Kasmenai V.2.0

valiemilian

Stie Tot
Asta cu editatul e cea mai mare prostie pe care o puteți zice...a zis gucci repede asta și ati crezut toți ca fraierii se vedea pe mișcări ca erau cum erau și în poze restul e can can
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Au fugit dușmanii ca nu le a fost acceptat pactul cu united;)
Pactul era singura speranță că pierdeți orase pe banda pt ca nu aveai timp de organizare vali...
 

gogogo

Membru Nou
Da,am inviat si sunt mai fresh ca ultima data :) pe Dimale te a depasit situatia cand ai facut switch ul de aliante pentru ca nu esti jucator de granita,ci jucator de umplutura =)))) si nu mi mai zice ca editam ca sa ma dau mare ca dau la secunda,cand tu veneai si ma intrebai cum de incadrez asa =)))))) da i mesaj lui quest morgan raresq tania caliniv marcos midas silviu501 etc etc si ti zic ei cum incadram la secunda =))))))))))) ca a ajuns jocul sa se dezvolte in asa fel incat oricine sa dea la secunda si voi tot in era preistorica ati ramas cu secundele=)))
macar recunoaste pozele alea care le-ai modificat :) ca stii si tu de ele ..uite intoarcerile pe dimale .. nu le mai caut toate.. ca e plictisitor..
 

Atașamente

  • 324.png
    324.png
    140,6 KB · Vizualizări: 24
  • 32131.png
    32131.png
    105,8 KB · Vizualizări: 24

Mr.SunShine

Stie Tot
Lasă.
Rage a pierdut orase cu el online un fața mea.. și se da jucător
Rage se da jucător cu orase luate de la dormeze.. actiuni la alea pe tania îi ieșea dstpeita ca pcr avea majoritate după ce bila a enervat cativa jucători care și au fscut transfer la dușmani altfel nici acele acțiuni ale lui rage nu ar fi reușit.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Ai fost cineva pe dimale datorita lui aurelian, guta , andi, abel, juicezd și care au mai plecat din granița...
Guta era deja acolo, ceilalți nu, venind acolo te au fscut jucător:)))

@ElChapo
 
hai sa nu exageram... clar are si rage meritele lui. Si eu mi am luat nava cu mine online de la tine, bine... eram pe telefon ca altfel nu luam era clar.

rage chiar a jucat pe dimale pentru ca o avut cu cine.
 

ElChapo

Stie Tot
Lasă.
Rage a pierdut orase cu el online un fața mea.. și se da jucător
Rage se da jucător cu orase luate de la dormeze.. actiuni la alea pe tania îi ieșea dstpeita ca pcr avea majoritate după ce bila a enervat cativa jucători care și au fscut transfer la dușmani altfel nici acele acțiuni ale lui rage nu ar fi reușit.
Coeeeeeeeeeeeeee tu vrei sa mi zici ca esti jucator?Dai nava cu full trupe in plm pe o zona unde un jucator e izolat =)))))))))))))))))))) si cum plm poti vorbi cand ai luat 9 nave in decurs de 3h =)))))) si minteai ca esti pe la spital ca te ai internat ca nu stiu ce =)))) marsi coaie=)))) cand am facut primele actiunii pe tania, abel andi aurel inca erau in wild,daca te uiti pe grepolife chiar in ziua aia ii luasem oras si lui andi=))))))))))))) si unde am activat eu in principal nu era andi abel si cine drq mai zici ca sa afirmi ca a schimbat situatia =)))))))))))) eram eu guta si psihu =))))))))) deci marsi =))))
 

ElChapo

Stie Tot
hai sa nu exageram... clar are si rage meritele lui. Si eu mi am luat nava cu mine online de la tine, bine... eram pe telefon ca altfel nu luam era clar.

