Noua lume

Anubis.K

Stie Tot
Și cine e in pos


Pai eu nu iau apărarea nimănui cu chitu și anubis am divergențe mai vechi de pe alte lumi nu ma suporta din alte cauze și efecte de aia când comentează ei ma bag eu pt ca ei arunca cu vorbe unele adevărate altele mai puțin dar nu se uita la ei ca și ei au fost in postura celor din dw! Pe alte lumi! Dar ca jucător vechi din 2010 am prins multe lumi cu chitu și anubis și știu ce au făcut ei ce au făcut cei din dw și ce am făcut eu! De-aia îmi permit sa vorbesc! Nu zic ca sunt mai bun ca x sau y sau altceva!

Eu am o parere foarte buna despre alianta Dark Wolves
Respect unora care mai stiu sa joace grepolis
 

DeletedUser15703

Guest
Vai:)) Tu care m-a amenintat cu o lama ca vii in Constanta sa ma injunghii :))) Cine pula mea te mai suporta asa ceva? Tu ameninti copii ca mine? Daca aveai cat un cap, nu faceai asa, nu te laudai, aveai unul cu bun simt, dar mi-am schimbat parerea despre tine, cine pula mea sa mai joace cineva cu tine asa? Tu recrutezi jucatorii si imi ceri sa fiu spion si daca refuz hopa sari cu batai alea alea =))) Vai de soarta ta.

Sa zicem ca am intrat in Dark Wolves datorita unui care m-a adus, dar stia ca nu o sa joc asa mult timp. Si din cauza asta, nu suportam atitudinea voastra, ba strigati cu global, ba ne amenintati cu interne, m-am decis sa ma duc in Bones si ti-am zis ca ti cedez orasul da nu l-ai mai vrut, apoi v-am disperat putin, cate 2 cate, tu realizezi ca cu atitudinea voastra, cine pula mea sa va sustina pana la sfarsit?

Pe Lumea Gela, chiar ai fost un baiat bun, si cu bun-simt, ai si ajutat alianta, pana intr-o data ti-am vazut fata adevarata si uite asa s-a intamplat:)) Pacat:)
In privința ta încă nu am uitat și dacă doamne ferește merg la Constanța bine ar fi sa nu ne întâlnim... bine ar fi pt amândoi deoarece dacă ne întâlnim 1 din noi merge la pușcărie și unu la Sf.Petru! Nustiu exact care unde merge știu doar variantele!
 

Illmatic Is Back

Membru activ
DARK WOLVES E spuma grepolisului vai de pl lor..niste patardieri de jucatori..care nici nu stiu sa joace..dau stergere cand dau de greu sau vad ca nu pot castiga impotriva unor aliante organizate...cand au lider care inca e virgin:) a vazut singura pasarica cand a iesit din mamica lui
Din cate observ sunteti fani infocati tu si chitu , anubis saracu nu mai zic sufera ca a fost 1-2 minute in Dark si out
 

DeletedUser15703

Guest
Tu nici sange nu ai sa vii aici:)), Crezi ca imi e frica de tine nebunule? Tu care ai probleme cu capul, si iti inveti copii sa fie periculosi, dar esti batut in cap rau, si cum ar fi sa ne vedem, tu vei fi primul care va fi aruncat in mare :) daca incerci sa faci ceva:) atat iti zic, indiferent varsta pe care o ai acum.:) Cum pula mea sa ameninti copii cu o lama ma, cred ca iti trebuie un psiholog ca chiar ai nevoie te rog:))

Nu cred ca te va iubi o femeie cu asa ceva comportament :)
Vedem la urma ce și cum..
 

DeletedUser17327

Guest
In privința ta încă nu am uitat și dacă doamne ferește merg la Constanța bine ar fi sa nu ne întâlnim... bine ar fi pt amândoi deoarece dacă ne întâlnim 1 din noi merge la pușcărie și unu la Sf.Petru! Nustiu exact care unde merge știu doar variantele!

Ce-ai fratele meu...vrei sa intri la puscarie...macar pregateste-te..du-te la fierar sa-ti faca un dop de titan in cur sa nu te cracaneze astia din
Ba pulifrici mai taci in plm de cacat cu ochii..auzi tu ..vai doamne ce plm alianta e ma DARK WOLVES? Spune-mi si mie? A castigat o lume ceva..a stat macar pana la finalul unei lumi..du-te ba si culca-te ..visezi prea mult cu ochii deschisi!
 

Heracles DW

Membru activ
Ce-ai fratele meu...vrei sa intri la puscarie...macar pregateste-te..du-te la fierar sa-ti faca un dop de titan in cur sa nu te cracaneze astia din

Ba pulifrici mai taci in plm de cacat cu ochii..auzi tu ..vai doamne ce plm alianta e ma DARK WOLVES? Spune-mi si mie? A castigat o lume ceva..a stat macar pana la finalul unei lumi..du-te ba si culca-te ..visezi prea mult cu ochii deschisi!
S a trezit magarul din cotet sa vorbeasca:)))))))
Ba, doar gura e de tine, uitatul plm :cool:
 

Heracles DW

Membru activ
Ce-ai fratele meu...vrei sa intri la puscarie...macar pregateste-te..du-te la fierar sa-ti faca un dop de titan in cur sa nu te cracaneze astia din

Ba pulifrici mai taci in plm de cacat cu ochii..auzi tu ..vai doamne ce plm alianta e ma DARK WOLVES? Spune-mi si mie? A castigat o lume ceva..a stat macar pana la finalul unei lumi..du-te ba si culca-te ..visezi prea mult cu ochii deschisi!
Ba adormitule, a venit carantina si nu-ti mai faci norma pe centura?:)) Ai venit sa faci proba orala aici pe forum?:eek:
 

