Conținut recent de Gymus

  1. Gymus

    Kasmenai - Zona de Razboi

    Tot pe scandal pe aici...
  2. Gymus

    Lumea Golgi

    Suntem multi ? :)
  3. Gymus

    Lumea Golgi

    Taie din lumile alea..o parte au fost castigate de adevartul Friends , condus de Versace...
  4. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    Ce frumos ar fi fost grepolisul daca unii nu s-ar fi apucat de jocul asta... Probabil ca multi jucatori buni de s-au lasat inca ar mai fi continuat jocul.
  5. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    Cand ai marea inarmare si Aristotel :)
  6. Gymus

    Vrăji pe atac

    Fara suparare , dar schimba jocul... asta e una dintre cele mai mici probleme pe care le poti intalni pe grepolis.
  7. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    De ce nu mai sunt sercerele populate ? Din cauza "marilor jucatori" de dau cate 2-300 de fake-uri pe noapte. Majoritatea jucatorilor din cauza asta s-au retras. Lipsa de respect intre unii jucatori. Stim toti cateva exemple.
  8. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    Nu Stil face setarile....setarile vin din Germania...pe aia sa-i injurati :) .
  9. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Pe asediu trebuie sa fi full focus , pe revolta iti permiti sa mai lipsesti cateva ore. Dar pe revolta , mi se pare mai importanta implicarea aliantei .
  10. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Eu numai pe asediu am jucat.
  11. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Pe revolta... bagi revolta..ala doarme 6-7 h , se trezeste..cere sprijin de la alianta. Daca alianta ta nu ataca (la secunda)nu iei orasul... la asediu..bagi nava..cand se trezeste ala dupa 6-7 h orasul e blindat..e simplu. E parerea mea , posibil sa gresesc.
  12. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Normal
  13. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Inca nu te-ai maturizat? Nu esti in stare sa porti o discutie civilizata ?
  14. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Mie , cel putin , mi se pare mai grea revolta... acolo conteaza mai mult alianta. Aici..prinzi off...bagi nava...si vine sprijinul.
  15. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    E bine ca e animat forumul..... acum 3-4 ani nu vedeai 125 de pagini la un subiect...ci pe tot forumul.
Sus