rage chiar a jucat pe dimale pentru ca o avut cu cine.
Lasa l ca se face ca uita ca a luat 9 nave in 3h =)))))))))))))))))))))))))))) si la navele ce le luase inainte pe cruce o bagat scuze ca n a avut semnal,la fel ca cea luata de pe imbros =))))
GUCCI POWER
 

gogogo

Membru Nou
ba rage dar cum ti-ai luat nava pe imbros de la popou? coplayer-ul tau n-a reactionat sau nu ai vazut nici tu nava :))
 

ElChapo

Stie Tot
ba rage dar cum ti-ai luat nava pe imbros de la popou? coplayer-ul tau n-a reactionat sau nu ai vazut nici tu nava :))
L am atacat si am dat in zid 25 pe insula unde eram decat 2 orase de ale noastre =))))))) si asa am ramas fara trupe si m am uitat la nava cum vine
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Coeeeeeeeeeeeeee tu vrei sa mi zici ca esti jucator?Dai nava cu full trupe in plm pe o zona unde un jucator e izolat =)))))))))))))))))))) si cum plm poti vorbi cand ai luat 9 nave in decurs de 3h =)))))) si minteai ca esti pe la spital ca te ai internat ca nu stiu ce =)))) marsi coaie=)))) cand am facut primele actiunii pe tania, abel andi aurel inca erau in wild,daca te uiti pe grepolife chiar in ziua aia ii luasem oras si lui andi=))))))))))))) si unde am activat eu in principal nu era andi abel si cine drq mai zici ca sa afirmi ca a schimbat situatia =)))))))))))) eram eu guta si psihu =))))))))) deci marsi =))))
Încă te lauzi cu alea 9 nave pe o dormeza :)))

Ai avut ocazia pe imbros să demonstrezi ceea ce poti și cand ai vazut ca ai ramas izolat și ai luat mava pana și de la mine, ai renunțat ca stiai ca iti vei mai lua nave.... nu era fraier valj să te sprijine pe tine permanent pe toate oraseleca erai tu zeița din olymp
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Am fost si sunt cineva ca atunci cand am chef si joc dau muie oricui =)))))))))))))))))))))))))))
Asa cum ai luat pe imbros:))))

"Dacă nu îmi luați orasul acum, După pace nici o sansa"

Și ți am demonstrat că ți l am luat coe și îți mai luăm. Și eu seara de seara dădeam nave la 22 59 , la fel si colegii..... voi stăteati la încasat
 

ElChapo

Stie Tot
=))))))))))) ratatule am luat orasul ala pe burta fmm in alea 48h de ore de la 3k sau cat avea l am dus incat am reusit sa fac si 80 90 de trireme =)))))))))) ai venit pe nava cu 120 130 de trireme si eu ti am intors cu -23 =)))))))))))))))))))))))))))))))) wtffffffff ai rupt actiunile=))))))))) d aia in zona unde ramasesem cu nan si aveam 4 orase sau 5 nu mai stiu exact de fiecare data te scufundam la nan si la mine =)))))))))))))))) ti am zis tu doar sa dai nave pe orase izolate cu full trupe esti in stare,shhhhh si cu gurita mica ca eu in viata mea n am luat 9 nave in 3h =)))))) si alea luate in zona dominata de alianta din care faceai parte =))))))))))))))))))))))))))) gandeste te ca eu care joc kamikaze si vin aiurea cu orase pe unele zone nu am patit asta si tu patesti in nucleul aliantei =))))) hahahahahahaha
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Puteam pierde și toate orașele, eram Demoralizat de lumea dimale după acele plecări... Și ai avut nevoie de fake ca să îmi iei orașe... asa bun esti.

Cand vei face acțiuni mă suni , cat erai în wild editiai acțiunile... stie și @Raresq1 Ca doar ne a arătat mișcările atunci cand ai editat.
Nici nu vreau să mă gândesc cate acțiuni editai în pcr să pari jucător de secunde

Repet, ai avut destule sanse pe imbros sa faci acțiuni dar doar luai interne și preluari....
 
Sus