Distribuie această pagină

1. bnj23

bnj23 Membru Nou

Aprecieri primite:
    2
    Eu imi arat fata...ca nu am nimic de ascuns...e singurul meu cont de pe grepo..cine ma stie ma stie de multi ani!Iar noi Doru am jucat mult timp impreuna..
    Doru...stii ca te-am considerat cu prieten...dar sincer nu e chiar foarte corect in totalitate sa te lauzi cu castigarea ambelor lumi!A fost o conjunctura favorabila pentru tine! Corect? desi felicitari!
    Byz a fost cum a fost...ati jucat toata harta contra noastra...si tot v-am tinut piept...ba chiar mai mult am si facut 3 minuni si voi cate doua... ati castigat la 2 noaptea prin telefon cedandu-ti Tavi minunile... vorba ta...am primit nu am dat..:) dar in totalitate corect nu e...si sper ca suntem deacord unu cu celalalt... Si inca ceva...daca noi nu cedam minunile pe Byz Bones nu avea azi coronite! deci macar un multumesc e bine primit :)
    Apoi lumea Heraklion iar am luptat 1 vs 2...si iar v-am tinut piept...chiar si cu ffff putini lupi....am jucat...am luptat corect...Dar spre deosebire de Byz...unde toata lumea a mers la incept individual si independent la minuni...aici v-ati impartit minunile....si esti constient ca e greu sa te bati pe doua fronturi...si Minunea mare e ca am facut noi 2 Minuni...

Nu uit ca e doar un joc si trebuie sa il tratam ca atare...dar e frustrant cand stai zile si nopti la minuni...si cand vezi ca minunile sunt date pe sub mana...nu e prea placut :)
    Dar scopul scuza mijloacele...;)
    Oricum va felicit sincer pentru victorie...oricum a fost...ati castigat...!!!

P.S. pe byz noi v-am cedat minunile...oare vei raspunde cu acceasi moneda pe heraklion? :) Sincer ma indoiesc...pentru ca din pacate cateodata uitam ca e doar un Joc! ;)
    O seara frumoasa Tuturor!
    Bogdan!

ciclin și ItachiUchiwawa apreciază mesajul tău.
  2. bnj23

bnj23 Membru Nou

Aprecieri primite:
    2
    Oricum tin sa multumesc pentru ajutorul oferit la minuni si nu numai celor din Just si celor din Dreamers...E adevarat ca fara ajutorul lor nu realizam ceea ce am realizat...!!!
    Multumesc! Am vrut doar sa sublinez ca jocurile de culise au fost decisive! Dar e adevarat ca si asta e o strategie..
    Si gata nu voi mai comenta pe acest subiect! Felicitari castigatorilor!

3. Raullow

Raullow Membru Nou

Aprecieri primite:
    1
    Dupa o luna si ceva..... [​IMG]

doruldor apreciază mesajul tău.
  4. doruldor

doruldor Membru

Aprecieri primite:
    4
    Salut, Bogdan!

Ne-ati cedat minunile pe Byz si noi nu stim? Ciudata interpretare, noi toti stim ca altul a fost motivul pentru care v-ati dat in masa inceput nou. Sa lasam Byz-ul in urma, ati renuntat la lupta pentru orice motiv, dar in niciun caz pentru acela de a ne da noua coronita si a ne indatora cumva. Asta nu inseamna ca nu se poate discuta, dar nu la modul acesta. Eu nu mai am timp de discutii, de conducere, dar orice alianta are intotdeauna jucatori noi care se ridica la inaltimea statutului de adevarat lider.
    I