Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12328

Guest
Muie Gucci. Esti ca UDMR-ul, curvele politicii romanesti. Nu stii nimic nici atunci cand toata viata ta se invarte in jurul grepolisului. (Grepo All stars al lui Edy era cu New Hope in m55, iar avangarda a fost fututa de New Hope cu tine in frunte). Wild a castigat pe drept Zarkos, din vina New Hope la ultima minune. Diferenta de 7 minute. Noi acceleram ca prostii la Colos ca muia de Cucubau zacea in sant. Muie si bila ca e prost din nastere. Multa muie la fel si lui Xynar.
Tu cine pastele lu ma-ta mai esti de ma mentionezi pe aici?
Sa-mi bag pl daca am auzit de tn vreodata
 

DeletedUser17203

Guest
Ungurilor...cu noul an ce vine schimbați va...
Paturile and pantzi
 

Anubis.K

Stie Tot
Muie Gucci. Esti ca UDMR-ul, curvele politicii romanesti. Nu stii nimic nici atunci cand toata viata ta se invarte in jurul grepolisului. (Grepo All stars al lui Edy era cu New Hope in m55, iar avangarda a fost fututa de New Hope cu tine in frunte). Wild a castigat pe drept Zarkos, din vina New Hope la ultima minune. Diferenta de 7 minute. Noi acceleram ca prostii la Colos ca muia de Cucubau zacea in sant. Muie si bila ca e prost din nastere. Multa muie la fel si lui Xynar.

s-a trezit unguru inainte de craciun sa comenteze :))))))))))
 

saca 24

Stie Tot
Ma bag si eu pe combinatie.Stati la rand :))))
De fapt, ar fi bine sa ne bagam cu totii, toti cei de pe extern :)))
Sa fim colegi de munca :)))))
Ar fi interesant..
 

DeletedUser16974

Guest
Eu vreau sa candidez si sa ma mut in hamburg ce plm.. Cred ca sunt cel mai potrivit pentru postul lui Stilache
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus