Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Ce ierburi fumezi amice ????
Am tinut lucrurile in frau distrusule pana la " discutia noastra " , postarea de pe forum e dupa discutia noastra dobitocule :)))))) .

Intelegere care a fost tinuta in frau doar de catre mine, nesimtitule! Nu si de catre tine.
Si eu stiu ca orice intelegere trebuie facuta de ambele parti de acord dobitocule :)))) Ca prostule tu cu cine ai facut intelegerea cu mama ???? Ca despre ceilalti lideri eram de mult in razboi dobitocule , Intreabo pe Sweet ce mult va haleste si e lider Wild , sau Argon16 care vrea sa intram de pe naxos cand ne ati tradat ati fugit la pirati ( nu tu restul din demos ) . In fine trecem peste .
Si din cheliosi doar u si himura a intrat in Wild restul au migrat in pirati si au si jucat nu manca la rahat .

Cand te-am ajutat pe naxos ( si nu odata ) am facut-o tot din respect pt tine, pt voi.. iar cand te lauda-i pe aici ca ai facut si ai dres, fara sa-mi spui macar un multumesc, am tacut din gura si n-am iesit in fata, cu toate ca din nou a-si fii putut s-o fac, dar din nou, respectul meu pt voi si-a spus cuvantul!

Tot imi scoti ochii cu naxos ce dreaq ai ajutat ma ? Ai fost o dormeza de la un capat la altul care ma rugam de tine sa treci de nivelul de 2 orase .
Cred ca mai mult am ajutat eu Demosul decat tu Wildul.

Ai pus printurile alea , handicapatule iti repet eu in comf Wild pot sa fac ce glume vreau cu cine vreau , atata timp cat ne permitem . Tu crezi ca alea sunt amenitari esti un dobitoc si jumatate , ti am mai repetat intr o postare anterioara , nici nu vorbisem cu brave , ma deranjat cum mai luat si in timp ce " atentionai " , eu o vad ca pe o provocare aceasi lucruri imi scria si El chapo , Res. , Cosminiq* , care toti 4 sunteti lideri Demos .
Deci daca voi 4 lideri veniti cu astfel de " atentionari " sa fiti sanatosi fratele meu eu nu accept asa ceva , una cand e gluma una cand e serios , sau vreai sa reactionez mai frumos ?????
Pai daca tu si alti mascarici veniti cu " atentionari " din astea la mine aveai / aveati pretentia sa tac din gura si plec capul te inseli fratele meu , am tacut destul din gura si v am tinut partea , cred ca e si vina mea ca v am permis prea multe .

In fine aveti sange in vene noi v om fi pe lumea noua . acceptam " atentionarile " voastre !
 

DeletedUser16720

Guest
Dragi colegi, n are rost balacareala!
E adevarat ca Demosul are un nume, dar tot asa cum si au facut acel nume si alianta Wild si l-a castigat in ultimii ani, dominand lumile, parerea mea de noob.
Toti ne scriem si ne intrebam prin mesaje si toti asteaptam o lupta Wild-Demos, asa ca.... oferiti-ne acest privilegiu, nu prin "tiganeala" tipica acestui popor.
Toate cele bune!
 

