uite nava, nu e nava

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
deci sunt complet debusolata, habar n-am ce s-a intamplat
 

DeletedUser15210

Guest
da... m-am trezit cu contul blocat :-O

din Termeni si Conditii Generale ...
5.8 Dacă nutrim suspiciunea că datele de acces au devenit cunoscute unor terțe părți avem dreptul, dar nu și obligația, să modificăm datele de acces fără înștiințarea prealabilă, respectiv să blocăm contul.

- - - Actualizat - - -

depinde mai Tania unde ai vrut sa o trimit :D cine stie ce pers imp e si atunci hocus pocus disparutus :p
sau poate i-ai pui in asa coif ca nici tu nu o mai vezi :D
asta cu coiful e prea tare :D
 

DeletedUser13911

Guest
in mod sigur dom' Norbit a vazut ceea ce tre' sa vada...ideea e cine a trimis-o..?Ai team instalat?se poate trimite si asa...
 

DeletedUser15210

Guest
poate esti acuzta de utilizarea programelor bot ... si ai setat sa iti fie trimisa nava ... dar nu ai selectat cum trebe unitatile ... zic si eu ...
 

DeletedUser5815

Guest
ma, terminati cu prostiile, ce naiba... eram in fata monitorului, nu era nava in port, desi am dat click... si acum alta dandana
 

DeletedUser15210

Guest
:D...taci...ca nu e cazul...

sunt constient ca nu e cazul ... dar cine stie ce motive au fost pentru banare ...
si SUD FCD cica a spart un cont de skype si a fost banat global, pe grepo ... nu ma mira nimic ...
 

DeletedUser5815

Guest
deci ma uit ca curca in lemne si habar n-am pe ce lume sunt
am facut tichet (sper ca am nimerit unde trebuie) dar chiar nu inteleg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
ma, terminati cu prostiile, ce naiba... eram in fata monitorului, nu era nava in port, desi am dat click... si acum alta dandana

ti-am zis, mai mult ca sigur, este 5.8 Dacă nutrim suspiciunea că datele de acces au devenit cunoscute unor terțe părți avem dreptul, dar nu și obligația, să modificăm datele de acces fără înștiințarea prealabilă, respectiv să blocăm contul. din Termeni si Conditii Generale
 

stamatecostica

Membru activ
deci ma uit ca curca in lemne si habar n-am pe ce lume sunt

Bun venit pe pamant
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser1530

Guest
ma, terminati cu prostiile, ce naiba... eram in fata monitorului, nu era nava in port, desi am dat click... si acum alta dandana


da si tu niste acatiste, stropeste cu aghiazma, da cu usturoi tastatura ( se apropie Sf Andrei) sigur au intrat nistre draci pe acolo pe la tine :*
 

DeletedUser13911

Guest
sunt constient ca nu e cazul ... dar cine stie ce motive au fost pentru banare ...
si SUD FCD cica a spart un cont de skype si a fost banat global, pe grepo ... nu ma mira nimic ...
Mah....ala nu a spart contul asa pur si simplu ..intamplator...sau mai bine spus ,la intamplare..iar cu banarea globala...e apa de ploaie pentru unii..stai tu cuminte.
 

DeletedUser15210

Guest
Mah....ala nu a spart contul asa pur si simplu ..intamplator...sau mai bine spus ,la intamplare..iar cu banarea globala...e apa de ploaie pentru unii..stai tu cuminte.

ziceam si eu ... Stil stie ce a incalcat atunci cand a banat global acea persoana ...
 

DeletedUser5815

Guest
ma, nu mai faceti misto de mine ca-s varza la chestii de-astea :))
nici nu stiu unde sa ma uit la raspunsuri daca-s blocata :))
 

DeletedUser13911

Guest
@ toby
Asta chiar nu e problema mea....zau asa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cHiar ma pregateam sa spun..hahahahah..sa moara gelu de nu a intrat cineva si ia trimis nava si tania nu stia..rezultatul...:D...voila mai sus..
asta e chiar tare!

Concluzia? Sa nu mai acordam viza de flotant oricui la noi acasa ca nu se stie ce se intampla ;)
 

DeletedUser15210

Guest
ma, nu mai faceti misto de mine ca-s varza la chestii de-astea :))
nici nu stiu unde sa ma uit la raspunsuri daca-s blocata :))

pai ce scrie la motiv, cand iti arata ca esti banata?

- - - Actualizat - - -

Concluzia? Sa nu mai acordam viza de flotant oricui la noi acasa ca nu se stie ce se intampla ;)

adica presupui ca o venit vreun "drac" si a umblat pe cont, cat timp aducea tania cafeaua si prajiturile? :-O:-/
 

DeletedUser5815

Guest
cica :O

HCKgc4E.png


tot ce stiu e ca mi-am schimbat windows-ul si de-acasa si de la birou, dupa cativa ani :O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
cica :O

HCKgc4E.png


tot ce stiu e ca mi-am schimbat windows-ul si de-acasa si de la birou, dupa cativa ani :O

moooor :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

- - - Actualizat - - -

cere o dovada care sa ateste ceea ce au declarat prin aceasta actiune sau acuza-i de calomnie !
daca te-a banat axxo, sa stii ca imi pare rau pentru tine :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
acum s-a schimbat perioada banarii, s-a micsorat ... dar tot nu pricep de ce :O
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus