Spam

DeletedUser13641

Guest
Degeaba spui tu ca doru baga doar pentru sfetnici, sa ridici zidul la 21 in 2 ore jumate doar cu sfetnicii activati nu e prea posibil...
Cei din top toti baga gold, altfel ar fi imposibil sa te mentii, e de inteles de ce se baga gold, aduce foarte multe avantaje
 

DeletedUser7589

Guest
Am spus ca de obicei bag doar pentru sfetnici. Ca lider insa ar insemna sa fiu nesimtit sa primesc mii de trupe de la colegi si sa las zidul jos. In cele trei zile sub atacuri am consumat si eu vreo 2k gold, in majoritate pentru a ridica zidul. Insa tu sugerezi ca asta e o regula la mine. Nu. Nu invart rata de zeci de ori sa trimit de pe acelasi oras fuluri de erinii si de manticore. Nu am avut norocul sa primesc si eu la incarcarea cu gold x4 puncte de batalie, si chiar nu inteleg de ce cand se dau bonusurile astea nu se dau pentru toti. Ca si eu as fi vrut sa am,la cate puncte am facut pe aparare, macar o zi cu x4.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am spus ca de obicei bag doar pentru sfetnici. Ca lider insa ar insemna sa fiu nesimtit sa primesc mii de trupe de la colegi si sa las zidul jos. In cele trei zile sub atacuri am consumat si eu vreo 2k gold, in majoritate pentru a ridica zidul. Insa tu sugerezi ca asta e o regula la mine. Nu. Nu invart rata de zeci de ori sa trimit de pe acelasi oras fuluri de erinii si de manticore. Nu am avut norocul sa primesc si eu la incarcarea cu gold x4 puncte de batalie, si chiar nu inteleg de ce cand se dau bonusurile astea nu se dau pentru toti. Ca si eu as fi vrut sa am,la cate puncte am facut pe aparare, macar o zi cu x4.

Eu si cu inca cativa cunoscuti am fost de parere ca: se mai uita si la om cand dau bonusurile astea, vezi daca ai ciunga-n par, hahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7589

Guest
Eu si cu inca cativa cunoscuti am fost de parere ca: se mai uita si la om cand dau bonusurile astea, vezi daca ai ciunga-n par, hahahahaha

Nu stiu cum sa fac sa o curat. Dar tot e bine ca primesc bonusuri pe en, unde am un orasel sa vand resurse, nu sa bag bani. Si din cand in cand ma mai pocnesc si cu galbeni cadou. Macar stiu ca pana se termina lumea asta fac 100k pe en si pot pleca linistit :D
 

DeletedUser

Guest
daca erea cu sistem de cucerire vechi erea minunata
dar cu revolta pentru mine e urata nu mi place X(

E ca si cum te-ai duce la piata la standu cu mere si ai cere carne de porc hahahahahah
E foarte interesant ce spui oricum,....succesuri hhahaa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
Contract Killer mai traiesti?Nu mai injuri pe Bones?Sau de cind contul tau de spion Hantol si prietenii lui au fost dati afara nu mai ai acces la forumul Bones ca sa mai torni ceva de acolo aici pe forum?
 

DeletedUser

Guest
Vai vai ! Poti numara pe degete cati activi sant pe forum.Deduc ca e pe moarte jocu asta.Pacat ! unii si-ar fi dorit sa iasa la pensie pe forum:(
Zile bune la toata lumea si un joc placut deasemenea.
 

