uite nava, nu e nava

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13911

Guest
cica :O

HCKgc4E.png


tot ce stiu e ca mi-am schimbat windows-ul si de-acasa si de la birou, dupa cativa ani :O
Nu are nici o legatura sistemul de operare cu asa ceva...e vorba de alte amprente.Ai fost banata fie ca s-a intrat pe contul tau de pe alt Ip,fie prin deducerea discutiei de aici in urma careia ai spus ca TU nu ai trimis nava cu mana ta.Au gandit ca pisica cea neagra de pe pervaz a facut-o.
 

DeletedUser15210

Guest
de-ai naibii ...
nu ana? uite ca inclin mai mult spre "adminii sunt intotdeauna de vina !"
 

db22urs

Membru activ
posibil sa-ti fi accesat cineva contul, iar adminii ca sa te protejeze in eventualitatea unei stergeri a contului sa-l blocheze. ai rabdare, sigur cred ca se va rezolva. tu ai fi printre ultimii oameni care sa fie banuiti ca folosesc multicont. iar acest lucruu ar trebui sa fie o lectie pt admini, banuiesc ca au mai fost cazuri de banuri date astfel iar playerii respectivi nu au fost crezuti pt ca nu au avut notorietatea ta.
 

DeletedUser

Guest
pai ce scrie la motiv, cand iti arata ca esti banata?

- - - Actualizat - - -

adica presupui ca o venit vreun "drac" si a umblat pe cont, cat timp aducea tania cafeaua si prajiturile? :-O:-/

Cine ar avea interesul sa faca asta? Acum serios vorbind, de ce i-ar sparge contul si de ce i-ar trimite nava la destinatia dorita de ea? De unde sa stie un admin unde vroia Tania sa trimita nava? Adica mi-a spart cineva casa, n-a luat nimic decat gunoiul pe care l-a dus regulamentar la container?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Nu are nici o legatura sistemul de operare cu asa ceva...e vorba de alte amprente.Ai fost banata fie ca s-a intrat pe contul tau de pe alt Ip,fie prin deducerea discutiei de aici in urma careia ai spus ca TU nu ai trimis nava cu mana ta.Au gandit ca pisica cea neagra de pe pervaz a facut-o.

pai de ce sa fi tu banat, cand ti s-a spart contul? e ilogic ...
e incorect, mai bine spus, ca mai toate banarile din ultimul timp ....
 

DeletedUser5815

Guest
bai, sunteti nebuni? :))
deci chiar sunt complet in pom, nici macar nu stiu unde sa gasesc raspunsul la contestatia pe care am facut-o :))

n-am mai patit asa ceva pana acum, sunt praf :))
 

DeletedUser13911

Guest
posibil sa-ti fi accesat cineva contul, iar adminii ca sa te protejeze in eventualitatea unei stergeri a contului sa-l blocheze. ai rabdare, sigur cred ca se va rezolva. tu ai fi printre ultimii oameni care sa fie banuiti ca folosesc multicont. iar acest lucruu ar trebui sa fie o lectie pt admini, banuiesc ca au mai fost cazuri de banuri date astfel iar playerii respectivi nu au fost crezuti pt ca nu au avut notorietatea ta.
Ursule merele sunt dulci? te saluta again bubu!
 

DeletedUser15210

Guest
posibil sa-ti fi accesat cineva contul, iar adminii ca sa te protejeze in eventualitatea unei stergeri a contului sa-l blocheze. ai rabdare, sigur cred ca se va rezolva. tu ai fi printre ultimii oameni care sa fie banuiti ca folosesc multicont. iar acest lucruu ar trebui sa fie o lectie pt admini, banuiesc ca au mai fost cazuri de banuri date astfel iar playerii respectivi nu au fost crezuti pt ca nu au avut notorietatea ta.

nooo ... nu e multi cont, e exact opusul ... manevrarea unui cont de mai mult persoane ... dar tot foarte dubios
 

DeletedUser

Guest
UIte...sa spunem ca imi pot acorda viza singur..? ce spui de asta?:p

Imi acord viza singur ca sa ce? Deci acea nava a fost trimisa la destinatia dorita de Tania, altceva nimic nu s-a intamplat... Te rog sa imi spui cine face asa ceva?
 

DeletedUser15210

Guest
Cine ar avea interesul sa faca asta? Acum serios vorbind, de ce i-ar sparge contul si de ce i-ar trimite nava la destinatia dorita de ea? De unde sa stie un admin unde vroia Tania sa trimita nava? Adica mi-a spart cineva casa, n-a luat nimic decat gunoiul pe care l-a dus regulamentar la container?

adica sustii actiunea de banare, anca?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai ce e asa greu de priceput? Hai sa o luam asa.... Sa ziceam ca ai avea o comanda trimisa de la "birou" iar dupa ceva vreme, nu cu mult dupa ce ajungi "acasa" nu o mai gasesti.... Acuma, din postura asta e putin ciudat sa scriu aici astfel de detalii, dar nu cred ca trebuie sa te gandesti la spargeri de cont si alte cele..

Daca mai ai intrebari despre asta, te rog sa mi le adresezi in contestatia deschisa.. :)
 

DeletedUser15210

Guest
Imi acord viza singur ca sa ce? Deci acea nava a fost trimisa la destinatia dorita de Tania, altceva nimic nu s-a intamplat... Te rog sa imi spui cine face asa ceva?

dorim sa ni se dovedeasca vinovatia taniei, prin logarile pe contul "tania321"
 

DeletedUser15210

Guest
Pai ce e asa greu de priceput? Hai sa o luam asa.... Sa ziceam ca ai avea o comanda trimisa de la "birou" iar dupa ceva vreme, nu cu mult dupa ce ajungi "acasa" nu o mai gasesti.... Acuma, din postura asta e putin ciudat sa scriu aici astfel de detalii, dar nu cred ca trebuie sa te gandesti la spargeri de cont si alte cele..

Daca mai ai intrebari despre asta, te rog sa mi le adresezi in contestatia deschisa.. :)
si daca am eu, ca jucator, nelamurire privind aceast banare, ma lovesc de "nu e contul tau"?
 

DeletedUser13911

Guest
Pai ce e asa greu de priceput? Hai sa o luam asa.... Sa ziceam ca ai avea o comanda trimisa de la "birou" iar dupa ceva vreme, nu cu mult dupa ce ajungi "acasa" nu o mai gasesti.... Acuma, din postura asta e putin ciudat sa scriu aici astfel de detalii, dar nu cred ca trebuie sa te gandesti la spargeri de cont si alte cele..

Daca mai ai intrebari despre asta, te rog sa mi le adresezi in contestatia deschisa.. :)
Daca Norbit a spus ceea ce a spus..atunci......nu's cum sa spun...daca e fair cum il stiu...e uituca Tania.daca e "fair" cum mai e cateodata,e uituc calculatorul de la "birou":D
 

DeletedUser5815

Guest
Pai ce e asa greu de priceput? Hai sa o luam asa.... Sa ziceam ca ai avea o comanda trimisa de la "birou" iar dupa ceva vreme, nu cu mult dupa ce ajungi "acasa" nu o mai gasesti.... Acuma, din postura asta e putin ciudat sa scriu aici astfel de detalii, dar nu cred ca trebuie sa te gandesti la spargeri de cont si alte cele..

Daca mai ai intrebari despre asta, te rog sa mi le adresezi in contestatia deschisa.. :)

las-o incolo de nava ca deja nu mai conteaza, o fi fost o eroare de afisare

dar acum am alta problema mai grava, asta cu blocarea
pana mea, daca si pe mine m-ati gasit cu prostii, care am ip-urile batute in cuie de ani de zile, ce sa mai zic
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus