Avem admini noi :D

  • Autor subiect Caritasul Prostilor
  • Data de început

DeletedUser7851

Guest
Corect ar fi, cand sunt locuri libere, sa se creeze un anumit concurs,anunt, cu depunere CV-uri, interviuri etc...felul asta de ales admini s-ar putea numi Stil face ce-i taie capul, sau Stil face ce-i place...

Nu vorbi in necunostinta de cauza.
Exista un regulament si criterii pentru alegerea echipei.
 

DeletedUser7851

Guest
Voi ati mai fost in vacanta impreuna. Te pot ajuta? Poate va imprieteniti, cine stie? :p
 

DeletedUser13636

Guest
Am si eu o intrebare, ion criminalul asta e admin pe lumea Byzantium?
Nu de alta dar sa stiu cum compun ticketul, hola sau buna./:)
 

DeletedUser13636

Guest
iti dai seama ca poate ca imi scapa un atacabil de vreo 5 zile si ma linisteste daca ma pierd si nu il iau cu "ba" ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
E hai, nu mai fiti asa modesta,incercarea moarte n'are....ai face concurenta clanului banderas,dupa cum spun unii nu>?B-)
 

DeletedUser2039

Guest
Igor ai stat departe de joc prea mult timp, chiar crezi in clanuri ?
 

DeletedUser13911

Guest
Departe....eu..nu..chiar joc..hahahah...asa la misto,altfel nu pot :)NU ,nu cred in clanuri si nici nu vad ce atat atac de cord pe alegerea adminilor!E drept ,exista ceva eterne rivalitati intre 2-3 factiuni(nu le pot spune clanuri pentru ca isi modifica componenta de al o lume la alta).PAna la urma cineva trebuie sa admineze,asta e clar si culmea INDIFERENT cine va fi tot vor exista contestatari.Sunt curios daca cei ce contesta atat de aprig,au aplicat si ei si au fost refuzati...LA ce mama lu' stefan cel baro conteaza cine te verifica...??asta e ,daca joci corect poate fi bunelu' din Radauti ca nu are nici o relevanta chestia..ascundem ceva?
 

DeletedUser

Guest
Buna seara ...

Doamna ODM<

ai pus linkul de la aplicatie ...
Va multumesc frumos ... dar din aplicatie vad ca singura Functie e moderator forum.
Din experienta mea de pe grepo .. stiu ca se scotea la concurs posturile de conducere (functii) ....
Se dadea mesaj cu ce pozitii sunt libere si ce trebuie sa faci ....

Vreau sa stiu si eu cand a fost aceasta treaba declarata ?
Ca vad ca dintr-o data Dl. IonKiler este admin .. si a fost cumva el atent cand s-a facut anuntul ...??? sau de unde stia ca este liber la functia de admin ...


Sau aceste declaratii de locuri libere se declara numai prin pile (cam asa e si in tara noastra cu locurile de munca) sau prin telefoane ... ?
 

DeletedUser13911

Guest
Cred cate uiti gresit...nu baga batul prin gard colegu'//////la mine apare functia Moderator joc/adicalea/ADMIN;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Atat iti trebuia..hahahah...
Citeste cu atentie functiile acolo..nu te mai lua de rosioara,e protejata mea..hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Atat iti trebuia..hahahah...
Citeste cu atentie functiile acolo..nu te mai lua de rosioara,e protejata mea..hahahaha

Deci tu chiar nu ai inteles cum am pus problema ... (de ce nu s-a facut anunt asupra posturilor)

cat despre protejata lui X, Y, .... astea sunt = 0 pt mine ....
tocmai din cauza asta apar probleme ... ca protejata nu stiu cui ...
Cum tontea este protejat de odm ... (si aici ma opresc ca sar de la subiect)

Si pt ca odm este sef moderator ... si prin faptul ca se vb pe forum ... am intrebat ...
 

DeletedUser7851

Guest
In primul rand, nu protejez pe nimeni. De-a lungul timpului am incercat sa fiu echidistanta si corecta.
Dar sa revenim la problema anuntului. Aplicatiile se pot depune de catre orice jucator. Dintre acestea se aleg viitorii admini/moderatori daca indeplinesc criteriile solicitate.
 
Sus