DeletedUser7589

Guest
Lumea Heraklion se apropie de final. Sunt mai putin de 700 jucatori cu orase peste 1000 puncte. Se cuvine sa multumim tuturor celor care vreme de aproape noua luni au luptat aici. Au fost pentru fiecare dintre noi momente de glorie sau momente de agonie.
Mi-as dori ca ce a mai ramas de jucat sa insemne si o schimbare de mentalitate in randul tuturor. O nota buna a acestei lumi este ca spre deosebire de Byzantium luptele s-au dat cu armele jocului, fie ca a fost vorba de inclestarile propriu-zise intre aliante, fie ca a fost vorba de diplomatie. E un inceput.
Asa ca nu pot sa spun decat FELICITARI INVINGATORILOR, ONOARE INVINSILOR!
Pentru mine, in momentul in care aceasta lume se va fi incheiat, ia sfarsit pentru o perioada nedeterminata aventura mea de peste 6 ani de Grepolis. Sunt lucruri mult mai importante decat un joc virtual, si nu consider mari realizari cele trei lumi castigate in acesti ani (una cu Cainii Infernului, doua cu Bones and Skulls), ci numeroasele prietenii legate pe joc, oamenii pe care i-am cunoscut in viata reala.
Un gand bun pentru fiecare dintre voi - colegi, aliati, adversari, sau pur si simplu parteneri de joc.
 

DeletedUser15748

Guest
Felicitari pentru lumea castigata! Si felicitari pentru toate persoanele care au ajutat la infapuirea acestui lucru,dar totusi sa nu uitati de lupi,care saracii au dat tot ce au putut sa realizeze ceva...
Atatea nopti nedormite,nu se puteau concentra la locul de munca,numai sa vada daca intra atacul ala la secunda sau trimit sprijin unde trebuie si asa mai departe...
Si vreau sa imi cer personal scuze jucatorului 'doruldor' pe care poate l-am stresat cu mesajele mele cinice si pline de ura
Scuze... rivalitatea mi-o intunecat mintea.
Indiferent de modul prin care este castigata,o lume castigata e o lume castigata. Inca odata
felicitari aliantei Bones and Skulls si partenerilor sai,care s-au luptat aprig pana la final,Deathrow.
Iar,noi lupii (ma rog xxxxx) ramanem cu mandria ca am putut lupta si rezista pe o lume plina de 'vedete' sa zic asa ;) (ma refer la numarul mare de jucatori,nu vorbesc de anumite persoane)
 

DeletedUser15990

Guest
Felicitari tuturor!

Insa cu tot respectul, cum ar putea fi considerata victorie o lume in care 2 aliante mari au fost contra 1 singura? Cum se poate considera victorie cand alianta de pe top1 are si academie mare si are are si alianta de pe top 3 ( top 1 atacatori ) si cu toate acestea XXXXX au facut 2 minuni la 10. Cu tot respectul, dar adevaratii castigatori din punctul meu de vedere sunt XXXXX. Sa nu reusesti sa faci 7/7 in conditiile actuale e mare rusine. Bones mancau oale si ulcere daca Deathrow nu ar fi intrat pe lumea asta.

Repet, este o diferenta intre a castiga si a castiga cu onoare. Si nu vad deloc onoare in a te alia toata harta vs XXXX si chiar si in aceste situatii si chiar si fara toata echipa tot au facut 2/7. Respect.

P.S Tin sa precizez ca nu am jucat niciodata cu Deathrow , Bones sau XXXX, doar un observator si nimic mai mult....
 

DeletedUser7589

Guest
Felicitari tuturor!

Insa cu tot respectul, cum ar putea fi considerata victorie o lume in care 2 aliante mari au fost contra 1 singura? Cum se poate considera victorie cand alianta de pe top1 are si academie mare si are are si alianta de pe top 3 ( top 1 atacatori ) si cu toate acestea XXXXX au facut 2 minuni la 10. Cu tot respectul, dar adevaratii castigatori din punctul meu de vedere sunt XXXXX. Sa nu reusesti sa faci 7/7 in conditiile actuale e mare rusine. Bones mancau oale si ulcere daca Deathrow nu ar fi intrat pe lumea asta.

Repet, este o diferenta intre a castiga si a castiga cu onoare. Si nu vad deloc onoare in a te alia toata harta vs XXXX si chiar si in aceste situatii si chiar si fara toata echipa tot au facut 2/7. Respect.

P.S Tin sa precizez ca nu am jucat niciodata cu Deathrow , Bones sau XXXX, doar un observator si nimic mai mult....

JUST4FUN si DREAMERS, aliante de top 6, nu sunt luate in calcul de tine, desi intre aceste aliante si XXXXX a avut loc o fuziune chiar inainte de inceputul minunilor. Am fost efectiv 3 la 3 - de-o parte noi, academia si Death, de cealalta XXXXX, JUST si DREAMERS. Zici ca nu ai jucat, dar repeti niste texte pe care le tot auzim de vreo doi ani: oriunde ar juca, lupii sunt intotdeauna adevaratii castigatori. Castigatori (sau perdanti) suntem intr-un fel sau altul cu totii. Cu totii am dat timp din viata noastra, unii dintre noi bani (mai multi sau mai putini). Nici Bones nu a fost lipsita de probleme. Ce ar fi sa incepem sa ne plangem?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7589

Guest
Multumesc colegilor care au luptat pentru aceasta victorie. Multumesc in special lui Zamy, este de fapt victoria lui, pentru ca participarea mea in epoca minunilor a fost mai degraba simbolica pe planul organizarii efective, si am avut o contributie modesta la resurse si accelerari, in raport cu potentialul meu la vremea respectiva. El a preluat tot ce trebuia sa fac eu, si nu a fost deloc usor pentru un jucator aflat la prima lume ca lider plin. Multumesc si celorlalti colegi care au fost toti ca unul in perioada minunilor.
 

DeletedUser15990

Guest
Degeaba doruldor spui asta. Asta este o gluma ceea ce spui tu. Faci ca Dragnea cu lovitura de stat. Tu compari 2 aliante care adunate nu fac nici cat jumate din voi (just4fun si dreamers) si le pui egale cu bones si deathrow la un loc =)). Nu s-a nascut nimeni ieri iar vrajelile astea comuniste nu isi au rostul. Ati fost 2 aliante mari vs 1 si nu ati fost in stare sa faceti 7/7. Oricum ai pune problema ORICUM, este o rusine asta. Ca nu vrei sa recunosti, asta e partea a 2. Dar nu ii lua de prosti pe restul te rog.

Bones cu peste 85 mil adunate cu academia, deathrow 45 milioane si XXX singuri cu 55 mil si cu toate astea desi 2 aliante mari au fost vs ei totusi abia abia ati reusit sa faceti 4v4 coordonati. Daca era FREE FOR ALL bones nu mai facea nici 3 macar. Nu lua de prosti jucatorii. Te lauzi cu o munca ce nu este a ta. Tu compari aici 3 kg de puf cu 3kg de otel. Daca iti vin in cap 3 kg de puf nu te afecteaza ca 3kg de otel care te omoara pe loc. Sper ca ai inteles analogia cu aliantele voastre 3v3.

Felicitari asa zisilor castigatori :)
 

DeletedUser7589

Guest
Multumesc pentru aprecieri, desi jucatorii din JUST si DREAMERS trebuie ca se simt foarte lezati de cuvintele tale urate la adresa lor.
Nu ma laud cu o munca ce nu este a mea, am si spus ca am avut o contributie modesta si ca meritul este in primul rand al colegilor.
In ce priveste comparatia cu Dragnea, daca facem un sondaj al simpatiilor politice, te asigur ca cei mai multi proPSD sunt in clan. Iar in Bones vei gasi cei mai multi care au fost in strada la protestele din ultimele zile :)
Pacat ca nu stii sa apreciezi una dintre cele mai echilibrate lumi. Probabil esti invatat cu lumile in care lupii au impreuna cu academiile 200 mil din cele 250 mil necesare si unde epoca minunilor e doar o formalitate.
In alta ordine de idei, hotaraste-te: Bones sunt ori niste papagali incepatori, ori sunt jucatori de top. Ca afirmatiile tale de lup "independent" se contrazic.
Tot respectul pentru lupii care au luptat frumos si alaturi de care ne-am distrat, chiar daca uneori am mai luat-o si unii si altii pe aratura. Tot respectul pentru Carla, chiar daca nu am reusit niciodata sa ma inteleg cu ea. Sunt convins ca lumea asta a insemnat o noua experienta pentru ea si ca intr-o zi va castiga o lume. Aici am vazut deja ca este mai matura fata de Byzantium.
 

