Propunere Lume - Noiembrie

mustangul 2

Membru activ
Setări de joc:
Viteza de joc: 4/5 (5 ar fi perfect )
Viteza unităților: 4/5 (5 ar fi perfect )
Viteza negustorilor: 2
Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc: 4 zile
Limita alianței: 30
Moral: nu
Minunile Lumii sau Dominatie (aici o sa mearga cu nr de jucatori )
Sistem de cucerire Revolta sau asediu - Furie 8h . Asediu 10 h
Zei 8 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis, Afrodita si Ares)
Bonus de noapte: Activat (23:00-07:00_)
Cumpără instant: Da
Timpul de înființare a orașului: 8 ore
Bonus: +20 hopliti
Artefact: ce vreti voi

Am vazut ceva asemanator.



Admini o sa aveti mai putin de furca cu cb .


Inca o chestie sa o mentionez , Sa jucam un joc corect fara 10 academi , si 10 pacte .


Adunati-va echipele in limita a 30 de jucatori si cine sunt mai tari sa castige
Vrei sa refaci orasele in 2 zile lucratoare cu viteza aia la negustori:)))
 

colinw

Membru activ
În loc să propuneți setari pt un cct de server, mai bine ii propuneți la prea mărețul @Stil 2 chestii fff simple..

1. Să găsească (plătească daca este nevoie) 1-2 oameni cât de cât capabili care sa se ocupe de îngrijirea serverelor, sa fie activi pe sistemul de suport, să verifice jucătorii mai amănunțit.. nu sa aștepți 2-3-4 zile un răspuns.

2. Sa caute/ofere asigurări că ciupercile, chiar dacă vor aparea pe hartă, sa dispară la fel de repede!

Degeaba cereți srv cu anumite setări, daca serverul respectiv este plin de mizerii de care nu se ocupa nimeni, ori cum a fost cazul lui still pe rhodos, sa fie depășit total de situație.
asta asa e in special pt specimente ca tine care avea pe dominatie toate orasele cu magazine:))
 

ionica94

Membru Nou
Ar fii mai simplu sa încetăm noi că oameni să nu mai facem chestii de genu...nu trebuie sa angajezi pe cineva să îți curețe gunoiul din casa ta gen...incepi tu sa faci curat și să te schimbi...dacă și la un joc virtual sa zic incepi sa joci cu mărunțișuri de acest gen...nu vreau să știu ce poți să faci în viața reală pentru niște bani...
A și apropro pentru toți bombardieri de pe joc...mai lăsați botul in pace că fără el plângeti langa laptop :))PS pentru băieți care se simt gen Anubis mustang și așa mai departe...mă scuzați că folosesc numele voastre
 

colinw

Membru activ
hai sa fim seriosi stii despre ce vorbesc:)))nu am facut magzin nici o data !!!!chiar nu te ajuta cu nik!!!:))
 

naparca mortala

Membru Nou
si pe rhammus unde ati fost astia multi de pe revolta?
sau cand am intrat pe anglia v5 revolta si cautam oameni, unde erati?
De ce să joc pe extern când pot juca pe serverul meu romanesc…. Aaaa stai puțin mai intră din cauza jocului murdar ce l-ați creat cu gold furat și bot pentru ciuperci…
 

*cosminiq98

Membru activ
Eu zic să propuneți o lume cu setări bune pe Anglia/Italia/Germania.
Nu are rost să se bage o lume cu viteza 5/6 pe România. Nu avem admini capabili pentru a se ocupa de o astfel de lume.
 

Anubis.K

Stie Tot
Ar fii mai simplu sa încetăm noi că oameni să nu mai facem chestii de genu...nu trebuie sa angajezi pe cineva să îți curețe gunoiul din casa ta gen...incepi tu sa faci curat și să te schimbi...dacă și la un joc virtual sa zic incepi sa joci cu mărunțișuri de acest gen...nu vreau să știu ce poți să faci în viața reală pentru niște bani...
A și apropro pentru toți bombardieri de pe joc...mai lăsați botul in pace că fără el plângeti langa laptop :))PS pentru băieți care se simt gen Anubis mustang și așa mai departe...mă scuzați că folosesc numele voastre

de care bot fratelo? din ala de cal? sau de catel? sau tu te referi la boots? =))))))))))) cizme avem acuma iarna
 

naparca mortala

Membru Nou
Daaa…. Ori cum domnule @Stil eu și băieți așteptăm lume cu revolta/DOMINATIE.
V de la 4 in sus
Restu fane tu surpriza…… Altfel nu intra băieți și nu intru nici eu…
Cu stimă și respect.
 

My-TzA15

Membru activ
Daaa…. Ori cum domnule @Stil eu și băieți așteptăm lume cu revolta/DOMINATIE.
V de la 4 in sus
Restu fane tu surpriza…… Altfel nu intra băieți și nu intru nici eu…
Cu stimă și respect.
Așteptați mult și bine,ori ca e v4 v5 nu prea are importanta atâta timp cât cereți revolta nu prea vad sa mai fie jucatori care sa accepte o lume de genul ,dar spor la distracție zidarilor
 

naparca mortala

Membru Nou
Așteptați mult și bine,ori ca e v4 v5 nu prea are importanta atâta timp cât cereți revolta nu prea vad sa mai fie jucatori care sa accepte o lume de genul ,dar spor la distracție zidarilor
Păi acolo vezi cine e jucător :) nu asediu unde te chinui să faci puncte în schimb pe revolta dacă atacai constant faci puncte căcălău și asta fără mitraliere sau știu eu ce cum faceți voi acolo pe asediu
 

My-TzA15

Membru activ
din contra, cineva care joaca jocul ca sa stie sa dea ban cand trebuie

si o reforma, ban-urile sa fie ca in afara, ore la inceput/zile in functie de repetitia greselii, ca pe extern, nu cu saptamanile direct
Pai da cu săptămânile ca vede și el ca nu are cu cine sa facă treaba:)))
Fiecare face manevre mai mici mai mari dar niciodată nu se potolesc
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Păi acolo vezi cine e jucător :) nu asediu unde te chinui să faci puncte în schimb pe revolta dacă atacai constant faci puncte căcălău și asta fără mitraliere sau știu eu ce cum faceți voi acolo pe asediu
aolo ba baiatule mai taci te rog, pe asediu se vad jucatorii..care stau pe granita si stiu sa ia orase, sa faca actiuni, sa apere orase si etc, pe v4 sau v5 asediu e cel mai greu fata de o revolta in care ai timp 12 ore sa te aperi, sa-ti blindezi orasul si sa-ti faci zid etc!
Jucatorii adevarati care joaca la secunda si sunt buni si activi o sa-i vezi pe asediu in granita!
Revolta e in special joc de echipa, asediu se poate juca si singur sau in 2-3 pers daca esti activ si bun!

Plus ca pe ro nu o sa mai fie lume de v4 v5 atat timp cat nu sunt asa mult persoane care mai joaca...
 
Sus