RHAMMUS, lumea aliantelor de top

Stupefy v.2

Stie Tot
smiley-emoticons-karte2-rot.gif


1631960130020.png
 

EatTheRich

Membru
@paturile
Inclusiv numele de familie poate arata provenienta si etimologia unei persoane .
Iti dau si exemplu .
Daca pe tine te cheama Ferencz nu poti spune ca esti roman .. da te n pla ca esti ungur la origini .
pe altul in cheama Ali , poate spune ca e roman ? eu zic ca e cv arab la originii.
Asa si cu mister Anghel .... e tigan toata ziua . tac-su e tigan bunica-su e tigan stramosi lui tot tigani sunt .
Plus ca iti dai seama si dupa forma nasului , buze, chip s.a inclusiv cand vezi unul pe strada ce origini are ...
Pai la mister Anghel ce kkt ... e indian toata ziua ..... si nu am treaba lui dar nu suport astia care se leaga de fizicul altuia .. cand el .... e vai si amar ... pai coie ce facem ... pe tine nu te distinge lumea daca e intuneric afara si tu te legi de urechile altuia ?!
[/QUOTE]

Esti prost rau...Fiercare este, ceea ce crede ca este. Nu decizi tu originea altor persoane. In primul rand toti suntem oameni, segregarea ce tine de etnii/natiuni vine dupa...Sau tu esti extraterestru la ce prostii scoti pe gura?
 

EatTheRich

Membru
Si ba Gucci, tu vorbesti de viata reala, dar tu cate conturi ai pe grepolis? Cate mailuri facute pentru grepolis? Cate mesaje scrise pe acest forum? Esti paralel cu realitatea si imi este mila de viitorii tai pacienti daca chiar esti la medicina. Nu esti un om moral si drept deloc. Vorbesti de viata de zi cu zi, dar cand stau sa citesc dupa 1 an forumul asta romanesc, apoi 85% esti numai tu aici. Nu m-ar mira daca ti-ai facut conturi diferite si pe forumul extern doar ca sa vorbesti singur de pe 2 conturi. Eu zic sa faceti un reality check toti, iar tu Gucci, ai nevoie de o detoxifiere de la jocul asta, ca te vad rau de tot.
 

DeletedUser17370

Guest
Si ba Gucci, tu vorbesti de viata reala, dar tu cate conturi ai pe grepolis? Cate mailuri facute pentru grepolis? Cate mesaje scrise pe acest forum? Esti paralel cu realitatea si imi este mila de viitorii tai pacienti daca chiar esti la medicina. Nu esti un om moral si drept deloc. Vorbesti de viata de zi cu zi, dar cand stau sa citesc dupa 1 an forumul asta romanesc, apoi 85% esti numai tu aici. Nu m-ar mira daca ti-ai facut conturi diferite si pe forumul extern doar ca sa vorbesti singur de pe 2 conturi. Eu zic sa faceti un reality check toti, iar tu Gucci, ai nevoie de o detoxifiere de la jocul asta, ca te vad rau de tot.
ma vezi sa il mai joc cumva ? din martie nu il mai joc.
sunt dupa top 100 :)
la fel ca tine de altfel, tu esti zeul misu pe joc, eu mr.sunshine
 

DeletedUser17271

Guest
Pai bai nene ,pana sa te legi de mine ca m am luat de nationalitatea lui ala si ca sunt rasist . ( ok , o fi asa daca tu zici )
Ti se pare ok ca el sa judece fizicul altei persoane ?!

Pai stai asa bai nene daca tu ai dreptul sa te legi de cnv .. stai ca ma leg si eu de tine .
Prost esti tu si cine te a facut ca vorbesti sa te afli in treaba . Fara sa sti dc m am legat de ala .
 
Sus