Kasmenai V.2.0

Mr.SunShine

Stie Tot
Ai primit informația eronat. Nu voia bila să îți ofere satisfacție internand jucători pt nave luate cu ei off printre care și eu.
Puteam fi internați eu , bronto și cine mai lua nave dar doar îți era oferită satisfacție...

Așadar s a preferat să ne axam pe minuni și că fapt divers s a so câștigat.
 

ElChapo

Stie Tot
Esti prea top player,nu stiuccum de inca ai ramas sa joci pe ro...si n ai fost selectat in nationala celor mai buni
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Esti prea top player,nu stiuccum de inca ai ramas sa joci pe ro...si n ai fost selectat in nationala celor mai buni
Cei mai buni la ora actuală sunt sons.
Si nici tu nu esti printre eu ca ai renunțat:))) ca să joci pe ro și pe ro la fel ai ajuns să renunți...
Nici pe extern nu cred ca te bagau prea mulți în seamă ... @7bile clar îți dădea rekt
Si el e jucător foarte bun, a fost în coadă invitat printre ultimii și a ajuns pe 2
 

ElChapo

Stie Tot
=)))))))))))))))))))))))))) ca si aveam nevoie sa ma bage aia de pe extern in seama=))))))) il aveam pe sorinel n aveam nevoie de altcineva =)))) pacat ca a fost revolta bleahhh
 

DauPraf

Membru
Cei vii cu cei vii , cei morti cu cei morti , david cu iubii si gucci cu illmatic si maricica , totul e frumos !
 

valiemilian

Stie Tot
Eu nu mai joc grepolis si Friends e gata .

dar vad ca numele meu inca e nr 1 pe jocul asta , sunt most hated man alive on this game si nici macar nu mai joc , e normal ca bufonii sa venereze

imparatul , mi se pare corect .

Zi mi o realizare pe jocul asta inafara de mochlos contra polux si poate nu te injur
 

valiemilian

Stie Tot
M ai sus ai afirmat ca ai auzit ca numele meu va intra pe lumea noua , asadar l ai imbarligat pe axel sa faca o alianta de 100 de oameni doar pt ca ai auzit ca numele meu va intra pe lumea noua . Si nici macar n am intrat pe lumea noua k idee si tu joci acolo din cauza mea .

Uite o realizare . Sunt idolul tau in viata bufonule .
Nu coaie ai inteles gresit,tu esti bufonul noi intram doar sa radem ca de batut oricum nu a fost vreodata o problema boxiorule
 

DauPraf

Membru
Eu nu mai joc grepolis si Friends e gata .

dar vad ca numele meu inca e nr 1 pe jocul asta , sunt most hated man alive on this game si nici macar nu mai joc , e normal ca bufonii sa venereze

imparatul , mi se pare corect .


Pacat ca ai renuntat sefu , dupa toata munca ta si strategia ta chiar era frumos sa ne intersectam si din alte perspective.Acuma aia e nu avem ce sa facem, un rege cade altul se ridica gen!

Poate pe viitor cand vei da drumu si la recrutari pe international si mai faci ceva, sa jucam si din tabere diferite ,ar fi minunat !
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Cei vii cu cei vii , cei morti cu cei morti , david cu iubii si gucci cu illmatic si maricica , totul e frumos !
intrebare:
cum am ajuns sa fiu prieten cu el? pe emporion nu ne haleam...

a fost manevra acolo ca sa nu castigi tu :))) ca ti-ai tradat alianta fondata de tine si pe multi ne-ai dat la o aprte inclusiv pe mine
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Daca nici tu nu stii , noi restu plebei nici atat dar raspunsul meu e simplu , grepolis romania aici tradarile si impacarile sunt mai ceva ca la ernest la kanal D !
alta data cand incepi cu o alianta sau cand fondezi o alianta, ramai cu ea pana la finish , este un sfat prietenesc si este gratuit.

nu e ok sa tradezi :)
 

DauPraf

Membru
alta data cand incepi cu o alianta sau cand fondezi o alianta, ramai cu ea pana la finish , este un sfat prietenesc si este gratuit.

nu e ok sa tradezi :)
Daca prin fuziune tu intelegi tradare e bine , priveste partea buna acuma jucati impreuna cu inca 10 aliante ,brigada mare organizata !
Tu si cu mine nu am jucat atat de mult pana la lumea aia sau sa ne cunoastem ca sa imi pun eu obrazu pentru tine in mod oficial.
S-a votat , a iesit negativ motiv pentru care nu te-au bagat acolo, simplu !
Tot ca un sfat prietenesc nu mai aplicati diferite metode neortodoxe pentru coronite si sabiute !
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Da, eu am fost in spatele manevrei ca sa iti arat ce inseamna fuziune, nu imi plac fuziunile
si tot eu am spus tuturor sa voteze nu mr.sunshine ca sa radeti putin :))) si ati ras, v-ati bucurat dar ati pierudt emporion la scurt timp :)))

cine rade la urma, rade mai bine... adica eu am ras
 

Mr.SunShine

Stie Tot
esti praf daupraf oricum, pana si david e mai jucator ca tine cat de cat :))
intre tine si david nu este mare diferenta..

tu cand ai alianta, preferi sa fuzionezi cu toti icnlusiv cu adversarii daca se poate iar david prefera sa faca pact cu toata harta insa el ca apoi de acele pacte sa se foloseasca, sa recruteze la el acei playeri, nu sa se duca el la ei :)))

p.s.: mai razi pe grup la voi de guta ? :)))))) daca era v5,v6 si intra guta acolo te facea ferfelita... ai noroc de viteza 3 si poti dormi linistit
 
Sus