Conținut recent de EatTheRich

  1. Lumea Taras - Lumea viitorilor zei

    Da voi de ce copiati New Hope?
  2. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Greseala mea. Cum am zis, doar am auzit vorbe si am vazut poze pe un grup.
  3. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Ce Band? Nu inteleg despre ce vorbesti, dar poate asta doar confirma faptul ca esti prins in jocul asta intr-un mod toxic. Eu dupa Paros n-am mai jucat pe Ro, asa ca chiar n-am idee despre ce vorbesti. Si n-am cum sa-ti redirectionez nimic, cum nu am niciun cont activ pe Ro.
  4. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Hai sa-ti zic ceva care poate o sa-ti schimbe perspectiva: Ai o masina si circuli cu o viteza neregulamentara pe strada. In fata ta, o alta masina, circula cu aceeasi viteza. Inainte de un control rutier, masina din fata, face stanga, iar tu continui cu viteza neregulamentara. Esti oprit la...
  5. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Eu sunt zeul misu? Unde mai Cornel?Iti dau numarul lui Misu pe what's app daca vrei. Am fost invitat pe lumea Olynthus si cam atat. Motivul pentru care nu ma intorc sunt egourile de pe grepolis.ro. Ps: Chiar daca nu mai joc, sunt la curent cu unele chestii, si cum ceri invitatii in diferite...
  6. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Nu, chiar ma bucur cand oamenii isi asuma ca sunt prosti. De aici, viata ti se schimba doar in bine :)
  7. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Si ba Gucci, tu vorbesti de viata reala, dar tu cate conturi ai pe grepolis? Cate mailuri facute pentru grepolis? Cate mesaje scrise pe acest forum? Esti paralel cu realitatea si imi este mila de viitorii tai pacienti daca chiar esti la medicina. Nu esti un om moral si drept deloc. Vorbesti de...
  8. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Esti prost rau...Fiercare este, ceea ce crede ca este. Nu decizi tu originea altor persoane. In primul rand toti suntem oameni, segregarea ce tine de etnii/natiuni vine dupa...Sau tu esti extraterestru la ce prostii scoti pe gura?
  9. CAUT OAMENI PENTRU EXTERN!

    Liquid Gold de pe Delphi parca
  10. CAUT OAMENI PENTRU EXTERN!

    Vezi ca trebuie sa-ti dau contul inapoi
  11. Wild Vs Restul Hartii !

    Multa muie si lui Paturile, ca se baga in seama degeaba. Muiti-va toti intre voi sa fie toata lumea fericita.
  12. Wild Vs Restul Hartii !

    Muie Gucci. Esti ca UDMR-ul, curvele politicii romanesti. Nu stii nimic nici atunci cand toata viata ta se invarte in jurul grepolisului. (Grepo All stars al lui Edy era cu New Hope in m55, iar avangarda a fost fututa de New Hope cu tine in frunte). Wild a castigat pe drept Zarkos, din vina New...
  13. Biluta si steagurile aLbE

    Asta o sa si fac. Dorm foarte bine. Nu ma injura un server intreg, nu injur pe nimeni. Nu am negativitate in viata si nu fut vietile oamenilor. Sigur, tu nu vei intelege aceste lucruri pentru ca traiesti intr-o aparenta si o minciuna. Grepolis se poate juca si pozitiv, si invatand, si...
  14. Biluta si steagurile aLbE

    Astia ce va laudati cu fake-uri sunteti ca aia ce cred ca antele 5G aduc apocalipsa. Ba voi sunteti chiar retardati? Cum pula mea sa te lauzi ca dai fake? Cum pula mea sa te lauzi ca scoti un jucator de pe un server cu fake si bot? Bai baiatule, zici ca ati inventat o religie noua si sunteti...
  15. Serverul fantomelor

    Am zis la inceput de server ca Universul va da inapoi tuturor trisorilor. Se pare ca soarta v-a regulat cel mai urat pe voi astia care ati umblat stramb. Rage, singurul 0 de pe serverele romanesti esti tu. Sa spui ca Lucian e un zero, trebuie sa fii idiotul idiotilor. V-a futut, dupa ati activat...
Sus