Kasmenai V.2.0

Mr.SunShine

Stie Tot
E la moda asta cu pactele, înțelegerile...

Vrei sa îți și spun unde ai mai adoptat metoda asta? Pe Sinope.... pact cu david...

Esti retardat sau retardat? Ambele variante în mod sigur
 

Xergio

Stie Tot
Pe carfi ? Care carfi ?
Unde ai avut înțelegere cu qu3st impotriva mea ? Bine, poate nu tu ai facut o tu personal ci cei de acolo dar e tot pact... înțelegere sau pact e tot una... dosr nu erați cu verde..

Si stii bine de ce am renuntat.. să provoc război între voi și qu3st și asta a și fost.

Dc as fii prost să stau între ciocan și nicovală ? :))
tajdreq latrau
 

twistdark1

Stie Tot
Pe carfi ? Care carfi ?
Unde ai avut înțelegere cu qu3st impotriva mea ? Bine, poate nu tu ai facut o tu personal ci cei de acolo dar e tot pact... înțelegere sau pact e tot una... dosr nu erați cu verde..

Si stii bine de ce am renuntat.. să provoc război între voi și qu3st și asta a și fost.

Dc as fii prost să stau între ciocan și nicovală ? :))

Fa poza la pact ca n-am avut toata lumea cu o alianta .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
N are rost sa mai comenteze nimeni sper ca ati facut screenshot la conversatie ca nu o sa o mai recunoasca :)))
Acum am văzut la ce postare am raspuns.

Imi e indiferent. Și pe carfi a avut înțelegere cu qu3st..... ori pscr ori înțelegere e acelasi cacat

Nu fac pact dar ne ajutam la orice împotriva dușmanilor :)))))
 

Mr.SunShine

Stie Tot
a avut intelegere cu ma-ta
s au inteles sa te scot eu in 9 zile
nu mai face gluma asta, cine era acolo stie, printre care si goguasha, homalend, cocutzu
stiu baietii cum atacati cuceririle atat voi cat si legend impreuna si am vorbit frumos cu goguasha, homeland si cocutzu ca varianta cea mai buna este sa renuntam si sa intre ei acolo pt razboi cu LEGEND

de tine nu mai zic xergio, vorbeai cu qu3st in privat pe cine sa lasi in pace, care vor veni la qu3st... pe bune, nu iti mai amintesti ? :))
 
Ultima editare:

Xergio

Stie Tot
nu mai face gluma asta, cine era acolo stie, printre care si goguasha, homalend, cocutzu
stiu baietii cum atacati cuceririle atat voi cat si legend impreuna si am vorbit frumos cu goguasha, homeland si cocutzu ca varianta cea mai buna este sa renuntam si sa intre ei acolo pt razboi cu LEGEND

de tine nu mai zic xergio, vorbeai cu qu3st in privat pe cine sa lasi in pace, care vor veni la qu3st... pe bune, nu iti mai amintesti ? :))
ce cuceriri, te ai facut fantoma la 2 zile dupa protectie
fa poza la cuceriri
 
Sus