Kasmenai - Zona de Razboi

Bobbo

Membru Nou
Voi inteligentilor Grepo Stars Public Enemy Last Legion , pe golgi ati facut pact cu noi Spartans sa nu intre peste voi , si dupa vati certat intre voi vati mancat unu pe altu si dupa iam spus la ragnar ia tati toate orasele din spartans si Bum Friendsu a castigat lumea , voi va mancati unu pe altu si vreti sa castigati lumi voi , tu in primul rand mai ai de asteptat pana o sa vedem roadele tale , da eu nu am istoric aici in joc , dar incet o sa vezi , si respect FRIENDS
iti trimit neste cratime si virgule sa mai pui prin propozitii ...numarul 1 de pe golgi
 

Legolas

Membru
La tine ce înseamnă sărăcia boss?? Am Familie și copil ce, anonim rămân că nu vreau să bag ca voi sute și sutici pe aici să înțelegi și tu puțin așa, și pentru inteligenta ta am banii tăi pe lună, doar pe săptămână.
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
La tine ce înseamnă sărăcia boss?? Am Familie și copil ce, anonim rămân că nu vreau să bag ca voi sute și sutici pe aici să înțelegi și tu puțin așa, și pentru inteligenta ta am banii tăi pe lună, doar pe săptămână.
Ma nebunule:) nu mai spune, faci tu pe saptamana cat fac eu intr-o luna..pai ce drq faci? Esti Carausi de cocaina/heroina? Ca altfel nici dumnezeu nu te crede! EU fac pe saptamana un salariu de occident care il iau unii intr-o luna!
Daca tu faci asa de mult, esti number one:) da nu prea cred..la cat de tembel esti si la ce fantezii ai pe forumul asta...

Poate esti dasta Peste/Pimp esti seful mayans Romania:)
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Tot pe scandal pe aici...
Intotdeauna a fost scandal aici, de cand s-a facut acest forum, acuma e chiar liniste fata de alti ani:)

Parca s-a cam dus si forumul, fara nebunia ce era:)
smiley-emoticons-kolobok-sanduhr.gif
 
Sus