Top10

DeletedUser

Guest
Elysa, nu stiu sa fi dat cineva stergere la cont pentru ca a fost atacat de voi dar poti sa ma luminezi tu :)

sincer kinky stiu ca backsan sia dat stergere dupa ce Cellboon ia luat 3 orase iar la cateva zile eu am reusit sa ii "bag" nava in oras acolo unde ati incercat voi din rasputeri sa o scoateti ..dar mia fost distrusa de unu de al meu care nu a fost atent


si mai apoi sa spunem la 4 ore am reusit sa ii "bag" nava in alt oras aproape de bonus si uite asa a renuntat la grepolis baiatu...:p
 

DeletedUser5815

Guest
daca nu aveti pe ce va certa, ia sa va pun poze noi

pierderi1.jpg


prin comparatie

pierderi3.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Ma simt onorata, apar si eu in poza de 2 ori :))))))))))))))
Si cat de fotogenica suuunt :D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
mda ce sa-ti mai spun acum ?trebuie sa repet ca jon nu a putu sta pe joc din cauza ca i-a murit tatal +ca sa bagat in vacanta dar cineva la tinut in atcuri neputand sa intre.trebuia sa mai spun asta?:) abtine-te t rog:)

Mai, atunci nu spune ca e inactiv pentru ca eu am primit atacuri de la el si il stiam activ.,Toti avem probleme dar asta nu e o scuza in joc :( imi pare nespus de rau pentru el dar asta e jocul. Mai pierdem si mai castigam.
 

DeletedUser

Guest
de aici incolo cine face referire jignitoare la o persoana sau alta, se considera de doua ori avertizat si urmeaza pedepsele....
 

DeletedUser5815

Guest
dap peste 80 % de la inactivi :) te cred asa :)

jocul e pe puncte si pe castigarea unui razboi :) ... iar orice batalie castigata e inca un pas spre scopul final
aici avem ceva de dus la indeplinire, nu doar orgolii personale si razboi parte in parte .... si orice actiune care inseamna un pas mai aproape de castigarea severului e binevenita :)
 

DeletedUser5815

Guest
si daca e sa ne mai laudam cu ceva, uite si asta:
fete.jpg


si sa adaug ca in top 15 avem 4 fete? :cool:
 

DeletedUser6312

Guest
Alta poza simpatica si nu e modificata in photoshop :)))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

jocul e pe puncte si pe castigarea unui razboi :) ... iar orice batalie castigata e inca un pas spre scopul final
aici avem ceva de dus la indeplinire, nu doar orgolii personale si razboi parte in parte .... si orice actiune care inseamna un pas mai aproape de castigarea severului e binevenita :)

d acord cu tine..deci ar trebui sa pomenesc peste vreo 15 orase fantoma de la iantu si backsan care au fost cucerite de noi nu?nu e tot un avantaj pt noi la fel cum e si pt voi barbarus..care a fost inactiv si multi altii..:heh::heh::heh::eek::D:D:D
 
Sus