Propunere Lume - Noiembrie

saca 24

Stie Tot
O sa anunte, nu-ti fa griji.
La vreo 2 saptamani dupa ce se deschide lumea.
Bineinteles, alte setari care nu coincid cu serverul respesctiv. ;)
Eventual, le va schimba pe parcursul serverului, ca sa fie mai palpitant.Azi e revolta, poimane e asediu.
Ba viteza 1, ba viteza 6..
Sa dea un plus de adrenalina.Sa anime jocul si sa stimuleze jucatorii.
 
aolo ba baiatule mai taci te rog, pe asediu se vad jucatorii..care stau pe granita si stiu sa ia orase, sa faca actiuni, sa apere orase si etc, pe v4 sau v5 asediu e cel mai greu fata de o revolta in care ai timp 12 ore sa te aperi, sa-ti blindezi orasul si sa-ti faci zid etc!
Jucatorii adevarati care joaca la secunda si sunt buni si activi o sa-i vezi pe asediu in granita!
Revolta e in special joc de echipa, asediu se poate juca si singur sau in 2-3 pers daca esti activ si bun!

Plus ca pe ro nu o sa mai fie lume de v4 v5 atat timp cat nu sunt asa mult persoane care mai joaca...

fereasca Dumnezeu sa ma prinda pe un v5 pe granita ca ii dau metabolismul peste cap o sa fie ca in las vegas
 

Zagreus

Membru Nou
Ce ar fi sa se mai adauge si cate un element nou?
Ceva mai important, ca o unitate sau un zeu. Cred ca multi s-au plictitist de aceleasi lucruri. @Stil, era vorba de un nou zeu, tot se spunea pe X (twitter) si pe forumul de pe Facebook.
 

Himura Battousai

Membru activ
Ce ar fi sa se mai adauge si cate un element nou?
Ceva mai important, ca o unitate sau un zeu. Cred ca multi s-au plictitist de aceleasi lucruri. @Stil, era vorba de un nou zeu, tot se spunea pe X (twitter) si pe forumul de pe Facebook.
lucrurile noi sunt binevenite dar cred ca nu asta e problema jocului in momentul de fata la noi...ci faptu ca numai exista calitate umana,in tabara jucatorilor cat si a stafului..prea multi bombardieri ce se cred buricul pamantului,si daca stai fata in fata cu ei ridica 2 degete sa ceara voie sa zica si ei ceva,,n-ai loc sa iei o palma de ei...si principala lor preocupare e sa strice jocul celorlaltii...si vina e a comunatatii si a marilor lideri care au inca
incurajat aceste practici si pe cei ce le fac...aia e jucati grepolis acum:))))))))
 

Agesilaos

Membru activ
lucrurile noi sunt binevenite dar cred ca nu asta e problema jocului in momentul de fata la noi...ci faptu ca numai exista calitate umana,in tabara jucatorilor cat si a stafului..prea multi bombardieri ce se cred buricul pamantului,si daca stai fata in fata cu ei ridica 2 degete sa ceara voie sa zica si ei ceva,,n-ai loc sa iei o palma de ei...si principala lor preocupare e sa strice jocul celorlaltii...si vina e a comunatatii si a marilor lideri care au inca
incurajat aceste practici si pe cei ce le fac...aia e jucati grepolis acum:)))
:) exact asa este
 
lucrurile noi sunt binevenite dar cred ca nu asta e problema jocului in momentul de fata la noi...ci faptu ca numai exista calitate umana,in tabara jucatorilor cat si a stafului..prea multi bombardieri ce se cred buricul pamantului,si daca stai fata in fata cu ei ridica 2 degete sa ceara voie sa zica si ei ceva,,n-ai loc sa iei o palma de ei...si principala lor preocupare e sa strice jocul celorlaltii...si vina e a comunatatii si a marilor lideri care au inca
incurajat aceste practici si pe cei ce le fac...aia e jucati grepolis acum:))))))))
bombardierii nu "moare" niciodata!!
 

Huang K

Membru Nou
Bai diferenta dintre revolta si asediu e ca pe revolta nu te freaca nimeni cu alarme .
Bonusul e bonus ! Si daca esti batran ( in cazul de fata eu ), iti este mai comoda revolta .
Mi-a placut Olimpul in special . Pacat ca nu au luat mai multi coronita desi meritau .

Nu stiu nimic de bagat ... daca e revolta daca intra Wild .. s.a poate tu sti mai multe ca mine boss :) .
De Invictus , Wild Fangs si alte aliante .
Momentan noi ne bucuram de vacanta .
inseamna ca atunci cand o sa joci pe extern,o sa ai timp sa joci pe granita cu toate orasele,right?
 
Sus