Lumea Golgi

Mr.SunShine

Stie Tot
Din luna septembrie apare lumea Golgi

FRIENDS by david658 aka @*RAGNARAR* își anunță prezența pe lumea respectivă.

Cautam membri , cautam adversari, cautam mercenari, cautam bombardieri, cautam de toate.

Friends a câștigat lumile Upsilon, Tau, Psi, Athena, Delphi, Knossos, Mochlos, Sinope, Olynthus, Pandosia, Abdera, Taras, Thebes, Hermonossa
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Multumim ca iei parte la proiect.
#friends pana la moarte.
#friends nu moare niciodată

Lumea Golgi e câștigată de FRiends

#friends thug life
#vamo Friends
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Din luna septembrie apare lumea Golgi

FRIENDS by david658 aka @*RAGNARAR* își anunță prezența pe lumea respectivă.

Cautam membri , cautam adversari, cautam mercenari, cautam bombardieri, cautam de toate.

Friends a câștigat lumile Upsilon, Tau, Psi, Athena, Delphi, Knossos, Mochlos, Sinope, Olynthus, Pandosia, Abdera, Taras, Thebes, Hermonossa
Mare ti e gradina ta doamne !

daca vezi ca nu te bag in seama de atata timp evita ma .
 

CrismoS

Membru activ
Au au au au mamica mea, Mr.SunShine isi anunta prezenta pe lumea Golgi, unde vedeti stiri in fiecare zi cum este violat in fiecare zi de talibanii atat si de moldovenii si nazistii!. Unde este futut zilnic in cur. Au au au, dupa o luna sau 2 luni isi va da stergere cand vede ca da la greu cu pule in gura.
Au au au mamica mea ce ne facem astia de la Satra Benz. Vine sa ne ia toata painea precum Mr.SunShine...
Sper sa te prezinti bine pe lumea noua, unde o sa fii futut zilnic.. Au au au mamica mea.
Mr.SunShine cand vede ca are asediu strigaaaa uraaaaa pe forum ca sparga naavaaa ca altfellll isi da stergereeee si doarme an paceeee
 

Gymus

Membru activ
Din luna septembrie apare lumea Golgi

FRIENDS by david658 aka @*RAGNARAR* își anunță prezența pe lumea respectivă.

Cautam membri , cautam adversari, cautam mercenari, cautam bombardieri, cautam de toate.

Friends a câștigat lumile Upsilon, Tau, Psi, Athena, Delphi, Knossos, Mochlos, Sinope, Olynthus, Pandosia, Abdera, Taras, Thebes, Hermonossa
Taie din lumile alea..o parte au fost castigate de adevartul Friends , condus de Versace...
 

NoobFromRo

Stie Tot
in loc sa dai chargeback, te invata grasu o schema cum sa faci bani daca esti sarac si nu-ti permiti gold
smiley-emoticons-lol.gif
smiley-emoticons-lol.gif

manevra provident
 
Sus