Wild Vs Restul Hartii !

  • Autor subiect DeletedUser16935
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15497

Guest
eu i-am spus doar ceva util, de ce sa fiu copil daca ii spun ceva util ? care probabil deja stia si el.
Tu poate ca ai dezvalui numele femeilor cu , care te-ai culcat dar altii nu ar face-o.
Multi considerati femeia decat un simplu obiect sexual dar tin sa spun ca nu este asa :) Invatati sa treceti peste gandul ca femeia este doar un simplu obiect sexual.
Femeia ce ridica coada estw o vulpe ce cere, esti micut mai copile o sa intelegi peste cativa ani.
 

DeletedUser17203

Guest
Copil ? Copii sunt cei care considera femeia un simplu obiect sexual , cat despre ridicat coada, da , cele ce ridica coada automat ca o cere dar sunt si femei ok :)
Aici spun si un proverb
Toate femeile sunt curve, in afara de mama si sora mea. Totusi, sunt si ele femei.
 

DeletedUser15497

Guest
Adevarat.
Dar..
Vulpile is sirete/hoate, si ai sansa/ ghinionul sa intri in belele daca te lasi dus de val :)))
Spunei lui gucci asta sau cornelusi din cate obs a intrat sub coada,explicai tu in privat ce pateste ursul pacalit de vulpe,.. Poate poate va realiza anumite treburi
 

DeletedUser17203

Guest
Spunei lui gucci asta sau cornelusi din cate obs a intrat sub coada,explicai tu in privat ce pateste ursul pacalit de vulpe,.. Poate poate va realiza anumite treburi
te dai cam rotund, spunandu-mi "cornelusi" incerci sa pari matur, este ?
daca tot te lauzi cu femei, uite cum facem... facem o conferinta pe discord eu, tu + @pwnedd + @1Sheri Vi Mihaela3 si iti aduci si femeile tale pe discord sa ne spuna ca "catalinusi ne-a satisfacut din toate pozitiile posibile si neposibile" :eek:
 
sti ce ma oftic eu defapt nu ma oftic pe persoanele ca tn , intrun fel va dau drepptate , tine minte vb asta este de la (iumor DL Chelu tu nu ai ani de laba cate fete am futut eu) eu mor pe astia ca voi virgini dar tari in pl ,, enumera aici 3 fete, fale sa recunoasca si sa scrie aici cat tu teai teai culcat cu ele nu dupa joc, din viata de zi cu zi si apoi dupa ce faci tu treaba asta enumar eu 5 fete care recunosc dupa grepolis .ro ca sau culcat cu mine , pana atunci te pup cum sa iti spun ( barosane) (smecher )??? fa dracu pasi
Sigur ai baut cv=)),asa de sarbatori,de obicei fetele care fac ceea ce ai spus tu aici sunt considerate "curve",fiecare face ce vrea,daca eu o fut pe ma-ta.ro si o chem sa recunoasca ca asa o fost,o sa te oftici:),si o sa ii spui sa nu o faca,corect?Nu-mi pun mintea cu tine,as fii prost sa o fac:).Sarbatori fericite!
 

DeletedUser15497

Guest
Vavraspund maine copilas las mesaje acum am trb ,va pup ,am spus suntei mici maine aveti raspunsuri fiecare in parte incepand de la gucci ce se crede deja bag in seama pana la ultimul terminat , aveti de mancat copi prosti seara frumoasa revin maine sa mai fac misto de voi cand ma trezesc ,scuzatima ma duc sa dau o buca ,spor la laba copilas
 

DeletedUser15497

Guest
Vavraspund maine copilas las mesaje acum am trb ,va pup ,am spus suntei mici maine aveti raspunsuri fiecare in parte incepand de la gucci ce se crede deja bag in seama pana la ultimul terminat , aveti de mancat copi prosti seara frumoasa revin maine sa mai fac misto de voi cand ma trezesc ,scuzatima ma duc sa dau o buca ,spor la laba copilas
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus