Kasmenai V.2.0

FiTzZoSu

Membru
327 scadem jumătate în prima lună, rămân câți trebuie x înmulțim mai apar de la Dumnezeu 30 de conturi pe care se fac numa mitice, plus atacăm 327 de barbati asediile, se dau ștergeri mai rămân 200, apoi până la Paști jucam cu iubirea mea Gina16, @Mr.SunShine mai am șanse cu Gina de pe Taras?
 

valiemilian

Stie Tot
327 scadem jumătate în prima lună, rămân câți trebuie x înmulțim mai apar de la Dumnezeu 30 de conturi pe care se fac numa mitice, plus atacăm 327 de barbati asediile, se dau ștergeri mai rămân 200, apoi până la Paști jucam cu iubirea mea Gina16, @Mr.SunShine mai am șanse cu Gina de pe Taras?
ce plm de matematica ai facut ma aici?
 

un1catul

Membru activ
pe lumea asta noua de joaca toti noobii....

david658 alias *ragnarar* este cu nick Andrey08T
asa se aude pe strazile bucurestiului
Salut guci theghost :)) auzi toti noobi si el saracia cerea invitatii peste tot..nu tie rusine ma? taci dracului daca esti bolovan si joaca pe ferma ta imbros
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Vezi ca s a fscut colegul tau alecx222 fantomă
Pardon.. sau esti la david în alianta și nu îți pasă de grepo stars?

Ferma imbros ? De asta ati sters ? Ati avut revolution care au intrat acolo, ati avut polonezii, atiavut mai spre final și pe quest..

Pactele intotdeauna sunt temporare, nu suntem nici primii dar nici ultimii care vom avea pact.... ia exemplu golgi, friends fake nu a avut pact cu liga și cr Pacte au mai avut ? The last legion nu au avut pact cu public enemy ?
 

Mr.SunShine

Stie Tot
De fapt stai, eu vb baliverne.
Noi am fost în pact cu public enemy, cu the last legion, live tm, united, revolution, polonezii . Simsala grims, friends fake, liga , noaptea tarziu, s.a.m.d
Avem valoare :cool::cool:
 

Deoxys

Membru activ
327 scadem jumătate în prima lună, rămân câți trebuie x înmulțim mai apar de la Dumnezeu 30 de conturi pe care se fac numa mitice, plus atacăm 327 de barbati asediile, se dau ștergeri mai rămân 200, apoi până la Paști jucam cu iubirea mea Gina16, @Mr.SunShine mai am șanse cu Gina de pe Taras?
Pe mine nu ma intereseaza ce spune maimuta, la noi david nu joaca.
 

Deoxys

Membru activ
De fapt stai, eu vb baliverne.
Noi am fost în pact cu public enemy, cu the last legion, live tm, united, revolution, polonezii . Simsala grims, friends fake, liga , noaptea tarziu, s.a.m.d
Avem valoare :cool::cool:
Ba nu te ai lasat ca esti bolnav? Ca vad ca timp sa scrii pe forum ai, vb de orice vrei dar alianta mea laso afara ca nu are nuci o legatura cu tine david sau friends
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Am timp cand se spune că avem pact cu toată harta. E normal sa fac mișto și să spun că am avut și cu x , y z
Da, sunt bolnav cu capul al de jos, așa mult îmi pasă de kasmenai
 
Sus