Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16935

Guest
Cine castiga acest sv .

Wild Fangs
No Name -castigatorii lumii Thebes
Grepo Fake a lui David567
Oceania
Anonymous a lui politimisoara. &ciclin
Mici si Bere
Ordinul Templierilor
Sau Badanti Piccanti (Alianta SWASN de pe Italia )


Jucatori buni in toate aliantele ...
 

DeletedUser16935

Guest
Harta Lumii
aooT5HI.png
2RVnuKR.png
 

DeletedUser16300

Guest
Deja sti raspunsul , wild se poate bate cu tot servarul . faza este nu inteleg cum au favut romanasi nostri pact cu italieni astia care da mesaje si jignesc romani:))) asta nu o inteleg , dar na unora romani le place sa ramana la stagiul ala de sluga. In loc sa se alieze toti vorbind logic cum fac straini cu noi unde ne intalnesc se unesc si ne rup pe grepo apoi continua lupta intre ei dar noi ii pupam.in cur si ei rad de noi :
 

DeletedUser15336

Guest
Cine castiga acest sv .

Wild Fangs
No Name -castigatorii lumii Thebes
Grepo Fake a lui David567
Oceania
Anonymous a lui politimisoara. &ciclin
Mici si Bere
Ordinul Templierilor
Sau Badanti Piccanti (Alianta SWASN de pe Italia )


Jucatori buni in toate aliantele ...
Sunt buni swasn ? Nu ii cunosc frate
 

DeletedUser16974

Guest
mama nebunule wild vs toata harta vai de plm :))))) vii si te lauzi aici din primele zile tu iti dai seama?
 

DeletedUser6507

Guest
Cine castiga acest sv .

Wild Fangs
No Name -castigatorii lumii Thebes
Grepo Fake a lui David567
Oceania
Anonymous a lui politimisoara. &ciclin
Mici si Bere
Ordinul Templierilor
Sau Badanti Piccanti (Alianta SWASN de pe Italia )


Jucatori buni in toate aliantele ...
ma-ta.ro:)),tu vii sa faci comparatie in plm 150 de jucatori intrati din prima tura pe v3:))vs cn?:)),Iar va laudati ca va bateti vs toti,dar vs wild cn se bate?:)),inaafara de italieni..nu vad pe altcineva,respect demos,,method,oceania,anonimii!
 

Doomsday

Membru Nou
Hi everybody . I started the server with the Italian alliance , I don't think any of us have insulted you, on the contrary, as you have seen, we immediately settled down by meeting Romanian guys. there are fangs, grepo and no name who have 3/4 accdemies and you are really many, we have sought collaboration, we are only 50 but really thought
 

DeletedUser15336

Guest
Don't worry man , we have time to change his mind, a Romanian boy also plays with us , he speaks very well italian and he helps us as a translator
Dacă se intra puțini se fac pacte . Corect ?
Nu poti spune ca nu ai pacte . Aveti cu Anonymous care sunt buni și ei și va ajuta contra wild fangs .
Asta de ce nu spui ?
 

dahak

Membru
Buna ziua ! sunt Dahak,sunt roman si joc impreuna cu italienii pt prima data pe un server romanesc. multi dintre ei sunt jucatori experti,care au castigat lumi atat in Italia cat si inafara. au vrut o experienta de joc in Estul Europei si au ales Romania.
La inceput,cu optimismul care-i caracterizeaza,au crezut ca vor gasi jucatori la primele arme,dar apoi s-au convins ca romanii trebuie luati in serios.
Eu ii avertizasem,dar acum s-au convins singuri !
Ei nu sunt obisnuiti cu aceste mega confederate si au ramas surprinsi cand au vazut wild 1, wild 2 ,wild 3...etc si de aceea au incercat sa faca pacte cu cineva, pt a echilibra situatia, mai ales ca avem o pozitie centrala care ne dezavantajeaza. Suntem 50 vs 200.
In legatura cu numele Aleantei, nu a fost ales ca sa insultam pe nimeni,radem intre noi,facem misto . De fapt le-am si spus ca de data asta romanii ne pun scutecele la toti ,haha...

pt PHOENIIX : NU stiu la ce mesaje jignitoare te referi,dar nimeni nu a venit aici ca stapan sau sluga.Este doar un joc in care daca jucam bine,ne facem respectati.
Scrie bine in limba romana, trimite sau distruge nave la secunda si vei avea respectul pe care il doresti. In Suedia, dupa un server contra tutti, ne cautau pe whatsapp ca sa startam impreuna cu ei. se cheama RESPECT !!
Va doresc o zi buna si un joc placut !
 

