Extern 2023- Spania V5

DeletedUser17271

Guest
@7bile nu serviți domnu un v5 spaniol fără bonus?

Cică ie nevoie in staff de un tenho- tactician cu viziune și claritate...??!
Mi-a scris ceva -ceva paturile de extern inclusiv imi trimisese link intr-un grup cu 4 membri .. Am crezut ca e la misto .
Da chiar si asa nu intram , nu mai am timp de asediu .... mai ales fara bonus ....ce zici acolo .

Mult succes acolo si sper sa faceti treaba buna .
 

DeletedUser17271

Guest
E ocupat sa piarda o lume pe RO...
Am pierdut eu mai multe , o lume de grepolis .... o nimica toata .Nu ca ar fi prima lume .
Plus e sistemul vostru de joc e normal sa fi-ti avantajati , noi suntem alianta de asediu .. jucatori de asediu .
Ar trebui sa fi-ti mandri ca aveti adversar .. si nu faceti o lume de farmerama .
In plus vad ca stati bine la capitolul gold .. 20k puncte la 30 ore de la deschidere e ceva .... eu am bagat 2k in cladiri imi vine sa plang =))) .
In rest ce sa zic noi sa fim sanatosi . Si pt. ca esti arogant sper sa castige lumea baietii aia a lui Razvan .
 

asdphones

Stie Tot
plus am uitat sa adaug aliante de pe asediu au mai intrat pe revolta , dar inca nu am vazut ca aliante de pe revolta sa intre pe asediu ....
Stai linistit ca o pierdem impreuna... Nu am construit minuni niciodata si nici nu am de gand...plus ca moral... De castigat sa castige cine o castiga, distractie sa fie...Plus ca ai dreptate, baietii aia de pe la Caini sunt organizati si tin la bataie, aici la noi nu stiu ce sa zic, eu sunt in vizita, nu sunt implicat, doar am primit invite si am intrat..Spor!
 

DeletedUser17271

Guest
Stai linistit ca o pierdem impreuna... Nu am construit minuni niciodata si nici nu am de gand...plus ca moral... De castigat sa castige cine o castiga, distractie sa fie...Plus ca ai dreptate, baietii aia de pe la Caini sunt organizati si tin la bataie, aici la noi nu stiu ce sa zic, eu sunt in vizita, nu sunt implicat, doar am primit invite si am intrat..Spor!
Aia zic si eu , Razvan e un bun lider a stat pe grup cu noi multe luni si e baiat fita . Plus are echipa buna . (Ni la furat pe Silviu)
Cum si voi de altfel , din ce am auzit de la alti jucatori ce au mai jucat revolta .. eu din pacate nu prea cunosc .. in schimb vad acolo pe Cristi (fratii prastie ) care e jucator top , Codruta care iar imi place de ea , ca in primul rand e ambitioasa s.a .
Nu stiu tu cat si altii , dar mie mia trecut de "intepaturi" si "ambitii prostesti " joc pt ca asa tinem grupul de oameni unit , mai o gluma mai o caterinta mai o discutie inteligenta s.a . Nu pentru joc in sine .. si daca eventul si castigam e bonus .
 
Ultima editare de un moderator:

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Da au intrat baietii astia, cine plm sunt Mayans? A aflat cineva? @Salladyn
irre4.gif
 
Sus