Kasmenai V.2.0

Mr.SunShine

Stie Tot
Pare rau sa te dezamăgesc...nu sunt homo
Cauta pe altu care să îți satisfacă aceste fantezii
Ce am zis eu n are nicio legatura cu ce ai zis tu =))))))))))
Nu mai suge pula atata in public =)))))))) stim cu toti ca ti place dar in Ro gay inca n-au drepturi=)))))) si eu sunt gay si nu imi este rusine sa recunosc =)))) Da frate imi place sa fut si sa fiu futut
 

ElChapo

Stie Tot
Iar legat de aceste "detalii",esti doar un obsedat ce te intereseaza daca alta lume trage si o basina =))))) unu care sta in casa in fata unui pc si stalkarind (sper ca am scris bine =)))))) ) lumea online ,pentru ca atat poti...atat poti face cu viata ta =))))))))))))))))))) viata ta e grepolisul si la capitolul grepolis vei ramane,atat s a putut ayaye un meci mai prost salpa
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Mi as fi dorit să fie viața mea grepolis, sincer
Sa stai la birou și să joci grepolis, sa și câștigi bani:)))-
Nu sunt liderul tau qu3st să am atata timp

Cand arunci niste vorbe uita te pe statistici ca sunt gratuite;)
 

ElChapo

Stie Tot
=))))))))))))))))))) daca mai recitesti inca o data ce s a scris in ultimele 5 6 comm uri realizezi singur ca esti bipolar sau e nevoie de un expert ca sa ti demonstreze ca esti bipolar?=))))
 

DauPraf

Membru
esti praf daupraf oricum, pana si david e mai jucator ca tine cat de cat :))
intre tine si david nu este mare diferenta..

tu cand ai alianta, preferi sa fuzionezi cu toti icnlusiv cu adversarii daca se poate iar david prefera sa faca pact cu toata harta insa el ca apoi de acele pacte sa se foloseasca, sa recruteze la el acei playeri, nu sa se duca el la ei :)))

p.s.: mai razi pe grup la voi de guta ? :)))))) daca era v5,v6 si intra guta acolo te facea ferfelita... ai noroc de viteza 3 si poti dormi linistit
Cand o sa discutati cu mine fata in fata tu david sau celalalt atunci aveti dreptul sa comentati la adresa mea.
Parerea voastra asupra jocului asta si asupra altor persoane e 0 barat asa ca in special tu dar si restul nu mai cautati atentie !
La voi totul inseamna bataia din joc ca pe realitate stati parcati !Hai v-am pupat , sunteti amuzanti !


Ps. incearca sa scrii mai citet
 

DauPraf

Membru
Poftim... tu stiu ca esti 0 și nimeni nu ți ar da detalii :)))
Florin tănăsescu fiind daupraf alias *r a g n a r* care a trădat pe Golgi pt coronița.. de la david , a ajuns la qu3st:)))

https://grepolife.com/ro/88/player/848913948

Vezi atașament 7837
Tu habar ai despre golgi si iti dai cu parerea =))) .
Comentator sportiv mic ce esti tu , lasa ca cine ma cunoaste stie ce si cum dar apreciez ca sunt considerat distrugatorul Friends , ma rog imitatiei de Friends ca ala nu e Friends adevarat dar trecem peste !
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Cand o sa discutati cu mine fata in fata tu david sau celalalt atunci aveti dreptul sa comentati la adresa mea.
Parerea voastra asupra jocului asta si asupra altor persoane e 0 barat asa ca in special tu dar si restul nu mai cautati atentie !
La voi totul inseamna bataia din joc ca pe realitate stati parcati !Hai v-am pupat , sunteti amuzanti !


Ps. incearca sa scrii mai citet
celalalt fiind guta? ce ti-a facut de nu il halesti nici pe el?

de mine inteleg, pt ca iti dau cu hate ca esti un tradator mic :))) prima ta coroana pe golgi :))) noroc ca si-a facut qu3st mila de tine ori s-a gandit sa te ia aoclo la coronita ca sa te aiba pe alte lumi alaturi de el
 

Aryy Aryy

Stie Tot
Tu habar ai despre golgi si iti dai cu parerea =))) .
Comentator sportiv mic ce esti tu , lasa ca cine ma cunoaste stie ce si cum dar apreciez ca sunt considerat distrugatorul Friends , ma rog imitatiei de Friends ca ala nu e Friends adevarat dar trecem peste !

"Şampion Lig, faza asta. Fabulaçao"​

 

DauPraf

Membru
nu ma mai bagati in discutii ca nici macar nu stiu cine esti si sincer nici macar nu imi pasa daupraff asta sau cum te cheama ms
Stai linistit ca nu te-am chemat eu la discutii pe tine ,nu ma intereseaza de tine oricum ,dar fratele tau gucci si fanul tau de asemenea te adauga in discutii ca el nu poate purta o conversatie 1 la 1,aia e mai invata-l , te-am pupat !
 

DauPraf

Membru
celalalt fiind guta? ce ti-a facut de nu il halesti nici pe el?

de mine inteleg, pt ca iti dau cu hate ca esti un tradator mic :))) prima ta coroana pe golgi :))) noroc ca si-a facut qu3st mila de tine ori s-a gandit sa te ia aoclo la coronita ca sa te aiba pe alte lumi alaturi de el
Cand ma jucam eu in clan tu erai pe monitor facand manuela la fetite minore !
Hai sa traiesti !
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Coae mai taci dreacu cu organizarea ta , pe carfi te ai organizat asa bine ca ai zburat in pula mea in 9 zile . Ai facut pact cu toata harta pe o lume de mana a 8 a
Pe carfi ? Care carfi ?
Unde ai avut înțelegere cu qu3st impotriva mea ? Bine, poate nu tu ai facut o tu personal ci cei de acolo dar e tot pact... înțelegere sau pact e tot una... dosr nu erați cu verde..

Si stii bine de ce am renuntat.. să provoc război între voi și qu3st și asta a și fost.

Dc as fii prost să stau între ciocan și nicovală ? :))
 
Sus