Noua lume

Heracles DW

Membru activ
=)) Pacat ca v-ati dat stergere pe Oropos ca nu aveam cu cine juca, nu aveam pe cine sa disper si eu macar unpic :))
Zici ca sunt paleta? Tu care zici ca iti dai stergere dupa 3-4 saptamani =)))))))))))) sau cand va bate un bombardier =))))))))))))))))))))))
4 saptamani? Ca au fost 6 luni, in care i-am batut pe toti
Daca nu stii tradarea lui Red voyager complotata cu Bones,nu mai vorbi aiure:))
 

Heracles DW

Membru activ
Nu conteaza, tot puteai sa il faci :)) Pot sa te numesc fantoma zilei, pe fiecare lume :))))
Ba daca o vezi pe mopmop langa tine, te-ai caca pe tine de frica, si parca te vad cum pui parola la stergere si hop hop hop =)))))))
6 luni? =)) Ba ati stat si la soare cu pl in nisip =))))))
Copil trist:)) Daca nu dadeai stergere, si erati capabili, castigati Oropos dar nu a fost sa fie boss:))
Fantoma <3
Paleta e ala care isi da stergere :))
Eu am dus pe fiecare o lume pana la capat:)) cu exceptia Myonia >)
La ce rahat sa mai joc acolo?Cand la final s au dat dovada toti tradatori?
Specimenele ca voi strica jocul,te astept pe noua lume
 

Heracles DW

Membru activ
Nu conteaza, tot puteai sa il faci :)) Pot sa te numesc fantoma zilei, pe fiecare lume :))))
Ba daca o vezi pe mopmop langa tine, te-ai caca pe tine de frica, si parca te vad cum pui parola la stergere si hop hop hop =)))))))
6 luni? =)) Ba ati stat si la soare cu pl in nisip =))))))
Copil trist:)) Daca nu dadeai stergere, si erati capabili, castigati Oropos dar nu a fost sa fie boss:))
Fantoma <3
Paleta e ala care isi da stergere :))
Eu am dus pe fiecare o lume pana la capat:)) cu exceptia Myonia >)
Si ce treaba are mop cu discutia asta?Vezi ca o iei pe carare, cumetre
 

DeletedUser15703

Guest
Ma voi ati uitat violul ce vi l-am dat pe chytera, aveati multiconturi toți din pretorienii, toți pinguinii îs viteji după război v-ați dat delete in 3 săptămâni de 2 ori și mai aveți tupeu sa ridicați râtul!! Pe
Chyera din m44 in 3 săptămâni ați ajuns in m55 sud cum tot v-ați dat delete! Mari jucatori de Grepolis? Asta numiți voi joc? Sa va dati delete de 2 ori in 3 săptămâni?
Ați fost pe locul 3 tot timpul și aveați pact cu toată harta vs Band of broather! Si așa ați pierdut! Măcar noi pe oropos am fost locul 1. 5 luni am dominat tot dar am pierdut din alte cauza nici decum ca ne-a bătut cineva!
 

Illmatic Is Back

Membru activ
Tot cu Chitu123, nu am numele la forum?
Hai sa vedem si pe lumea noua, daca astia Dark Wolves sunt capabili sa duca lumea pana la sfarsit, daca nu e asa, il voi numi slabul zilei si fantoma zilei.
Exista o vorba : " Dacă vezi peluza din faţa casei altuia este mai verde, se poate întâmpla ca proprietarul să-i acorde o atenţie şi o îngrijire mai deosebită. În plus, nu uita că atunci când priveşti grădina altora, alţii privesc grădina ta. "
 

Anubis.K

Stie Tot
deabea astept sa vad alianta de bombardieri Dark Wolves.
Acesti oameni mirobolanti care au un spirit de echipa mai ceva ca al aliantelor de top pe asediu si revolta.
Senzatie!!!
 

DeletedUser17327

Guest
Eu ma uit si ma minunez,ce plm alianta e asta DARK WOLVES sau cum plm va cheama..sunteti niste noname-uri vai de viata voastra..ce lume aveti voi castigata sau macar terminata pana la capat? Aveti jucatori de mana a5-a..vai de voi baaaa
 

DeletedUser17327

Guest
deabea astept sa vad alianta de bombardieri Dark Wolves.
Acesti oameni mirobolanti care au un spirit de echipa mai ceva ca al aliantelor de top pe asediu si revolta.
Senzatie!!!

DARK WOLVES E spuma grepolisului vai de pl lor..niste patardieri de jucatori..care nici nu stiu sa joace..dau stergere cand dau de greu sau vad ca nu pot castiga impotriva unor aliante organizate...cand au lider care inca e virgin:) a vazut singura pasarica cand a iesit din mamica lui
 
Sus