DeletedUser15703

Guest
da eu am si vrut sa joc cu voi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
tre sa va platesc o polita de mai demult :p
Ma tu te-ai făcut de cacao și pe zakyntos,și pe paros și pe s
Ce-ai fratele meu...vrei sa intri la puscarie...macar pregateste-te..du-te la fierar sa-ti faca un dop de titan in cur sa nu te cracaneze astia din

Ba pulifrici mai taci in plm de cacat cu ochii..auzi tu ..vai doamne ce plm alianta e ma DARK WOLVES? Spune-mi si mie? A castigat o lume ceva..a stat macar pana la finalul unei lumi..du-te ba si culca-te ..visezi prea mult cu ochii deschisi!
am mai fost la pușcărie nui problema merg ca la mine acasă.. dacă îți arat cazierul înveți toate legile codului penal din el :)))) așa va umblu în gura ca dentistu :)))
 

Illmatic Is Back

Membru activ
Ce-ai fratele meu...vrei sa intri la puscarie...macar pregateste-te..du-te la fierar sa-ti faca un dop de titan in cur sa nu te cracaneze astia din

Ba pulifrici mai taci in plm de cacat cu ochii..auzi tu ..vai doamne ce plm alianta e ma DARK WOLVES? Spune-mi si mie? A castigat o lume ceva..a stat macar pana la finalul unei lumi..du-te ba si culca-te ..visezi prea mult cu ochii deschisi!
In primul rand cu mine vorbesti cum iti vorbesc si eu , nu cred ca te-am jignit . Ti-as spune ca esti prost , dar asta e un compliment pentru tine , tu esti mult mai mult decat atat .
 

Illmatic Is Back

Membru activ
Si cum ziceam , de ce ne pleaca jucatorii pe alte servere ?
aaaaa, stai sa ma gandesc ..... nu prea m-am gandit mult ca e la mintea cocosului
Din cauza unor pici precum lord si chitu , comentarii gratuite pe forum , vorbe ca fac , ca dreg baietii cand ei nici nu au dapasit pragul de 30 orase .. Na , ce sa mai faci , asa e romanul . Cand intalati jocul scrie clar 18+ .. voi nici de gimnaziu nu ati trecut .Noroc ca s-au inchis scolile , altfel va vedeam doar in vara 3 luni
 

DeletedUser17327

Guest
Si cum ziceam , de ce ne pleaca jucatorii pe alte servere ?
aaaaa, stai sa ma gandesc ..... nu prea m-am gandit mult ca e la mintea cocosului
Din cauza unor pici precum lord si chitu , comentarii gratuite pe forum , vorbe ca fac , ca dreg baietii cand ei nici nu au dapasit pragul de 30 orase .. Na , ce sa mai faci , asa e romanul . Cand intalati jocul scrie clar 18+ .. voi nici de gimnaziu nu ati trecut .Noroc ca s-au inchis scolile , altfel va vedeam doar in vara 3 luni
Ba strambule..eu am depasit si pragul de 200..mai bine taci drq si mars la cotet ba mue stramba....ai venit sa comentezi si tu pe aici..si esti un limbric de jucator..eu am peste 5-6 servere castigate...stai linistit..joc de prin 2015-2016 jocul..nu sunt aici sa-mi enumeri tu ba bulangiule ce am facut eu cand tu nici nu sti,mars la cotet si cant la cocosi sa ti-o puna putin..poate te linistesti ! Stai linistit,nu sunt la scoala,sunt la facultate..ba pisatule..
Al drq..ai prins glas pe forumul asta si esti pielea pulii pe joc..
 

Illmatic Is Back

Membru activ
Ba strambule..eu am depasit si pragul de 200..mai bine taci drq si mars la cotet ba mue stramba....ai venit sa comentezi si tu pe aici..si esti un limbric de jucator..eu am peste 5-6 servere castigate...stai linistit..joc de prin 2015-2016 jocul..nu sunt aici sa-mi enumeri tu ba bulangiule ce am facut eu cand tu nici nu sti,mars la cotet si cant la cocosi sa ti-o puna putin..poate te linistesti ! Stai linistit,nu sunt la scoala,sunt la facultate..ba pisatule..
Al drq..ai prins glas pe forumul asta si esti pielea pulii pe joc..
5-6 servere catigate :)))) Ce nume ai ma pe joc ?
Dupa iti prezint si eu statistici , apoi vedem ce urmeaza
 
Ultima editare:

Illmatic Is Back

Membru activ
Ba strambule..eu am depasit si pragul de 200..mai bine taci drq si mars la cotet ba mue stramba....ai venit sa comentezi si tu pe aici..si esti un limbric de jucator..eu am peste 5-6 servere castigate...stai linistit..joc de prin 2015-2016 jocul..nu sunt aici sa-mi enumeri tu ba bulangiule ce am facut eu cand tu nici nu sti,mars la cotet si cant la cocosi sa ti-o puna putin..poate te linistesti ! Stai linistit,nu sunt la scoala,sunt la facultate..ba pisatule..
Al drq..ai prins glas pe forumul asta si esti pielea pulii pe joc..
joci de prin 2015-2016 :))))) ? M-ai spart cu 2015-2016 al tau si 200 orase :))))
 

Atașamente

  • screen-17.32.10[21.11.2020].png
    screen-17.32.10[21.11.2020].png
    255,6 KB · Vizualizări: 15
  • screen-17.32.35[21.11.2020].png
    screen-17.32.35[21.11.2020].png
    4,8 KB · Vizualizări: 14
Sus