Extern 2023- Spania V5

*cosminiq98

Membru activ
Bună ziua, stimați jucători de Grepolis! Doresc să vă informez că, pe data de 14 noiembrie, se deschide un server nou pe Spania (Viteza 5, asediu, minuni, fara bonus de noapte).
Dorim să păstrăm tradiția începută în toamna anului trecut, când, aproximativ o sută de români au intrat pe un server extern, pe Anglia, pe care l-au și reușit să-l câștige. Drept urmare, cei care doresc sa joace pe serverul din Spania, sunt rugați să lase un mesaj sau un reply la postare.
Menționez că nu suntem în cautare de jucători care doar vor să crească orașe pentru alții. Căutam jucători care să ducă lumea până la final, oricare ar fi deznodământul.

Aveți mai jos link-ul cu setările lumii.
https://es.forum.grepolis.com/index.php?threads/neápolis.46572/#post-896543
 

ElChapo

Stie Tot
si taci,pana nu vi si tu cu un extern castigat
Dragostea mea nu vreau sa fiu raut dar sa te fereasca dumnezeu sa dai de niste handicapati pe asediu pe spania ca iei viol mai rau ca fetele de la gloryhole :( nu i de tine vtm v5 si fara bonus de noapte (linia intai,daca joci a 2 a sau nucleu esti buna de umplutura)
Multe succesuri :*
P.s Valabil pentru mai multi comentariul de mai sus
 

Lord Smaug

Stie Tot
din experientele mele si a astora ce am jucat pe spania, Bobbo s-a dus pana la baie si cand a terminat dusu s-a trezit cu 20k bireme in oras :)))))))
 

CaponeM

Stie Tot
@7bile nu serviți domnu un v5 spaniol fără bonus?

Cică ie nevoie in staff de un tenho- tactician cu viziune și claritate...??!
 
Sus