DeletedUser15990

Guest
Multumesc pentru aprecieri, desi jucatorii din JUST si DREAMERS trebuie ca se simt foarte lezati de cuvintele tale urate la adresa lor.
Nu ma laud cu o munca ce nu este a mea, am si spus ca am avut o contributie modesta si ca meritul este in primul rand al colegilor.
In ce priveste comparatia cu Dragnea, daca facem un sondaj al simpatiilor politice, te asigur ca cei mai multi proPSD sunt in clan. Iar in Bones vei gasi cei mai multi care au fost in strada la protestele din ultimele zile :)
Pacat ca nu stii sa apreciezi una dintre cele mai echilibrate lumi. Probabil esti invatat cu lumile in care lupii au impreuna cu academiile 200 mil din cele 250 mil necesare si unde epoca minunilor e doar o formalitate.
In alta ordine de idei, hotaraste-te: Bones sunt ori niste papagali incepatori, ori sunt jucatori de top. Ca afirmatiile tale de lup "independent" se contrazic.
Tot respectul pentru lupii care au luptat frumos si alaturi de care ne-am distrat, chiar daca uneori am mai luat-o si unii si altii pe aratura. Tot respectul pentru Carla, chiar daca nu am reusit niciodata sa ma inteleg cu ea. Sunt convins ca lumea asta a insemnat o noua experienta pentru ea si ca intr-o zi va castiga o lume. Aici am vazut deja ca este mai matura fata de Byzantium.

1.Eu sunt jucator de cucerire. Acolo unde ti-o iei in bot pe romaneste daca esti off.
2."Sunt convins ca lumea asta a insemnat o noua experienta pentru ea si ca intr-o zi va castiga o lume." Serios? Tu chiar nu gandesti absolut deloc? Eu ti-am spus ca ai mintea ca Dragnea. Debitezi niste lucruri care cred ca tu chiar le crezi pe jumatate. In primul rand lupii de care zici tu v-ar fi batut si 5v1 daca erau in formatie completa si nu doar o umbra a ce inseamna CLA, si sigur esti constient de asta dar vorbesti doar ca sa nu adormi probabil. Si doi la mana, ESTE MERITUL DEATHROW CA V-AU TINUT SPATELE SI V-AU STERS LA FUNDULET PE ROMANESTE. Pai mai faceai tu ceva daca era doar bones vs xxxx

Atat raspunde. Poti afirma cu mana pe inima ca daca pe lumea asta nu intra deathrow care sa va stearga la poponet , voi ati mai fi castigat? :))

Dorule tu chiar ne iei de prosti , serios. Si dam voie sa iti spun ca nu am jucat niciodata cu ei. Dar am multi prieteni care au jucat in fiecare dintre aliantele voastre. Asa ca nu ma aburii cu vrajeli de genul. Esti praf la 1v1 si punct. Ti-au trebuit 2v1 si tot prafi ati fost... ca sunt doar invigatorii lumii. Castigatorii nici macar nu exista. Asta este realitate. Degeaba iti ridici oamenii in slavi.

"Nu ma laud cu o munca ce nu este a mea, am si spus ca am avut o contributie modesta si ca meritul este in primul rand al colegilor.". Gresit, este 0 munca voastra. Munca este la XXXX ca au rezistat 2v1. Munca este la deathrow ca v-au tinut spatele. Nu la voi =)). Iti place sa traiesti intr-o iluzie vad. Tipic celor ca Dragnea. Patetic....


Ai noroc ca e doar un joc, in lumea reala pana in 2014 astea se numeau calomnii ceea ce spui tu si erai judecat pe penal pt asa ceva. Da da , asa bine cum auzi :)
 

DeletedUser7589

Guest
Ar fi bine sa mergi la un medic, se pare ca suferi rau. Primul simptom, insasi faptul ca te ascunzi sub un nume de imprumut. Arata-ti fata viteazule, spune cine esti, intra cu contul tau. Si te mai si dai erou. Nu esti decat un frustrat. Nu iti mai raspund. Vaya con Dios!
 

DeletedUser15810

Guest
Dupa o luna si ceva.....
smiley_emoticons_hust.gif
 
Sus