Lumea Noua

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Adrian 226 tu ai dreptate cam asa ar trebui in jurul lui 1 octombrie dar la cum se misca grepolis lasa de dorit asa ca mai aveme ceva dar nu mult de asteptat dar oricum admini sa fim singeri dabi se misca si ne-am obisnuit deja odmm ce acel raspuns ''''Nu detinem informatii o sa va anuntam cand va fi timpul'''
 

Gymus

Membru activ
oricum mai baieti , o sa inceapa noua lume si peste 2 saptamani iara : "Cand se v-a deschide o lume noua?"
=))))))))))))))0
 

DeletedUser

Guest
Mie imi place ca toti o asteapta insa lumea aia o sa fie revolta si o sa intre CLA cu Tiberiu. Deci din start orice distractie cade..., mai ales ca tavi e ocupat pe byza....

Din start cade orice sansa de castig.... cu tavi care joaca pe byza, cu versace care nu joaca pe revolta, cu demos care s-au lasat de RO cine sa se mai bata cu cla?:)) O sa fie o lume plictisitoare ca pe PHI cel mai probabil :)
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Ultima editare de un moderator:

Gymus

Membru activ
nu prea am jucat pe revolta . cu Tavi am jucat , din cate am auzit Caini Infernului ar fii si ei bunicei pe revolta
doar din auzite vorbesc acum :D
 

DeletedUser

Guest
Sunt si ei foarte buni, dar toti joaca pe byzantium si nu stiu daca o sa joace ei pe doua lumi odata pentru ca este greu. Cainii, pretorienii, bones and skuls , toti pe byza :))
 

DeletedUser14853

Guest
Mie imi place ca toti o asteapta insa lumea aia o sa fie revolta si o sa intre CLA cu Tiberiu. Deci din start orice distractie cade..., mai ales ca tavi e ocupat pe byza....

Din start cade orice sansa de castig.... cu tavi care joaca pe byza, cu versace care nu joaca pe revolta, cu demos care s-au lasat de RO cine sa se mai bata cu cla?:)) O sa fie o lume plictisitoare ca pe PHI cel mai probabil :)
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Si Tiberiu joaca pe byzantion.
mysli.gif
 

Homeland Sec.

Membru activ
meh, pe mine nu ma deranjeaza neaparat sistemul de revolta, chiar daca imi place mai mult old fashion. Ideea e ca pe revolta, daca voi fi nevoit sa tin iar 3 granite in 5 oanemi, nu o sa fie posibil :)), si asta e lucru care nu-mi surade :))
 

DeletedUser10574

Guest
Ambele sisteme sunt frumoase, fiecare in felu' sau :) Dar prefer sa raman tot la cel clasic :D
 

DeletedUser

Guest
Eu cred că lumea nouă va apărea după ce apar şi minunile lumii.
E puţin probabil dar totuşi,este o ipoteză.
 

DeletedUser14478

Guest
cum adica " tu crezi " dar totusi e " putin probabil " ? ca m-ai debusolat :-/
 

DeletedUser

Guest
Lasa-l claudiu :)). Lumea noua o sa apara cand o sa vrea cel de sus .Pana atunci noi sa fim sanatosi :)

P.S Oricum nu ne intereseaza pe noi claudiule revolta :p
 

DeletedUser14478

Guest
nu ma intereseaza lumea noua , logica lui ma distreaza :) , un fel de "curat murdar "
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus