Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15497

Guest
Va urez ,
Pentru duşmani – iertarea
Pentru cel care nu e de acord cu tine – toleranţa
Pentru un prieten – aprecierea ta
Pentru un copil – un exemplu pozitiv
Pentru tine – respect”
În curând o să ajungem să facem toate lucrurile
la care nu ne-am priceput niciodată.
Şi o să fim cei mai buni.
Şi o să ne luptăm unii cu alţii
cu zâmbetul pe buze şi fără să cruţăm măcar un fir de păr.
O să ne înfigem degetele în vise ca nişte furci
şi o să le întoarcem pe toate părţile,
poate chiar noi înşine o să ne tăvălim cu ele prin noroiul
ce ni se-ncheagă în orbite.
În curând o să muşcăm din moliciunea fiecăruia
şi o să ne întoarcem cărnurile flămânde pe toate părţile
aşa cum ne închipuim că fac soldaţii
când se dă stingerea.
Şi o să fim cei mai buni.
Mai buni decât ei, mai buni chiar decât noi înşine.
Şi, în sfârşit, o să ne târâm cărnurile flămânde spre nicăieri,
fericiţi din nou că ne-am trezit doar pentru a adormi la loc.
Craciun fericit!!!
ascultare placuta tuturor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9357

Guest
va urez tuturor multa sanatate,bucurie si clipe de neuitat alaturi de cei dragi voua!
multa intelepciune si prosperitate!
nu dau global celor din wild,dar cu siguranta,in viata de zi cu zi,le doresc tot binele din lume!
cat despre joc...WAR!!!!
Craciun Fericit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15497

Guest
va urez tuturor multa sanatate,bucurie si clipe de neuitat alaturi de cei dragi voua!
multa intelepciune si prosperitate!
nu dau global celor din wild,dar cu siguranta,in viata de zi cu zi,le doresc tot binele din lume!
cat despre joc...WAR!!!!
Craciun Fericit!!!
lasa ca am dat eu si 40% siau aratat ca IQ lor este cu mult sub al meu de la o urare ....la jigniri si mesaje dalea .... nare rost sa spun aici... culmea este ca,,,,,,,,,,,,,, cu astia de ma injur aici ,au inteles urarea , ceilalti ....... dumnezeu cu mila ,nu toti, dar incepand de la! ,cica, o profesoara ce invata copii 1;4 macar acolo ai asteptari dar..... nu, mereu aia cu facultati gandesc mai bn ca astia cu mai putina scoala.
Seara frumoasa tuturor.
 

DeletedUser15497

Guest
de asta am evitat globalul!ce e mult,strica!
problema este ca vine craciunul fiecare in felul sau vede sarbatoarea asta ,daca sar fi dat o globala cu va dau la...m.....e de craciun sau mai stiu eu ce injuratura da frate eram de acord sa imi iau pl la greu,, dar cand cineva iti ureaza ceva frumos ,cu ce ai iesi tu in evidenta ca injuri acea persoana? si sincer tio spun am ramas uimit mai ales cand am primit dl educatoarea din oceania nui dau numele ,tu invatatoare clasele 1,4 , si te adresezi ca pe maidan ?,macar de o facea frumos prin cuvinte pe care astia ca mine nu stiu sa le puna intro propozitie, macar aratati valoarea ca esti peste mine si ca sti sa legi o propozitie vorbind in acel fel, incat daca ma duce capul sa inteleg,inteleg . Ca nu ma duce.sunt prost asta este( dar cand ea vine cu o propozitie de tot rasul) eu ce aseptari sa am de la viitoarea generatie ??? vai si amar cand la minte ar trebui sa te deschida invatatoarea , apoi de la profesor inveti ......
 

saca 24

Stie Tot
Bah, ce mi se pare mie tare la yyoga, e faptu' ca le zice direct, fara ocolisuri, cu bune, cu mai putin bune.Fie ca-i vorba de el sau de altcineva.
Da' macar e constient de niste chestii si isi asuma.

In rest, ce sa va urez si eu la randul meu?

Sarbatori fericite, multa sanatate, si-aveti grija de voi si de cei dragi!
 

saca 24

Stie Tot
Ofer 1 kilogram din noul covid , imbunatatit, rezistent la noile vaccinuri.
Merge?

Gold nu am ca-s sarac.
Si mai sunt si moldovean.. si de la tara. :(
 

DeletedUser15497

Guest
Bah, ce mi se pare mie tare la yyoga, e faptu' ca le zice direct, fara ocolisuri, cu bune, cu mai putin bune.Fie ca-i vorba de el sau de altcineva.
Da' macar e constient de niste chestii si isi asuma.

In rest, ce sa va urez si eu la randul meu?

Sarbatori fericite, multa sanatate, si-aveti grija de voi si de cei dragi!
eu o zic si aici si va arat si diplome pana in clasa a 6 am avut premiul intai in clasa a 7 parinti sau mutat in pantelion am dat de alt anturaj tigari droguri furaciuni nu mie rusine sa o spun furam lanturi dl gat sau amenintam lumea in stati cu cutitele sa le luam bani vorbesc de vremea cand in buc spre periferie exista reatebeul acum 17 ,18 ani si bagam cutitul la gat pt un pachet de tigari ,astea erau vremurile traia cine avea coaie, acum ,ma injura alti prin ceea ce spun dar asta era realitatea, asta sunt si nu neg ca acum daca gasesc unul sa il fac nu il fac il fac in orice secunda pana acum 6 luni am lucrat la un stiudio de muzica nui dau nume ca pe urma spunti ca ma laud pana acum 10 ani am fost dj in player am plecat acum fac case si cumar masin lovite le fac si le vand, caselele le fac cat pot de naspa dar sa dea bn la zugraveala , poate sa ma injure oricine asta merge romania ,asta sunt eu intro faza numi trb facultate ca sa fac cv
 

DeletedUser16974

Guest
eu o zic si aici si va arat si diplome pana in clasa a 6 am avut premiul intai in clasa a 7 parinti sau mutat in pantelion am dat de alt anturaj tigari droguri furaciuni nu mie rusine sa o spun furam lanturi dl gat sau amenintam lumea in stati cu cutitele sa le luam bani vorbesc de vremea cand in buc spre periferie exista reatebeul acum 17 ,18 ani si bagam cutitul la gat pt un pachet de tigari ,astea erau vremurile traia cine avea coaie, acum ,ma injura alti prin ceea ce spun dar asta era realitatea, asta sunt si nu neg ca acum daca gasesc unul sa il fac nu il fac il fac in orice secunda pana acum 6 luni am lucrat la un stiudio de muzica nui dau nume ca pe urma spunti ca ma laud pana acum 10 ani am fost dj in player am plecat acum fac case si cumar masin lovite le fac si le vand, caselele le fac cat pot de naspa dar sa dea bn la zugraveala , poate sa ma injure oricine asta merge romania ,asta sunt eu intro faza numi trb facultate ca sa fac cv


samsaruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

DeletedUser17203

Guest
lasa ca am dat eu si 40% siau aratat ca IQ lor este cu mult sub al meu de la o urare ....la jigniri si mesaje dalea .... nare rost sa spun aici... culmea este ca,,,,,,,,,,,,,, cu astia de ma injur aici ,au inteles urarea , ceilalti ....... dumnezeu cu mila ,nu toti, dar incepand de la! ,cica, o profesoara ce invata copii 1;4 macar acolo ai asteptari dar..... nu, mereu aia cu facultati gandesc mai bn ca astia cu mai putina scoala.
Seara frumoasa tuturor.
Aici e extern bro, e normal sa mai jignim uneori :) Pe joc ai vazut ca atat eu cat si tu suntem ok, nu am primit fake de la tine, nu ai primit fake de la mine.
De asemnea, nici atacuri de la mine si nici eu de la tine :) Ne aruncam c u vorbe doar pe aici de drag
 

DeletedUser15497

Guest
samsaruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sti ce ma oftic eu defapt nu ma oftic pe persoanele ca tn , intrun fel va dau drepptate , tine minte vb asta este de la (iumor DL Chelu tu nu ai ani de laba cate fete am futut eu) eu mor pe astia ca voi virgini dar tari in pl ,, enumera aici 3 fete, fale sa recunoasca si sa scrie aici cat tu teai teai culcat cu ele nu dupa joc, din viata de zi cu zi si apoi dupa ce faci tu treaba asta enumar eu 5 fete care recunosc dupa grepolis .ro ca sau culcat cu mine , pana atunci te pup cum sa iti spun ( barosane) (smecher )??? fa dracu pasi
 

DeletedUser15497

Guest
Aici e extern bro, e normal sa mai jignim uneori :) Pe joc ai vazut ca atat eu cat si tu suntem ok, nu am primit fake de la tine, nu ai primit fake de la mine.
De asemnea, nici atacuri de la mine si nici eu de la tine :) Ne aruncam c u vorbe doar pe aici de drag
am zis eu cv de tine ?? nu man si cat despre ce ai spus de joc fiecare neam vazut de trb noastra
, din contra am zis ca ..... cu astia de ma injur aici au inteles urarea, deci aveti un IQ mai ridicat ca profesori deputati parlamentari etc
 

DeletedUser15497

Guest
cum sa iti spui relatiile pe care le-ai avut ? nimeni nu ar spune, doar un om nebun la cap.
relatiile avute raman strict inter tine si fetele respective. nu trebui sa le expui public, tine de intimitate,confidentialitate
esti copil mai ai de invatat :)))
 

DeletedUser17203

Guest
esti copil mai ai de invatat :)))
eu i-am spus doar ceva util, de ce sa fiu copil daca ii spun ceva util ? care probabil deja stia si el.
Tu poate ca ai dezvalui numele femeilor cu , care te-ai culcat dar altii nu ar face-o.
 

DeletedUser17203

Guest
Multi considerati femeia decat un simplu obiect sexual dar tin sa spun ca nu este asa :) Invatati sa treceti peste gandul ca femeia este doar un simplu obiect sexual.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus