Lumea Carfi-Olymp

myezul

Membru
X7pdBzW.png
 

saca 24

Stie Tot
Bah da tu esti peste tot.N-are voie sa zica omu' nimic aici pe forum,ca hop, sare Anubis din lanul de sparanghel si comenteaza.
 

CaponeM

Stie Tot
ce sa populeze, uite ca azi a mutat o alianta intreaga pe server de portugalia coe

Ahahahaha =)))) . Bună asta

Dar acum vorbind serios, cred că dacă si-ar da silința puțin, ar crește nr de jucători, inclusiv de jucători noi :)

Una peste alta, adunați de peste tot mapamondul, cred ca ajungem lejer la o populație de 25 mili.. deci, în teorie, șanse de a aduce sange nou, există!
 

CaponeM

Stie Tot
De ce nu mai sunt sercerele populate ? Din cauza "marilor jucatori" de dau cate 2-300 de fake-uri pe noapte. Majoritatea jucatorilor din cauza asta s-au
retras. Lipsa de respect intre unii jucatori. Stim toti cateva exemple.

Au început sa apară și rezolvări in ce tine de fake.. iar dacă e luam pe bune, grepolis România a început s-o ia în jos de acum câțiva ani, când printre altele erau la putere ( admini pe joc / f. Extern alde băiețelul cel frumușel, odmn sau ceva de genul.. mai era un prăjit cu nume de tehnologie, parca iPod daca nu greșesc... :)
 

asdphones

Stie Tot
Au început sa apară și rezolvări in ce tine de fake.. iar dacă e luam pe bune, grepolis România a început s-o ia în jos de acum câțiva ani, când printre altele erau la putere ( admini pe joc / f. Extern alde băiețelul cel frumușel, odmn sau ceva de genul.. mai era un prăjit cu nume de tehnologie, parca iPod daca nu greșesc... :)
Romania e tara saraca... pentru inno un jucator care nu baga cardul este un cost recurent... Tocmai ti-a explicat still mai sus ca nu se baga servere v6 pentru ca nu se baga suficienti bani sa renteze... Eu tot am zis sa le multumiti celor care baga gold pentru ca e posibil daca se retrag 10-20 de "goldisti" sa se retraga si inno din Romania...
 

CaponeM

Stie Tot
Într-adevăr, România este o țară săracă, dwr vezi ca în același timp sunt foarte mulți din diaspora care joaca pe ro, și aici ma refer strict la asediu, ca doar asediu am jucat.

Apoi, noi am avut probleme de la primul srv de v6, unde, la 30-40 comenzi pe o acțiune, deja se bloca serverul... ce vreau sa spun este că, dacă vrei ca lumea sa pompeze cât să renteze intr-un final, trebuie sa oferi condiții mai intai, condiții care nu prea au fost oferite.

PS. Poate-pe revolta mai sunt 10-20 goldisti... pe asediu, nr e cel putin dublu.
 

CaponeM

Stie Tot
Asta clar!

+ noi mai avem puțin și ii "batem" și pe africani.

Cred ca singura chestie care oferă o alta perspectiva în ce tine de ro, este democrația, in care fiecare e liber sa facă/spună cei debitează mintea :))))))
 
Asta clar!

+ noi mai avem puțin și ii "batem" și pe africani.

Cred ca singura chestie care oferă o alta perspectiva în ce tine de ro, este democrația, in care fiecare e liber sa facă/spună cei debitează mintea :))))))
lasa ca le dam in cap la germani:)).Mergem la ei anul asta,si la anul joaca ei la noi sa vedem cum joaca ei in deplasare:))
 
Sus