Spam

DeletedUser7589

Guest
Salut, Bogdan!

Ne-ati cedat minunile pe Byz si noi nu stim? Ciudata interpretare, noi toti stim ca altul a fost motivul pentru care v-ati dat in masa inceput nou. Sa lasam Byz-ul in urma, ati renuntat la lupta pentru orice motiv, dar in niciun caz pentru acela de a ne da noua coronita si a ne indatora cumva. Asta nu inseamna ca nu se poate discuta, dar nu la modul acesta. Eu nu mai am timp de discutii, de conducere, dar orice alianta are intotdeauna jucatori noi care se ridica la inaltimea statutului de adevarat lider.
I
 

DeletedUser16109

Guest
Vreau bani inapoi sau Simturile in inventar!

miki jun2018-04-03 16:38:04
In primul rand vreau sa va aduc la cunostiinta ,ca mi-au disparut cele 25simturi si 5 marea inarmare din inventar!
e vorba de 130lire si nus bani putini!
Chiar imi vreau bani inapoi sau gold in schimbul lor! pe mine nu ma intereseaza am luat ceva si voi mi le-ati luat cu japca si ziceti ca pe romania e corectitudine!
Acum domnule admin vin si te intreb eu unde e corectitudine cand voi imi luati cu japca ceva ce am dat bani grei pe simturi si etc

ptr asa ceva voi merge mai departe nu se poate

dovada uite aci cand ii spuneam lui stil sa mi le transfere,ba mai mult vad ca nici nu se raspunde la ticket
o sa fac pe fiecare zii 1 ticket sau chiar la ino
miki jun 2017-06-26 14:42:29
Am cumparat pachetul pentru lumea naxos si mi la bagat pe lumea pella unde acolo nu am ce face cu el...este vorba de pachetul de lupta cel cu 25simturi si 5 marea inarmare....sper sa mi le transferati de pe lumea pella pe naxos nui corect ...va rog astept raspubs
Grepolis - Suport Clienți 2017-06-26 19:48:43
Salut miki jun,

cu tot resectul dar conform logului plata sa facut de pe ro41

26.06.2017 14:33 0 75 75 ro41

pay_pay


Stil
Echipa Grepolis
www.grepolis.ro
Grepolis - Suport Clienți2018-04-03 19:03:49
Salut miki jun,

Nu inteleg cum adica loate cu japca, am rugamintea inainte sa acuzati, sa oferiti mai multe detalii pentru a va putea ajuta.

Stil
Echipa Grepolis
www.grepolis.ro
miki jun2018-04-03 21:18:18
da dupa cum vei pute vedea si tu surpriza nu am nici un simt si nici o mare inarmare!
au disparut din inventar acum ce si cum as putea fii calm, cand bag 130 lire si nu mai am nimic
inventarul extins la mine nu exista asa ceva numai pe ro se poate e ultima lume care o mai joc
chiar ma bucur ca nu am bagat gold
miki jun2018-04-03 21:19:45
chiar a fost o discutie atunci intre noi ca sa mi le bagi pe naxos ca am gresit lumea, acum surpriza nu mai am nici un simt..plus ca eu nu am bagat simturi pe lumea pela
miki jun2018-04-03 21:23:29
astept sa vedem cum mi se v-a rezolva problema si cu scuzele de rigoare aferente nu balacarii!
Grepolis - Suport Clienți2018-04-04 08:03:44
va agitati inutil si nu oferiti informatii sa rezolvam.
- cand ati castigat acele simturi in inventar
- cand au disparut,
am nevoie de aceste date sa verific inventarul si logul acestuia pe perioada respectiva.

Stil
Echipa Grepolis
www.grepolis.ro
miki jun2018-04-04 10:49:37
pachetul de lupta de cel care vorbesc a fost luat in data de 26.06.2017 la ora 14:33
de stiut nu stiu cand au disparaut ,am iceput sa joc si zic sa imi bag un simt da ce sa mai bag ca inventaru gol si cele 15 sloturi si cele din inventaru extins disparusera,pe mine nu ma intereseaza cele din inventar dale-n colo

eu imi vreau simturile 25 si 5 marea recrutare inapoi iss banii mei !! sau in schimbul lor vreau gold da ce am cumparat ne mai frumos sa primesc inapoi
miki jun2018-04-04 15:16:04
imi cer scuze pentru tonu recalcitrant!

in data de 26>06>2017am cumparat un pachet de lupta la ora 14:33- e vorba de pachetul marea inarmare(cel cu 25simturi2x si 5 recrutari de 50%)

Acum cand am revenit dinou aici nu mai nimic in inventarul extins aici e problema, hai ca sa zic cele 3simturi 4x sau dus! da ale mele nu inteleg de ce nu le mai gasesc in inventar, ca eu la ultima logare le aveam acolo intacte in inventarul extins,pe data 01:04.2018 am reintrat pe pella si am avut surpriza de a vedea inventarul extins gol ,desi mentionez la ultima logare pana a mi se face orasul fantoma erau intacte!
miki jun2018-04-05 08:55:16
eu imi vreau simturile si cele 5 marea inarmare inapoi ,ce am cumparat e al meu,nu aveti voie sa mi le luati ,,cat mai astept pana le primesc ??? exact asa cum am bagat bani pot sai retrag ptr furt si neutilizare, asa ceva nu e posibil de 2 zile astept si vad ca stau bine ! Nici macar un rtaspuns
Grepolis - Suport Clienți2018-04-05 17:17:34
Pe ce lume ati avut activ acel pachet. intre timp contul dvs. a fost sters pentru inactivitate ?

Stil
Echipa Grepolis
www.grepolis.ro
miki jun2018-04-05 19:08:52
da intadevar am luat o pauza pe lumea pella si am uitat sa reintru!!

Lumea pella am devenit fantoma da nici nu imi inchipui cum nu am intrat eu 40 de zile da in fine....pachetul marea inarmare a fost luat pe lumea Pella atata tot vreau sa stiu mi se vor distribui inapoi da sau nu?

15zile mai am si pot anula tranzactia de la banca plus daca anulez trebuie sa anulez toate tranzactiile bancare,nu vreau sa ajung la retragere ca asta inseamna ca eu am pierdut dinou nikul si trebuie iar sa o iau de la 0
miki jun2018-04-06 08:27:28
te mai intreb inca odata? imi primesc cei al meu inapoi sau nu?
Deja au trecut 3 zile ,si cam vad ca e bataie de joc !! astept pana deseara apoi ....
Tichetul a fost închis și nu mai poți răspunde.

Cica asa se rezolva ticketul pe romania fara raspuns fara nimic admini astia corecti si hotiii da cei mai hoti
 
Sus