RHAMMUS, lumea aliantelor de top

EatTheRich

Membru
ma vezi sa il mai joc cumva ? din martie nu il mai joc.
sunt dupa top 100 :)
la fel ca tine de altfel, tu esti zeul misu pe joc, eu mr.sunshine
Eu sunt zeul misu? Unde mai Cornel?Iti dau numarul lui Misu pe what's app daca vrei. Am fost invitat pe lumea Olynthus si cam atat. Motivul pentru care nu ma intorc sunt egourile de pe grepolis.ro. Ps: Chiar daca nu mai joc, sunt la curent cu unele chestii, si cum ceri invitatii in diferite aliante sa fii spion ca ti-au spart nave pe lumea cu revolta.
 

EatTheRich

Membru
Pai bai nene ,pana sa te legi de mine ca m am luat de nationalitatea lui ala si ca sunt rasist . ( ok , o fi asa daca tu zici )
Ti se pare ok ca el sa judece fizicul altei persoane ?!

Pai stai asa bai nene daca tu ai dreptul sa te legi de cnv .. stai ca ma leg si eu de tine .
Hai sa-ti zic ceva care poate o sa-ti schimbe perspectiva: Ai o masina si circuli cu o viteza neregulamentara pe strada. In fata ta, o alta masina, circula cu aceeasi viteza. Inainte de un control rutier, masina din fata, face stanga, iar tu continui cu viteza neregulamentara. Esti oprit la 100-200m mai incolo. Ce-i zici la politist? Te oftici ca nu l-au oprit pe ala din fata ta, sau iti asumi greseala facuta? Ceea ce faci tu, tine de tine, greselile si alegerile tale. Ca ''altu'' a judecat fizicul unei alte persoane, nu este ok, dar ''two wrongs doesn't make a right''.
 

DeletedUser17370

Guest
Eu sunt zeul misu? Unde mai Cornel?Iti dau numarul lui Misu pe what's app daca vrei. Am fost invitat pe lumea Olynthus si cam atat. Motivul pentru care nu ma intorc sunt egourile de pe grepolis.ro. Ps: Chiar daca nu mai joc, sunt la curent cu unele chestii, si cum ceri invitatii in diferite aliante sa fii spion ca ti-au spart nave pe lumea cu revolta.
te auzi ce vorbesti ?
1 la mana, cum sa mi se sparga nave daca eu nici o nava nu am trimis pe dusmani ?
2 la mana, ce invitatie am cerut si unde ? daca vorbesti prostii, ia arata ru redirectionare de mesaje, asa pot truca si eu mesaj ca ai cerut invitatie atat in band cat si in sons

exemplu de mesaj editat. easy peasy sa dai inspect element si sa modifici textele . a redirectiona un mesaj e mai greu, nu ? inca astept redirectionarea de mesaj

1631968376.58086915.png
 

EatTheRich

Membru
Ce Band? Nu inteleg despre ce vorbesti, dar poate asta doar confirma faptul ca esti prins in jocul asta intr-un mod toxic. Eu dupa Paros n-am mai jucat pe Ro, asa ca chiar n-am idee despre ce vorbesti. Si n-am cum sa-ti redirectionez nimic, cum nu am niciun cont activ pe Ro.
 

DeletedUser17370

Guest
Ce Band? Nu inteleg despre ce vorbesti, dar poate asta doar confirma faptul ca esti prins in jocul asta intr-un mod toxic. Eu dupa Paros n-am mai jucat pe Ro, asa ca chiar n-am idee despre ce vorbesti. Si n-am cum sa-ti redirectionez nimic, cum nu am niciun cont activ pe Ro.
ok,. atunci nu mai aduce acuzatii fara sa ti se prezinte redirectionare :) "eu n-am mai jucat pe ro" , asta inseamna ca joci intr-un mod toxic pe extern :) eu joc doar pe ro si daca acord 1 ora pe zi... nici aia

weekend fain
 
Sus