Spam

DeletedUser14235

Guest
Prea tarziu s-au facut setarile.... Grepolisul deja e mort
 

DeletedUser12202

Guest
Ma plimb pe forum si habar nu am unde sa intreb ce vreau sa intreb :(.
Deci : am vrut sa intru pe x lume,cu x nik,pt,a da mesaj unui coleg.Imi trec nik-ul,parola(nu le-am folosit nici de 3 ani),nu ma intreaba pe ce lume vrei,ce directie(cum era candva),ma pomenesc trimisa unde vrea...muschii Grepolis-ului,oricum la dracu'n praznic.Este normal ?
Ce am gresit ???
Voi posta intrebarea mea pe mai multe lumi in speranta ca ma va lumina cineva.

Apropo,Grepolis-ul,nu este mort,mai are jucatori care il vor aduce la un moment dat la ce a fost (pt.ei :) ).
Sunt convinsa ca aici,pe Grepo.ro,daca vrem,noi cei de aici,jucatorii vechi si noi,daca ne facem...cum sa spun ?,un regulament intern ???, un cod de onoare (imi vine sa spun de ...bune maniere)ai cavaleri ai lumilor de mult apuse.
Teoretic,min.50% din jucatori regreta ce a fost Grepo la incepu(nimeni nu face nimic sa-l reanvie ).
Min.50% din jucatorii de inceput joaca.Min.50% din jucatori au fost corupti de....smecheria jocului.
Jocul traieste prin noi.
Vad pe x lumi postari .....suparacioase :) !Cum era chestia cu aruncatul pietrei ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
Ma plimb pe forum si habar nu am unde sa intreb ce vreau sa intreb :(.
Deci : am vrut sa intru pe x lume,cu x nik,pt,a da mesaj unui coleg.Imi trec nik-ul,parola(nu le-am folosit nici de 3 ani),nu ma intreaba pe ce lume vrei,ce directie(cum era candva),ma pomenesc trimisa unde vrea...muschii Grepolis-ului,oricum la dracu'n praznic.Este normal ?
Ce am gresit ???
Voi posta intrebarea mea pe mai multe lumi in speranta ca ma va lumina cineva.

Normal trebuia sa te intrebe pe ce lume vrei sa intri, daca nu cumva esti deja pe o lume cu contul ala.Si exista o sectiune "Intrebari" aici pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

dumitsor

Membru
O sa fie o lume super! Sa vedem cate monede mai fac si pe lumea asta!!!!!
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser9563

Guest
O sa fie o lume super! Sa vedem cate monede mai fac si pe lumea asta!!!!!
smiley_emoticons_bravo2.gif

Doar pentru prostiile alea de monede joci Grepolis?Cum ramine cu jucatul doar de placerea jocului?Sau pentru unii acest lucru a murit?
 
Ultima editare de un moderator:

dumitsor

Membru
Doar pentru prostiile alea de monede joci Grepolis?Cum ramine cu jucatul doar de placerea jocului?Sau pentru unii acest lucru a murit?
Placerea jocului ramane! Dar placerea este si mai mare atunci cand joci cu premium!!!
Faptul ca nu mai trebuie sa cumpar monede ci le pot castiga reprezinta un mare +. Bineinteles, jocul si-a pierdut tot farmecul de cand cu finalizare instant si negot cu monede.
 

DeletedUser9563

Guest
Nu vad cu ce este mai mare placerea cind joci cu gold.Mi se pare ca e chiar invers.Ciclin nu ne plingem , dar ce se intimpla pe Grepolis nu e de bine pentru joc.Si se pare ca pe Ro mizeria se adinceste.Poate chiar ar trebui parasite serverele romanesti pina se curata de mentalitatea romaneasca si la jucatori si la echipa de administrare , incepind cu seful echipei.Nu zic mai multe ca ma trezesc cu vacanta fortata.Si asa cred ca am zis prea multe.
 

ciclin

Stie Tot
Nu e vb de placere ca ai gold ...ci un avantaj clar... mi se pare corect sa am avantaj din moment ce bag bani in joc .

cu scripturile nu sunt de acord ... spunea cineva zilele astea ca in primu rand e vina liderilor de alianta care permit una ca asta . La mine cand ii prind ''banati pentru diverse motive;; .... cer print cu tiketu' ... si daca consider....zboara la dracu respectivu ...si cam consider des !!!!

scriptatii daca nu ar fi fost acceptati de liderii diverselor aliante.....era altceva , asa ca....asta e ... nu mai dati in admini , aia is nevinovati , nu au cum sa ii prinda .. .degeaba se **** pe ei , ei baneaza doar in momentu in care jucatoru botist deja exagereaza cu botu......

cam asa vad eu ... in rest....ce sa zic.... sa ii trag pe ....roata :p
 
Ultima editare:

DeletedUser9563

Guest
Atunci cind afli ca ce baneaza un admin, altul debaneaza desi se stie ca respectivul a fost banat corect nu mi se pare ca e normal.Dar din pacate in Romania si in viata normala se intimpla acelasi lucru.Daca ai curaj sa zici altuia ca e hot , el face tot posibilul sa iti bage pumnul in gura pentru ca ai indraznit sa zici asa ceva.Oare chiar au trecut aproape 27 de ani de la o revolutie care trebuia sa ne scape de asa ceva?

- - - Actualizat - - -

Am fost 2 ani plecati cu totii pe serverul international si din pacate vom continua pe ro , dar doar pentru ca pe international nu s-a deschis o lume acceptabila pentru noi.Altfel ne-am fi dus iar pe meleaguri straine.Cel mai rau este ca cei care triseaza cu nesmitire ii acuza pe altii ca sint trisori.
 

DeletedUser

Guest
Atunci cind afli ca ce baneaza un admin, altul debaneaza desi se stie ca respectivul a fost banat corect nu mi se pare ca e normal.Dar din pacate in Romania si in viata normala se intimpla acelasi lucru.Daca ai curaj sa zici altuia ca e hot , el face tot posibilul sa iti bage pumnul in gura pentru ca ai indraznit sa zici asa ceva.Oare chiar au trecut aproape 27 de ani de la o revolutie care trebuia sa ne scape de asa ceva?

- - - Actualizat - - -

Am fost 2 ani plecati cu totii pe serverul international si din pacate vom continua pe ro , dar doar pentru ca pe international nu s-a deschis o lume acceptabila pentru noi.Altfel ne-am fi dus iar pe meleaguri straine.Cel mai rau este ca cei care triseaza cu nesmitire ii acuza pe altii ca sint trisori.

Va plangeti atat de mult...Ce va intereseaza daca bagam gold?Si eu joc full premiu si bag si instante daca e ceva si cred ca asta facem cam majoritatea de pe forum.Daca tot ai jucat pe svr international atunci siti ca aia in prima zi au deja 10k puncte sau 3 orase...daca nu iti recomand sa joci pe en sa vezi ca in primele 5 zile aia au peste 3-4 orase...Si dupa reveniti si pe svr-le romanesti
 

DeletedUser9563

Guest
Pentru ca deja anumite optiuni premium nu mai pun in valoare jucatorul , ci banul.Iar pe linga asta sint unii cu gold care mai si triseaza si sint tinuti in brate tocmai pentru ca au cumparat si vor cumpara gold si vaca de muls nu se sacrifica.Multicontul si folositul de programe ilegale este permis celor cu gold.
 
Sus