Noua lume

Heracles DW

Membru activ
Ai vanat doar dormeze, cacaciosule:))) n-ai si tu google sa iti cauti tu singur ca fapte is fapte?:)) Ati cucerit orase doar dormeze:)) Daca erau activi, nu ar fi pierdut orase:))) da toti n-avem timp, si voi la 2-3 noaptea furati orase =))))) fara bonus=)))
Si atunci de ce am desfiintat ally astea, ca erau pline de inactivi?:) Vezi ca nu se leaga ceea ce spui tu
 

DeletedUser15703

Guest
Esti o pula care joaca abia dupa o luna, esti o pula care fuge in alte aliante puternice, ca fara alianta, erai ars si tu=)))))))
si nu uita sa ai grija de firma ca peste o luna iti iei fail ca a venit pandemia asta:)))
Mna asta e ce sa fac o pierdut nemții ambele războaie mondiale și uite ce bine o duc.. nu îmi fac griji :)))))))
 

DeletedUser15703

Guest
Mna asta e ce sa fac o pierdut nemții ambele războaie mondiale și uite ce bine o duc.. nu îmi fac griji :)))))))
Și de fugit pe oropos tu ai fost cel care a fugit + spion :))))))))))))) dar cum am mai zis prima data sa te uiti tu dacă esti perfect pe urma sa dai drumu la gura..
 

DeletedUser15703

Guest
Coaie esti penibil :))) Am zis ca ma duc la ei si apoi sa va cedez orasul, dar nu l-ati mai vrut, de ce nu spui si restul pe care ti-am spus in mesajul? Ti-am dat mesaj ca ma duc la ei si ca ti voi ceda orasul, cacatule:)))
Stii de ce am parasit dark wolves? ca sunteti prosti si aroganti care sunteti smecheri da in viata reala nu prea, cautati voi doar probleme:))
De unde pana sunt spion, nebunule?:))
Pai dacă aia din bones mi-o zis ca ai fost spion tu esti nebun :))))))) la aia la care te-ai dus tu aia mi-o și zis ca esti spion + Ss cu ce ai dat tu pe gât :)))))))))))) la floreanu și roroana.. dar acu asta e măcar știu de acuma ce fel de persoana esti!
 

DeletedUser15703

Guest
=))) Eu nu mai joc grepolis, este problema lor daca m-au facut spion:))) Daca nu stie toata parerea mea despre dark wolves, ce sa ti mai zic fratiorule:)))
Bravo mie, macar meritati sa cadeti in cap:)) Nu castigati nicio lume si tu la fel, cand dai de greu, te duci in pretorienii sau band of brothers si castigi si o lume cu ei =)) fara ei nu castigai nicio lume:))
Cu pretorienii nu am jucat și nici nu o sa joc vreodată! Iar cu band dacă esti atent am jucat și pe eddesa,mionya,chytera mai mult am jucat cu ei decât cu dark wolves,ma rezum la atat! Decât sa mai spun
 

Heracles DW

Membru activ

DeletedUser17327

Guest
Dupa ce ne am dat stergere , normal ca , cuceriti dormezele:))
Hai sa o lasam asa, ca nu stau sa ma cert ca la usa cortului cu tine
Fiecare cu parerea lui
Ba mai taci ma in plm cu alianta ta de cacat..mars ma la cotet ca deja exagerezi..daca si DW a ajuns alianta pe grepolis importanta..pai atunci s-a dus pe pl serverul asta ROman...ba limbricule..ai glas pe aici si tu inca stai cu ma.ta.ro in aceasi casa!
 

Illmatic Is Back

Membru activ

DeletedUser17327

Guest
Și cr sa vad ? Înregistrat în 2014 Și nici 100 de orase ? :))) Piciule , du-te și culcate-te , am văzut mulți ca tine . Vorbiti fara rost cand voi nici 8 clase nu aveti . Nu mai ma complic cu tine ca mi-am dat seama ca doar te caci pe tine
Ba mue stramba..iara comentezi..arata-mi ma pl tu si mie ca ai avut tu peste 50 de orase sa vedem..ca nici plm nu ai avut sansa sa treci de 30 si vorbesti pe aici ca prostul...mars ma saracie!
 

Stupefy v.2

Stie Tot
nici n-ai idee ce greu e sa intretii 100-200 orase:))
La 280 de orase.. cate am pe Byllis.. este ok, ai nevoie de maxim 20 de minute pe zi sa te ocupi de cont, te folosesti de premium, recrutare totala la grupele de orase.. ce ramane festivale/crescut orase.
Nu-i o povara sa ai multe orase, mai greu este cand trimiti sprijin pe cuceriri :)))
 

DeletedUser17327

Guest
La 280 de orase.. cate am pe Byllis.. este ok, ai nevoie de maxim 20 de minute pe zi sa te ocupi de cont, te folosesti de premium, recrutare totala la grupele de orase.. ce ramane festivale/crescut orase.
Nu-i o povara sa ai multe orase, mai greu este cand trimiti sprijin pe cuceriri :)))
Ma gandesc cum o fi pe lumile ocazionale sau cum este hyperborea sau achilles cu cei care au peste 400-500 de orase:)) si fara premium!
 
Sus