Noua lume

DeletedUser15703

Guest
=]]]]]]
Pai, iti dau si banii de autobuz sa vii si tu sa mi-o iei in pula?:))) Vezi ca n-am zis de ma-ta:)) Cacatule, te astept cu drag in Constanta, pentru ca ti-am zis, tu vei fi primul care va fi aruncat in mare:)
Ce treaba are Bones in asta cacatule? Vezi ca ti-o iei frate:))
Mi-o iei in gura la orice ora și tu și bonesu cu floreanu in frunte!
 

Illmatic Is Back

Membru activ
=))))))))))))))))))))))))))
Coaie, cine pula mea a intrebat de banii tai ? Eu nu? Nu imi pasa cat faci tu banii intr-o luna, degeaba daca tu nu ai un cap care sa gandesti matur:))
Vai de soarta ta
Soarta mea e buna comparativ cu a ta . Eu zic sa citesti descrierea jocului scrie clar peste 18 ani , sa nu uiti de orele online la ce gramatica ai ...
 

Illmatic Is Back

Membru activ
=))), da cine te-a intrebat de domnul floreanu? el nu are nicio treaba in subiectul asta:)))
Pacat, in locul tau aveam si eu o viata sociala, nu ca m-as petrece timpul pe jocul asta infect:)
Nu prea cred ca ai , esti prea distrus... dar ce distrus ca nici început nu ești. Pune dracu mâna pe o carte , citeste , fa ceva cu viața ta
 

DeletedUser15703

Guest
=))))))))) Ba ma pis pe tine si pe kalasnicov, ca amandoi sunteti sclavii lui Dark Wolves:))) Hai, du-te sa iti ofere astia din Dark Wolves, ca de la mine n-ai nevoie atentie vierme:)))
Daca asa tu in 2020, te iei de limba romana, esti prost:)
Și eu pe tine și pe familia ta și pe
Floreanu + bonnes va fut in gura mamele,copii,bunicii și alte grade de rudenie
 

Illmatic Is Back

Membru activ
Da daca sunt prost, fie cum spui, dar nu iti cauta problemele cu mine, pentru ca nu am nimic cu tine, dar vad ca si tu vrei atentie, asa ca mna bravo tie, respectul:)
Nu te cunosc si nici nu stiu ce fel de jucator esti, dar pariu ca joci cu non-premium
Păi omule , nu ai nimic cu mine .. dar ai început cearta cu mine , eu ti-am zis de la bun început fapte nu vorbe . Nu cred ca e asa mare saracia încât să nu am 50 de lei sa imi iau premium
 

DeletedUser15703

Guest
zici ca e batman:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Măcar nu sunt ungur sunt român pur da tu ungur pisamas pe tine din simplu fapt ca esti ungur atâta tot! Sa ma cac la crucea lu măta! Si sa ma pis pe sicriul ei!
 
Sus