uite nava, nu e nava

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15210

Guest
Eu nu sunt moderator pe lumea respectiva, deci nu am cum sa vad ce s-a intamplat acolo exact, insa pot trage niste concluzii logice...

e total ilogic anca
fata a zis clar ca nu ea. dar posibilitatea caacel cont sa fie spart, vad ca e exclusa, de ce?

- - - Actualizat - - -

Da.. Insa eu cred ca s-a discutat suficient aici deja aceasta situatie cat sa nu ai mari nelamuriri, nu?

eu cred ca nu
vreau sa va explicati in toalitate actiune de banare, caci dvs ati banat-o mai mult ca sigur, deoarece din declaratia inculpatului, reiese cu totul alta varianta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e total ilogic anca
fata a zis clar ca nu ea. dar posibilitatea caacel cont sa fie spart, vad ca e exclusa, de ce?

Cine ar sparge un cont de grepolis ca sa faca ceea ce oricum Tania ar fi facut dupa cateva ore, sa zicem... Cu cine discuta un jucator de grepolis cuceririle viitoare? Cu dusmanii?

Exact cum am spus mai devreme, imi sparge un hot casa ca sa imi duca gunoiul pe care eu oricum il duceam cand ma intorceam acasa? Asa as vrea si eu sa imi sparga cineva casa si sa imi spele geamurile...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
e total ilogic anca
fata a zis clar ca nu ea. dar posibilitatea caacel cont sa fie spart, vad ca e exclusa, de ce?

- - - Actualizat - - -



eu cred ca nu
vreau sa va explicati in toalitate actiune de banare, caci dvs ati banat-o mai mult ca sigur, deoarece din declaratia inculpatului, reiese cu totul alta varianta
BAh..ploua ca Caracal.Stai cuminte acasa la caldura.;)
 

DeletedUser15210

Guest
Cine ar sparge un cont de grepolis ca sa faca ceea ce oricum Tania ar fi facut dupa cateva ore, sa zicem... Cu cine discuta un jucator de grepolis cuceririle viitoare? Cu dusmanii?

Exact cum am spus mai devreme, imi sparge un hot casa ca sa imi duca gunoiul pe care eu oricum il duceam cand ma intorceam acasa? Asa as vrea si eu sa imi sparga cineva casa si sa imi spele geamurile...
adica o faceti uituca si/sau mincinoasa, just?
 

DeletedUser13911

Guest
Cine ar sparge un cont de grepolis ca sa faca ceea ce oricum Tania ar fi facut dupa cateva ore, sa zicem... Cu cine discuta un jucator de grepolis cuceririle viitoare? Cu dusmanii?

Exact cum am spus mai devreme, imi sparge un hot casa ca sa imi duca gunoiul pe care eu oricum il duceam cand ma intorceam acasa? Asa as vrea si eu sa imi sparga cineva casa si sa imi spele geamurile...
:D..ce stil ai..l-ai gasit pe asta micu' cu gura mare si-l duci la partia cu saniute:D
 

DeletedUser15210

Guest
BAh..ploua ca Caracal.Stai cuminte acasa la caldura.;)
nu stau cuminte ca-s greu de cap si prea vocal ...
deci, pisoiule, detaliaza in limitele posibilitatilor, fara a incalca privativitatea informatiilor acelui cont
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
las-o incolo de nava ca deja nu mai conteaza, o fi fost o eroare de afisare

dar acum am alta problema mai grava, asta cu blocarea
pana mea, daca si pe mine m-ati gasit cu prostii, care am ip-urile batute in cuie de ani de zile, ce sa mai zic

Pai da, dar tu cand ai deschis tema ti-ar fi placut sa-ti spun "Las-o balta de nava"... Nu e chiar asa, ca altfel nici nu ma uitam de ori pe contul tau... Eu pe tine te cunosc, ba chiar am si incredere in tine... Dar daca era altcineva in locul tau, nu ai fi gandit la fel si nu ai fi aruncat un ochi daca ai fi avut posibilitatea sa o faci... Si n-ai fi ajuns la aceeasi concluzie?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
mai, nici macar nu mai conteaza nava aia, eu nu inteleg de ce am fost blocata si nici macar nu stiu unde pot vedea raspunsul la contestatie, in puii mei.... sunt total pe dinafara

norbit, nu era nimeni pe contul meu, am plecat azi de la birou, am venit acasa, am vrut sa trimit idioata aia de nava, posibil sa fi fost eroare de afisare, pana mea


ideea e ca m-am trezit cu contul blocat si tot nu inteleg de ce, nimeni de la mine nu mai joaca grepolis, n-am alte conturi, am intrat din greseala cu unul pe care l-am anuntat prin tichet la cateva minute acum vreo 2-3 zile si nu l-am mai accesat.... chiar nu inteleg de ce
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
A spus cineva asta? Eu nu vad nicaieri asa ceva scris... Insa as vrea daca poti sa imi raspunzi la intrebari
 

