Lumea Golgi

CrismoS

Membru activ
nah, esti sarac lipit daca nu ti permiti niste gold de premium si tre sa i dai chargeback =)))
noobfromro bot.png
noobfromro aha..png

noob alex.png


Ce faci nepoate? Tot cu BOT vei folosi si pe lumea asta Golgi? Au au au mamica meaaaaa maaaamaaaaamiiicaaaaaa au auau plangi la mami tau Stil. Iti permiti cam 10 euro pe luna sa folosesti BOT?:))))
Sper sa va placa melodia si sa iubiti femeile cel mai mult.
 
Ultima editare:

NoobFromRo

Stie Tot
tu de ce cauti anturaj cu mine ? iar vrei sa mi bag pula in toata familia ta si sa incepi sa plangi?pai sunt destept coaie si am vorbe incat manevrez omul cum vreau eu :) cand ai sa faci 1k euro in doua ore ma anunti :) pana atunci mami tati vreau si eu 50 de lei sa o scot pe Ariana in parc :))))
nu stiu cine te o bagat pe tine in seama , esti un cersetor penibil , nimic mai mult
ma-ta aia e mandra ca a crescut, a investit bani in tine, si a luat de la gura doar ca tu sa ajungi sa te milogesti pentru bani pe un joc? patetic

ultima data cand iti raspund, spor
 

CrismoS

Membru activ
Si-o găsit david alt Lăbuș dacă l a părăsit azog, emoționant
@Lord Smaug sa l înveți cum sta treaba cu statul pe conturi alea alea
Stai ma linistit ca stim ca tu esti ultimul labagiu din tot lume care sta dupa All Stars... Ti-am mai zis si iti zic inca odata, imi vei suge pula si ma-ta la fel. Atat aveam de spus. Esti doar un copil prost care cere atentie si nu si vede de treburile lui. Baga-mi-as pula-n ma-ta si fututi pastrama ma-tii. Ca daca fac o pastrama in tine, te mananca dracu oamenii din Africa.
Urecheatule. Ti-o mai arat inca odata dovezile ca ai folosit bot.
Tine-ti gura acasa si cainele tau la fel turbat.

Vezi atașament 6617
Vezi atașament 6618

Vezi atașament 6619


Ce faci nepoate? Tot cu BOT vei folosi si pe lumea asta Golgi? Au au au mamica meaaaaa maaaamaaaaamiiicaaaaaa au auau plangi la mami tau Stil. Iti permiti cam 10 euro pe luna sa folosesti BOT?:))))
Sper sa va placa melodia si sa iubiti femeile cel mai mult.
 
Ultima editare:
Sus