DeletedUser13143

Guest
Esti atat de las incatvai ajuns sa te faci si sa le sugi la straini phoeniix oficial i se rupe atat de rine cat si de italieni astia cu figuri :)) asa mentalitate sa ai sa te injosesti in fata alora de isi baga pl.in romani vaimmama voastra de romani , va meritati soarta sligilor , o spun inca odata phoeniix se pise pe milofi si pe italieni cu doua fete pe o parte ne injura pe alta parte ne ling in pl, forta wiild muie restul ,seara frm dl taranul asta .va pup lingailor
Să-i dai lu' ma-ta .
 

DeletedUser6507

Guest
Buna ziua ! sunt Dahak,sunt roman si joc impreuna cu italienii pt prima data pe un server romanesc. multi dintre ei sunt jucatori experti,care au castigat lumi atat in Italia cat si inafara. au vrut o experienta de joc in Estul Europei si au ales Romania.
La inceput,cu optimismul care-i caracterizeaza,au crezut ca vor gasi jucatori la primele arme,dar apoi s-au convins ca romanii trebuie luati in serios.
Eu ii avertizasem,dar acum s-au convins singuri !
Ei nu sunt obisnuiti cu aceste mega confederate si au ramas surprinsi cand au vazut wild 1, wild 2 ,wild 3...etc si de aceea au incercat sa faca pacte cu cineva, pt a echilibra situatia, mai ales ca avem o pozitie centrala care ne dezavantajeaza. Suntem 50 vs 200.
In legatura cu numele Aleantei, nu a fost ales ca sa insultam pe nimeni,radem intre noi,facem misto . De fapt le-am si spus ca de data asta romanii ne pun scutecele la toti ,haha...

pt PHOENIIX : NU stiu la ce mesaje jignitoare te referi,dar nimeni nu a venit aici ca stapan sau sluga.Este doar un joc in care daca jucam bine,ne facem respectati.
Scrie bine in limba romana, trimite sau distruge nave la secunda si vei avea respectul pe care il doresti. In Suedia, dupa un server contra tutti, ne cautau pe whatsapp ca sa startam impreuna cu ei. se cheama RESPECT !!
Va doresc o zi buna si un joc placut !
wild-ul asa joaca;),w1 w2 w3 w4,se considera "familie" si n-au avut curajul sa vina pe v6:)).
 

DeletedUser6507

Guest
Ii dau mereu iam dat mamei.mele cand a avut nevoie de ceva ,dar nici odata nu mam.injosit la.mn in tara , bafta la lins italieni :))) asa mentalitate , macar de vb unul de a jucat pe extern sa isi dea cu parerea, cum sunt tratati romani pe grepo ,macar taci si suge dl straini in ro ca asta vrei din ce obs:))
:))l-as ca ii dau eu ce nu ii este sau nu ia fost de ajuns.
 

DeletedUser13143

Guest
Ii dau mereu iam dat mamei.mele cand a avut nevoie de ceva ,dar nici odata nu mam.injosit la.mn in tara , bafta la lins italieni :))) asa mentalitate , macar de vb unul de a jucat pe extern sa isi dea cu parerea, cum sunt tratati romani pe grepo ,macar taci si suge dl straini in ro ca asta vrei din ce obs:))
Am jucat pe Franța și am avut aliați francezi . Totul tine de respect . Cum sunt unii italieni javre așa sunt și români și alte nații. Fiecare țară are uscaciunile ei
 

DeletedUser16935

Guest
:))Bai lake in toate aliantele sunt jucatorii buni Oceania cel putin oameni aia sunt chiar buni mai buni ca Sons.ul care se fereste de Wild pe V3 ;)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus