Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16184

Guest
asa e toata granita lor :)))))))))) mari jucatori dupa ziduri :))))))
 

DeletedUser16184

Guest
sau poate vrea sa stea cu gagicasa linistit,sa nu-l mai dea afara din casa:))))))
 

DeletedUser16184

Guest
:))))))))))))) ai intrat in vacanta:))))))) maretul 7bal in vacanta din cauza la fake-uri...
 

EatTheRich

Membru
Astia ce va laudati cu fake-uri sunteti ca aia ce cred ca antele 5G aduc apocalipsa.

Ba voi sunteti chiar retardati? Cum pula mea sa te lauzi ca dai fake? Cum pula mea sa te lauzi ca scoti un jucator de pe un server cu fake si bot? Bai baiatule, zici ca ati inventat o religie noua si sunteti cei 4 calareti ai apocalipsei...
Nu vreau sa judec pe nimeni, dar trebuie sa fiti chiar retardati ca dupa o varsta sa va laudati ca dati fake si futeti programul/viata unui om. O sa va luati o futere de la viata incat n-o sa va mai reveniti. Un fel de fake de la Univers/ Dumnezeu (fiecare cu credinta lui). Dar din ala zdravan si urat cum stie sa dea Universul. El nu este rau, dar este violent. O violenta de care multi au nevoie ca sa se trezeasca la realitate.
 

DeletedUser16184

Guest
Astia ce va laudati cu fake-uri sunteti ca aia ce cred ca antele 5G aduc apocalipsa.

Ba voi sunteti chiar retardati? Cum pula mea sa te lauzi ca dai fake? Cum pula mea sa te lauzi ca scoti un jucator de pe un server cu fake si bot? Bai baiatule, zici ca ati inventat o religie noua si sunteti cei 4 calareti ai apocalipsei...
Nu vreau sa judec pe nimeni, dar trebuie sa fiti chiar retardati ca dupa o varsta sa va laudati ca dati fake si futeti programul/viata unui om. O sa va luati o futere de la viata incat n-o sa va mai reveniti. Un fel de fake de la Univers/ Dumnezeu (fiecare cu credinta lui). Dar din ala zdravan si urat cum stie sa dea Universul. El nu este rau, dar este violent. O violenta de care multi au nevoie ca sa se trezeasca la realitate.
Iar incepi ca pe paros?cu karma si d-alea?:))))))) du-te la somn la loc
 

EatTheRich

Membru
Iar incepi ca pe paros?cu karma si d-alea?:))))))) du-te la somn la loc
Asta o sa si fac. Dorm foarte bine. Nu ma injura un server intreg, nu injur pe nimeni. Nu am negativitate in viata si nu fut vietile oamenilor. Sigur, tu nu vei intelege aceste lucruri pentru ca traiesti intr-o aparenta si o minciuna. Grepolis se poate juca si pozitiv, si invatand, si socializand, si legand prietenii. Nu trebuie sa fie o bula plina de negativitate, limbaj vulgar, tiganii si aparente care mint.

O seara faina tuturor!


Ps: Stupefy, despre asta vorbeam. Tu ai poze salvate, mesaje pregatite despre unele subiecte de care a uitat 99% din persoane si carora nu le mai pasa, insa tu nu te poti maturiza si nu poti trece de propiul ego ca sa gandesti ''Ba, uite ce prost sunt, rad singur si sunt mandru de niste chestii de care nu le mai pasa nimanui''. Eu nu mai joc grepolis, insa mai citesc din cand in cand aici pentru ca un bun prieten imi trimite linkuri si radem impreuna. Cateodata radem de ce prosti am fost si cateodata radem de ce prosti sunt altii. Insa eu m-am ales cu niste prietenii frumoase din toata treaba asta. M-am maturizat si am lasat grepolis.ro deoparte. Sper sa ai puterea sa faci la fel!
 

DeletedUser16184

Guest
pai el cu cucu asta vorbesc :))) in asta consta prietenia lor :))))
 

DeletedUser16300

Guest
„Cu cât funcția ocupată de o persoană incompetentă este mai înaltă, cu atât daunele sociale produse ca urmare a inadecvării sale sunt mai grave”, baga la cap rage !
„Incompetentul cu poziție înaltă face mult mai vizibilă inadecvarea sa, întrucât o funcție sau o activitate importantă este mult mai expusă analizei sau atenției celorlalți oameni”, baga la cap zeul!
„Non-imbecilii vor subestima întotdeauna influența negativă a imbecililor. Îndeosebi non-imbecilii vor uita mereu că, indiferent de moment, loc sau circumstanțe, a avea de-a face și/sau a te asocia cu imbecili se va dovedi cu siguranță o mare greșeală” (a Patra Lege a imbecilității
 

DeletedUser16184

Guest
Imi place ce scrii Lisa,pacat ca ai dat de un taran obosit...ca tu nu esti proasta,esti doar incapatanata :)
 
Sus