DeletedUser16184

Guest
Puteti sa ma criticati cat vreti,oricand vreti :) am jucat pe liviue in 2 saptamani 70 de nave sparte :* 3-4 zile tinut non stop in fake,minimale,demolari eu ripostand doar o data timp de 2 ore si dupa alea 2 ore voi ati cerut permanent ceea ce s-a rezolvat si pe orasele voastre :) @Farmer am renuntat din cauza nepasari unora,in dimineata cand te-am curatat pe 3 orase se pare ca sageata a vrut sa doarma ceea ce m-a enervat super tare si m-a adus sa iau decizia sa ma las acolo :)
Dar nu-i problema am revenit pe contul meu si deja aveti prima nava luata de la mine=)))
Prefer acum tacerea pe forum si sa va dau muie doar pe joc :)
P.S niciodata nu mai incercati sa-i scoateti pe alti la inaintare cu fake-urile ca de la voi incep mereu :*
P.S 2 Brave te rog frumos nu ma mai pupa in cur ca rup secundele ca stiam si eu asta si cei care au jucat vs mine sau cu mine,desi aveam nevoie de un fan bosorog :*
P.S 3 N-am nimic cu sons tot respectul pentru ei sunt oameni super de treaba chiar si gucci pe care multi il injura,dar daca as fi avut inca 2-3 persoane dornice de joc ca si mine si sa arate asta erati facuti muci.Cel mai rusinos este cum 30vs1 va chinuiati sa-i bagati cate o nava :)
 

Atașamente

  • Screenshot_20190313-150021_Grepolis.jpg
    Screenshot_20190313-150021_Grepolis.jpg
    642 KB · Vizualizări: 18

A stranger

Stie Tot
Puteti sa ma criticati cat vreti,oricand vreti :) am jucat pe liviue in 2 saptamani 70 de nave sparte :* 3-4 zile tinut non stop in fake,minimale,demolari eu ripostand doar o data timp de 2 ore si dupa alea 2 ore voi ati cerut permanent ceea ce s-a rezolvat si pe orasele voastre :) @Farmer am renuntat din cauza nepasari unora,in dimineata cand te-am curatat pe 3 orase se pare ca sageata a vrut sa doarma ceea ce m-a enervat super tare si m-a adus sa iau decizia sa ma las acolo :)
Dar nu-i problema am revenit pe contul meu si deja aveti prima nava luata de la mine=)))
Prefer acum tacerea pe forum si sa va dau muie doar pe joc :)
P.S niciodata nu mai incercati sa-i scoateti pe alti la inaintare cu fake-urile ca de la voi incep mereu :*
P.S 2 Brave te rog frumos nu ma mai pupa in cur ca rup secundele ca stiam si eu asta si cei care au jucat vs mine sau cu mine,desi aveam nevoie de un fan bosorog :*
P.S 3 N-am nimic cu sons tot respectul pentru ei sunt oameni super de treaba chiar si gucci pe care multi il injura,dar daca as fi avut inca 2-3 persoane dornice de joc ca si mine si sa arate asta erati facuti muci.Cel mai rusinos este cum 30vs1 va chinuiati sa-i bagati cate o nava :)


Concluzie ce am tras eu din ce ai scris tu . Ca esti cel mai slab si ca nu sti juca grepolis . La revedere si ma pis pe tine !
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser16759

Guest
Concluzie ce am tras eu din ce ai scris tu . Ca esti cel mai slab si ca nu sti juca grepolis . La revedere si ma pis pe tine !
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
Si daca ne pisam noi pe doamna mamicuta ta ? Fiindca nu a stiut sa te educe in cei 7 ani.. "cei 7 ani de acasa" ..
 

DeletedUser16184

Guest
Lasa-i sa injure,atat pot atat fac.Faptele pe joc fac diferenta 3 orase luate de la max nr 1 de la ei atat la luptatori si la puncte :)
Gucci nu le mai da importanta aici ca doar aici au un cuvant de spus :) pe joc nu vor putea vorbi din cauza zidurilor,nu se aud la cat de inalte sunt zidurile dupa care se ascund
 

DeletedUser13143

Guest
O sa fie interesanta confruntarea demos vs wild . Părerea mea să așteptați toamnă ambele alianțe că sa vă puteți baza pe cat cai mulți jucători . Că degeaba incepeti o lupta dacă aveți jumate prin vacante . Până atunci profitați de vremea de afara
 

DeletedUser16882

Guest
Daca cineva are multicont cu cine se poate vorbi sa verifice?
 

DeletedUser16759

Guest
Cu Patriarhul Daniel...Dai un ban dar sti ca iti est indeplinita dorinta
 

DeletedUser16214

Guest
Ba Capone ba jigodia dreaq ba boschetare,
Ba ești mai mumie ca un cadavru de la morga ma.
Baaaa retardatule u și aia care fac stickare cu mn. Ma pisi pe fata voastră ma.
Viața mea privată e viața mea privată. Nu ma interesează cf voi nu ma privește.
Jocul e joc.
Baaaa sa va dau la muie pana îmi creste pula maaaaaa.
Baaa fomistiule u ma cauți pe fb eu te cauta la Interpol baaa podoaba de 2 lei.
Baaa muie nu am trecut degeaba prin viața ma muie măcar am realizat cv milogule.
U mai ai o leaca și mori de foame.
Nu ma suporti hai bre pe lumea noua și ne războim acolo.
(Acest mesaj e strict adresat celor care au cv cu viața mea privată și fac stikere cu pozele mele)

Pt ceilalți va rog sa îmi scuzați limbajul, dar viața mea privată îmi aparține nu e ok sa vina toți noobi și sa scormoneasca in kkt.
Stil te rog eu da-mi ban aici definitiv ca nu ma pot stăpâni și ii iau tot neamu in pla.
 

DeletedUser16759

Guest
Dar le-au reusit stickerele :)) se pricepe punnx3 la stickere
 

DeletedUser16785

Guest
:)))Lasa ca le o dam cu varf si indesat pe lumea noua :))))) .
Acolo nici nu au tupeu sa deschida gura :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Ce ai pățit fă sălbatico ? Te apucă așa dintr o dată? :)))

Tu crezi ca eu nu aveam ce sa fac cu timpul meu, decât să mi-l pierd văzându ti/modificându ti mecla aia de televizor cu tub?

Ia si calmează te, nu mai jigni aiurea si nu mai cauta atenție moca cum deja fac alții!!
Termina cu apelative de genul "fa" ,ca doar eu imi permit cu sorta d-astea
smiley_emoticons_lol.gif
pana la urma tot tu iti pui cateii din demos sa faca d-astea
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser6507

Guest
Boschetare tu nu stii ce sa cumperi unei fete de ziua indragostiilor si vrei sa futi sau sa jignesti pe alti=))))?
 

DeletedUser16184

Guest
Eu boschetar?=))))) prietene iti dau bani sa iesi in oras in caransebes si comentezi=)))))) te trec la supt pula ca sa meriti bani aia
 

DeletedUser16184

Guest
Felicitari
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
@Braveknight. ai vazut ba burtosule ca gasca lui trafik astia tot te-au pus la slabit si pe pastile de tensiune
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
in seara asta mai mai sa nu mai sufli
smiley_emoticons_lol.gif
ca lider sa vrei sa-ti dai stergere e urat au ajuns ai tai sa traga de tine sa nu te lasi
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
nu te lasi acum,dar venim peste voi in marea voastra si dam in voi si vom continua sa luam orase peste orase cum facem zi de zi si tu tot vei ajunge sa dai stergere sau sa te bagi in vacanta si dupa sa implori pace
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Felicitari Method pentru demonstratia aratata "vedetelor din demos"
P.S o mare parte din jucatori din method v-au dat clasa si pe delos cu spargerea minunilor
smiley_emoticons_lol.gif
 

Atașamente

  • Screenshot_1141.png
    Screenshot_1141.png
    416,7 KB · Vizualizări: 31

DeletedUser16184

Guest
Fantomiteeeeeeeeee
 

Atașamente

  • Screenshot_20190419-005357_Grepolis.jpg
    Screenshot_20190419-005357_Grepolis.jpg
    710,8 KB · Vizualizări: 31
  • Screenshot_20190419-005413_Grepolis.jpg
    Screenshot_20190419-005413_Grepolis.jpg
    716,6 KB · Vizualizări: 29
Sus