DeletedUser15210

Guest
:D..ce stil ai..l-ai gasit pe asta micu' cu gura mare si-l duci la partia cu saniute:D

cine nu ar vrea astfel de hoti ...
dvs va contraziceti cu tichetul. cum ca tania a uitat de atac, dar motivul este altul ... numarul de persoane cu acces la cont ... hotarati-va
 

DeletedUser13911

Guest
adica o faceti uituca si/sau mincinoasa, just?

BAh.tobyta...hai sa iti explic eu ceva ce nu intelegi tu...fetele astea 2..nu se inghit asa bine..
De aici vine jocul de cuvinte al unora...stai mai domol asa si nu te agita ,nu face bine la sanatate,ti-am mai spus :D
 

DeletedUser

Guest
:D..ce stil ai..l-ai gasit pe asta micu' cu gura mare si-l duci la partia cu saniute:D

Nu duc pe nimeni nicaieri insa, ca o fiinta rationala ce ma aflu, imi pun si eu intrebari, trag concluzii in urma celor prezentate si le scriu aici. Ti se pare ca am indus in eroare pe cineva cu ceva?

Si despre care 2 fete discuti aici? Pot sa intreb, nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Cine ar sparge un cont de grepolis ca sa faca ceea ce oricum Tania ar fi facut dupa cateva ore, sa zicem... Cu cine discuta un jucator de grepolis cuceririle viitoare? Cu dusmanii?

Exact cum am spus mai devreme, imi sparge un hot casa ca sa imi duca gunoiul pe care eu oricum il duceam cand ma intorceam acasa? Asa as vrea si eu sa imi sparga cineva casa si sa imi spele geamurile...
cine ar sparge? oricine care are asta in plan sau se plictiseste ...
 

DeletedUser

Guest
@Toby: Nu exista alte indicii care sa sustina ipoteza spargerii de conturi... Cred ca a reiesit deja foarte clar din tot ce s-a discutat pana acum...
 

DeletedUser15210

Guest
BAh.tobyta...hai sa iti explic eu ceva ce nu intelegi tu...fetele astea 2..nu se inghit asa bine..
De aici vine jocul de cuvinte al unora...stai mai domol asa si nu te agita ,nu face bine la sanatate,ti-am mai spus :D

:))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Deci parerea mea este ca cine are posibilitatea de a sparge un cont, nu ar sparge un cont grepolis ca sa trimita proprietarului nava acolo unde doreste el/ea, probabil si-ar folosi timpul spargand alte lucruri care i-ar aduce mai multe beneficii... Zic si eu...
 

db22urs

Membru activ
ti-am spus, sigur ti-a mai fost accesat contul de catre altcineva. stai linistita, se va rezolva, ai sa vezi. fi atenta la mailul cu care te-ai inregistrat pe joc, vei primii un mail cand va venii raspunsul. sau, domnii din staff te vor indruma cu siguranta la accesarea tiketului.
 

DeletedUser15210

Guest
@Toby: Nu exista alte indicii care sa sustina ipoteza spargerii de conturi... Cred ca a reiesit deja foarte clar din tot ce s-a discutat pana acum...
atunci prezentati dovezi, din punct de vedere al IP-ului de pe care s-au facut logarile pe acest cont !
cum spuneti ca sunt mai multe persoane -> mai multe logari, folosindu-se IP0uri diferite .... SAAAAU sotul/iubitul/etc se joaca si el grepo
 

DeletedUser5815

Guest
mai, nici macar nu mai conteaza nava aia, eu nu inteleg de ce am fost blocata si nici macar nu stiu unde pot vedea raspunsul la contestatie, in puii mei.... sunt total pe dinafara

norbit, nu era nimeni pe contul meu, am plecat azi de la birou, am venit acasa, am vrut sa trimit idioata aia de nava, posibil sa fi fost eroare de afisare, pana mea


ideea e ca m-am trezit cu contul blocat si tot nu inteleg de ce, nimeni de la mine nu mai joaca grepolis, n-am alte conturi, am intrat din greseala cu unul pe care l-am anuntat prin tichet la cateva minute acum vreo 2-3 zile si nu l-am mai accesat.... chiar nu inteleg de ce
poate citeste cineva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus