Noua lume

Anubis.K

Stie Tot
DARK WOLVES E spuma grepolisului vai de pl lor..niste patardieri de jucatori..care nici nu stiu sa joace..dau stergere cand dau de greu sau vad ca nu pot castiga impotriva unor aliante organizate...cand au lider care inca e virgin:) a vazut singura pasarica cand a iesit din mamica lui

eu am o parere foarte buna despre dark wolves
masini de razboi
sunt niste tancuri
 

DeletedUser17327

Guest
eu am o parere foarte buna despre dark wolves
masini de razboi
sunt niste tancuri
Sunt Spaima jocului..pe fiecare lume unde intra dispar ca prin minune au magie in ei..eu zic sa nu intri..ca te distrug astia cu puterea minti
 

Heracles DW

Membru activ
DARK WOLVES E spuma grepolisului vai de pl lor..niste patardieri de jucatori..care nici nu stiu sa joace..dau stergere cand dau de greu sau vad ca nu pot castiga impotriva unor aliante organizate...cand au lider care inca e virgin:) a vazut singura pasarica cand a iesit din mamica lui
Cand am dat noi stergere ma?Exclundem Oropus acuma!
Taci din gura daca nu stii povestea de pe Oropus ,ca daca ii lasam pe Cruciati, batea Bonesu...Da noi baieti buni,am batut Cruciatii si v am dat marea 55 inapoi...Vai de capul vostru
 

DeletedUser15703

Guest
E virgin dar lumea ce vine se dezvirgineaza cu voi va violeaza pe toți in ordine alfabetică sau analfabetica =)))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser17327

Guest
Cand am dat noi stergere ma?Exclundem Oropus acuma!
Taci din gura daca nu stii povestea de pe Oropus ,ca daca ii lasam pe Cruciati, batea Bonesu...Da noi baieti buni,am batut Cruciatii si v am dat marea 55 inapoi...Vai de capul vostru
Ba rahat cu ochii..taci ca te faci de cacat...de cate ori am vazut alianta ta pe aproape fiecare lume atat de revolta cat si de asediu..si dupa dispareti in maxim 1 luna..
Ce pot spune..pentru voi Oroposul a fost mai okay..ati rezistat datorita lui Red Voyager si inca la 1-2..atata timp..si deoarece Bones erau la misto si asa tot au castigat..
Vai de voi in plm..intrati sa pierdeti timpul....nu aveti voi fata sa castigati o lume de joc!
 

DeletedUser15703

Guest
E virgin dar lumea ce vine se dezvirgineaza cu voi va violeaza pe toți in ordine alfabetică sau analfabetica =)))))))))))))))))))))))))))

Anubis tu ai trebui sa taci ca încă nu ți-a trecut violul de pe Zakyntos dat de grepo top!
 

DeletedUser17327

Guest
E virgin dar lumea ce vine se dezvirgineaza cu voi va violeaza pe toți in ordine alfabetică sau analfabetica =)))))))))))))))))))))))))))
Zdreanto taci drq..ca esti o petarda...ai castigat si tu o lume(ITHACA) si asta datorita ca amenintai ca dai stergere si tu si alianta ta atunci...ai uitat zdreanta mica ce esti...te-ai ajuns mare Lider la alianta Pulifricii "adormiti"!
 

Heracles DW

Membru activ
Ba rahat cu ochii..taci ca te faci de cacat...de cate ori am vazut alianta ta pe aproape fiecare lume atat de revolta cat si de asediu..si dupa dispareti in maxim 1 luna..
Ce pot spune..pentru voi Oroposul a fost mai okay..ati rezistat datorita lui Red Voyager si inca la 1-2..atata timp..si deoarece Bones erau la misto si asa tot au castigat..
Vai de voi in plm..intrati sa pierdeti timpul....nu aveti voi fata sa castigati o lume de joc!
Ce Red voyager? Ca ala s a rugat de noi sa vina in DW+ de asta,cum pierdeau Bones orasele pe tava, v-am luat 100 de orase in 2 saptamani si mai aveti tupeul sa vorbiti, mars dreq la cotet, caine plouat
 

DeletedUser17327

Guest
Ce Red voyager? Ca ala s a rugat de noi sa vina in DW+ de asta,cum pierdeau Bones orasele pe tava, v-am luat 100 de orase in 2 saptamani si mai aveti tupeul sa vorbiti, mars dreq la cotet, caine plouat
AI luat plm in gura si erai fericit..ce ai luat ma tu cacatule? Cand tu erai prin nordul mari M44 si erai mare internist..ai luat plm..poate la dormeze si jucatori care intrau odata pe zi..mars ma si canta la alta masa..deja de la prea multa laba incepi sa visezi cu ochii deschisi!
 

DeletedUser15703

Guest
Zdreanto taci drq..ca esti o petarda...ai castigat si tu o lume(ITHACA) si asta datorita ca amenintai ca dai stergere si tu si alianta ta atunci...ai uitat zdreanta mica ce esti...te-ai ajuns mare Lider la alianta Pulifricii "adormiti"!

Ithaca,edessa,mionya,chytera 4 lumi câștigate nu sunt eu mare lider dar nici voi mari jucatori!
 

Heracles DW

Membru activ
AI luat plm in gura si erai fericit..ce ai luat ma tu cacatule? Cand tu erai prin nordul mari M44 si erai mare internist..ai luat plm..poate la dormeze si jucatori care intrau odata pe zi..mars ma si canta la alta masa..deja de la prea multa laba incepi sa visezi cu ochii deschisi!
Cand va dam lumea pe tava, e greu sa recunoasteti:)))
Stai cuminte ca e greu cu giany, copil mic :cool:
 

DeletedUser15703

Guest
Macar aia de acolo sunt jucatori care stiu sa joace si au jucat pana la final pe aproape orice lume..dar sa joci cu DW..e de parca ai juca cu fantomele
saracule, legenda spune ca ai intrat in dark wolves la inceputul lumii si apoi ai tradat dark wolves =))))))))))))))))))))
ba yoobagule, daca aveai un creier, nu ai juca cu dark wolves pe orice lume, da pacat ca esti cu copilul asta care nici nu e capabil sa tina o alianta:))

Ca am fost la început cu dw da dar de trădat nu! Uitate sa vezi contul yobagg ca nu a fost niciodată in Dark wolwes pe lumea chytera! decât in band brothers de la început pana la sfârșit!
 

DeletedUser17327

Guest
Ca am fost la început cu dw da dar de trădat nu! Uitate sa vezi contul yobagg ca nu a fost niciodată in Dark wolwes pe lumea chytera! decât in band brothers de la început pana la sfârșit!
Ba degeaba daca stai aici cu noi si-i iei apararea...deci plm..se vede ca iti pasa de el si de DW..adica vrei sa joci cu ei..eu nici daca ar da gold nu as intra..sa pierd timpul cu toti petardieri jocului asta..da-o in plm...jocul se bazeaza pe strategie si activitate..si in DW nu exista asa ceva...doar stergere si inceput nou!:p:p
 

DeletedUser15703

Guest
Ca am fost la început cu dw da dar de trădat nu! Uitate sa vezi contul yobagg ca nu a fost niciodată in Dark wolwes pe lumea chytera! decât in band brothers de la început pana la sfârșit!
Și cine e in pos
Ca am fost la început cu dw da dar de trădat nu! Uitate sa vezi contul yobagg ca nu a fost niciodată in Dark wolwes pe lumea chytera! decât in band brothers de la început pana la sfârșit!
Ba degeaba daca stai aici cu noi si-i iei apararea...deci plm..se vede ca iti pasa de el si de DW..adica vrei sa joci cu ei..eu nici daca ar da gold nu as intra..sa pierd timpul cu toti petardieri jocului asta..da-o in plm...jocul se bazeaza pe strategie si activitate..si in DW nu exista asa ceva...doar stergere si inceput nou!:p:p
Pai eu nu iau apărarea nimănui cu chitu și anubis am divergențe mai vechi de pe alte lumi nu ma suporta din alte cauze și efecte de aia când comentează ei ma bag eu pt ca ei arunca cu vorbe unele adevărate altele mai puțin dar nu se uita la ei ca și ei au fost in postura celor din dw! Pe alte lumi! Dar ca jucător vechi din 2010 am prins multe lumi cu chitu și anubis și știu ce au făcut ei ce au făcut cei din dw și ce am făcut eu! De-aia îmi permit sa vorbesc! Nu zic ca sunt mai bun ca x sau y sau altceva!
 

DeletedUser15703

Guest
cu numele asta de yobagg, intri doar la bombardieri da cu kalasnicov intri la aliante slabi :))) =]] you are joke :) Te-am mai vazut cu 2 numele pe acelasi lume, ai noroc ca nu ti-ai luat ban.
Pai dece sa iau dacă am conectiune comuna! E ceva ilegal ? Sa am conectiune comuna ?
 
Sus