR ASTA E SIGUR ,ASMUT JUCATORII UNII IMPOTRIVA ALTORA CAND AR TREBUI SA FIE IMPARTIALI SI DOAR SA SANCTIONEZE INFRACTORII SI SA AIBA GRIJA DE BUNA FUNCTIONARE A JOCULUI ,VEDEM IN LUMEA CE VINE CE SE MAI INTAMPLA
 

CaponeM

Stie Tot
ba @CaponeM si celalalt rasarit @ElChapo ca @twistdark1 o fost mai moale in clanta pe forumul extern, un singur lucru trebuia sa faceti SA TACETI NAIBII DIN GURA PE FORUMUL EXTERN! Poate atunci l-ati fi castigat lejer,dar asta cand esti tare-n clanta mai si primesti.

Terminatuleeeeeeeee, nu ti mai cauta scuze.. ca le cauți degeaba... mai bine cautati o pizda să te mai eliberezi de frustrarea asta pe care ți-o arati si tu unde poți, adica intr un mediu virtual, apoi direcția în viață.

Pe tine chiar nu te a bagat absolut nimeni in seama, nu te a provocat nimeni, si totusi ai intrat cu 3k ciuperci ca sa futi serverul, chestie pe care ai recunoscut-o singur... :)))) =))))

Iar dacă ai fost invitat, ai fost invitat sa vii sa joci grepo, pe harta, cum se joaca, să-ti arăți talentul, sa bati brandul, pe ursulet, ori pe mine, ori pe am2, ori pe toti la un loc, dar pe harta, ca un bombardier vero... in schimb tu ai ales să procedezi ca ultima pizda. Succesuri.
 

DanyGBR

Membru activ
Terminatuleeeeeeeee, nu ti mai cauta scuze.. ca le cauți degeaba... mai bine cautati o pizda să te mai eliberezi de frustrarea asta pe care ți-o arati si tu unde poți, adica intr un mediu virtual, apoi direcția în viață.

Pe tine chiar nu te a bagat absolut nimeni in seama, nu te a provocat nimeni, si totusi ai intrat cu 3k ciuperci ca sa futi serverul, chestie pe care ai recunoscut-o singur... :)))) =))))

Iar dacă ai fost invitat, ai fost invitat sa vii sa joci grepo, pe harta, cum se joaca, să-ti arăți talentul, sa bati brandul, pe ursulet, ori pe mine, ori pe am2, ori pe toti la un loc, dar pe harta, ca un bombardier vero... in schimb tu ai ales să procedezi ca ultima pizda. Succesuri.
M-am simțit ca pe Olimp, putem spune ca ciupercile(nr. “Templele” au fost spectatoare)
 
SPER CA PE LUMEA VIITORE ADMINISTRATORII NU VOR MAI LASA PE UNII SI PE ALTII SA-SI FACA DE CAP ASA NU CASTIGA NIMIC CU JOCU ASTA SI DEVINE NEATRACTIV JUCAND PE EL SI IMPLICIT JOCUL NU VA CASTIGA BANI CA DE ASTA SUNT JOCURILE PENTRU DISTRACTIE SI BANI PENTRU CEI CARE LE FAC ,AICI NU VAD NICIUNA DIN ASTEA DOUA
 
Terminatuleeeeeeeee, nu ti mai cauta scuze.. ca le cauți degeaba... mai bine cautati o pizda să te mai eliberezi de frustrarea asta pe care ți-o arati si tu unde poți, adica intr un mediu virtual, apoi direcția în viață.

Pe tine chiar nu te a bagat absolut nimeni in seama, nu te a provocat nimeni, si totusi ai intrat cu 3k ciuperci ca sa futi serverul, chestie pe care ai recunoscut-o singur... :)))) =))))

Iar dacă ai fost invitat, ai fost invitat sa vii sa joci grepo, pe harta, cum se joaca, să-ti arăți talentul, sa bati brandul, pe ursulet, ori pe mine, ori pe am2, ori pe toti la un loc, dar pe harta, ca un bombardier vero... in schimb tu ai ales să procedezi ca ultima pizda. Succesuri.
1696236946883.png
Mai clar de atat nu se poate:).I-am zis si lui @My-TzA15 ca inceputul o sa fie frumos,el saracul astepta deschiderea server ului cu 24h inainte:))
 

DanyGBR

Membru activ
SPER CA PE LUMEA VIITORE ADMINISTRATORII NU VOR MAI LASA PE UNII SI PE ALTII SA-SI FACA DE CAP ASA NU CASTIGA NIMIC CU JOCU ASTA SI DEVINE NEATRACTIV JUCAND PE EL SI IMPLICIT JOCUL NU VA CASTIGA BANI CA DE ASTA SUNT JOCURILE PENTRU DISTRACTIE SI BANI PENTRU CEI CARE LE FAC ,AICI NU VAD NICIUNA DIN ASTEA DOUA
Speranța moare ultima…dar nu o sa se schimbe nimic:))))
 
STIU ASTA DANI DAR MULTI O SA INTRE DOAR OCAZIONAL PE LUMILE CE VOR VENI SI NU VOR CUMPARA NIMIC CEACE E O MARE PIERDERE PENTRU EI,DACA EI NU-SI DAU SEAMA ASTA E ,ACUM A FOST VARA SI MULTI AU FOST IN CONCEDII DAR VINE IARNA SI MULTI VOR CAUTA ALTE JOCURI CA ,IMPERIA SA ALTELE
 
Sus