Propunere Lume - Noiembrie

Zagreus

Membru Nou
Ce ar fi sa se mai adauge si cate un element nou?
Ceva mai important, ca o unitate sau un zeu. Cred ca multi s-au plictitist de aceleasi lucruri. @Stil, era vorba de un nou zeu, tot se spunea pe X (twitter) si pe forumul de pe Facebook.

Himura Battousai

Membru activ
Ce ar fi sa se mai adauge si cate un element nou?
Ceva mai important, ca o unitate sau un zeu. Cred ca multi s-au plictitist de aceleasi lucruri. @Stil, era vorba de un nou zeu, tot se spunea pe X (twitter) si pe forumul de pe Facebook.
lucrurile noi sunt binevenite dar cred ca nu asta e problema jocului in momentul de fata la noi...ci faptu ca numai exista calitate umana,in tabara jucatorilor cat si a stafului..prea multi bombardieri ce se cred buricul pamantului,si daca stai fata in fata cu ei ridica 2 degete sa ceara voie sa zica si ei ceva,,n-ai loc sa iei o palma de ei...si principala lor preocupare e sa strice jocul celorlaltii...si vina e a comunatatii si a marilor lideri care au inca
incurajat aceste practici si pe cei ce le fac...aia e jucati grepolis acum:))))))))

Agesilaos

Membru activ
lucrurile noi sunt binevenite dar cred ca nu asta e problema jocului in momentul de fata la noi...ci faptu ca numai exista calitate umana,in tabara jucatorilor cat si a stafului..prea multi bombardieri ce se cred buricul pamantului,si daca stai fata in fata cu ei ridica 2 degete sa ceara voie sa zica si ei ceva,,n-ai loc sa iei o palma de ei...si principala lor preocupare e sa strice jocul celorlaltii...si vina e a comunatatii si a marilor lideri care au inca
incurajat aceste practici si pe cei ce le fac...aia e jucati grepolis acum:)))
:) exact asa este

incurajat aceste practici si pe cei ce le fac...aia e jucati grepolis acum:))))))))
bombardierii nu "moare" niciodata!!

Huang K

Membru Nou
Bai diferenta dintre revolta si asediu e ca pe revolta nu te freaca nimeni cu alarme .
Bonusul e bonus ! Si daca esti batran ( in cazul de fata eu ), iti este mai comoda revolta .
Mi-a placut Olimpul in special . Pacat ca nu au luat mai multi coronita desi meritau .

Nu stiu nimic de bagat ... daca e revolta daca intra Wild .. s.a poate tu sti mai multe ca mine boss :) .
De Invictus , Wild Fangs si alte aliante .
Momentan noi ne bucuram de vacanta .
inseamna ca atunci cand o sa joci pe extern,o sa ai timp sa joci pe granita cu toate orasele,right?

Sus