Top10

DeletedUser

Guest
mda

nu are rost sa ma cert cu tine...esti prea mare si prea bun jucator si nu ma pot ridica la standardele tale...:cool:

glumeam si eu...deh...se mai plictiseste omul in mijlocul aliantei New Life...daca 30% din alianta sunt in vacanta 30% sunt inactivi si restul sunt prea "pro" sa ne bage in seama :p

si in alta ordine de idei...nenea asta al mare si tare...mai bine sterge Alex din fata numelui si GOGOGO pe alta lume ca deja ne plictisesti :)

ps: sa va vad ce mai faceti cand terminati zilele de vacanta.... :pro:
 

DeletedUser

Guest
In continuare o arzi pe zilele de vacanta,ai 4-5 jucatori in zona liberi de atacat,probabil vorbeste frustrarea din tine,cat am fost plecat am vazut rapoartele de la dyane cum stateati nava si trupele prin apa,deci nu te mai plange atat,ai pe cine ataca!
Ati ramas fara inactivi de luat si acum ca ati dat de greu va laudati si voi cu marele realizari :)!
 

DeletedUser

Guest
Da, intradevar, acolo au gresit ca s au ambitionat baietii, acolo recunoastem:))
Dar pana la urma statisticile vorbesc, asa ca...degeaba te bati cu pumnul in piep si faci ca toti, cand incepi sa vzi ca nu mai ai argumente o dai in viata personala.
Bah frate ma lasi...crezi ca noi nu avem viata personala, dar daca avem tablete, laptopuri tel cu internet, e vina noastra? sau e vina noastra ca nu aveti si voi?
Inca odata repet, poate unii dintre noi sunt mai realizati decat visezi tu si totusi au timp pt pasiunile lor. cum altii investec bani si timp in masini, poate noi investim in tehnologie ca asta e pasiunea noastra si avem neveste si prietene care nu au nimic impotriva!!!
Rugamintea mea este sa vb despre statistici daca e, daca nu nu mia posta aiurea si te scuza ca ai viata si alte alea....
FII BARBAT!!! ce e asa de greu, ce nu intelegi? vrei sa iti desenem cum sa fii barbat?
 

DeletedUser

Guest
eu am dat-o in viata personala?
Voi v-ati bagat si va bagati in continuare cu fraze gen :
"jucatorii au activat mod vacanta ca au frica de noi",in luna lui agust,poate asa vedeti si voi.
Te rog nu ma lua pe plan financiar ca ma pierd,sunt prea sarac ca sa pot intra in subiectul ala,nu imi permit nici macar un laptop daca ma crezi.
Sunt sigur ca ai facut mult mai multe ca mine in viata,vazand ca stii tot despre mine,cati ani am,ce lucrezi,cat lucrez,daca lucrezi,si ce invart.Probabil stii si ce numar la papuci am!
Eu nu iti inteleg criza de a fi barbat si scuzele mele ca am "viata"...Eu nu plec nicaieri si nici nu am degand,am facut 4 zile de vacanta si reactia voastra este penibila,nu a mea.

Daca te uiti la primul post,voi ati inceput cu postul cu filmuletul,aratand doar jumatate de poveste,dupa care ati continuat,nu eu.
Deci nu te amagi singur ca eu te-am bagat in seama,v-ati bagat in seama singur,din lipsa de atentie:)
 

DeletedUser5815

Guest
clasament1.jpg


clasament2.jpg


clasament3.jpg


clasament4.jpg


alte doleante? :)
 

DeletedUser5815

Guest
asa ma gandeam si eu :D

fac un efort si bag si clasamentul individual daca tineti neaparat :D
 

DeletedUser

Guest
parerea mea ar fi asa pentru o alianta formata de cateva luni si are ceva puncte pe acolo ...(The Conquerors) sta destul de binisor ,faza de o alianta care exista de la inceputul lumii kappa:p:pro::rolleyes:
 

DeletedUser6312

Guest
parerea mea ar fi asa pentru o alianta formata de cateva luni si are ceva puncte pe acolo ...(The Conquerors) sta destul de binisor ,faza de o alianta care exista de la inceputul lumii kappa:p:pro::rolleyes:

Sunteti o alianta formata din cate ramasite de aliante infrante de noi, 3, 4? :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
:))

parerea mea ar fi asa pentru o alianta formata de cateva luni si are ceva puncte pe acolo ...(The Conquerors) sta destul de binisor ,faza de o alianta care exista de la inceputul lumii kappa:p:pro::rolleyes:

Pe bune ? nu a existat pana acum ? poi poate e formata din mai multe aliante care nu faceau nimic singure ca erau prea mici ....

Ia vezi si in clasamentul luptatorilor ce puncte are Forever2nice si ce puncte are The Conquerors . Si alea nu sunt puncte de cateva luni facute ci sunt puncte facute de jucatori de cand s-a lansat lumea kappa ...:pro::pro:
 

DeletedUser

Guest
Iar o dati in balarii ...

Infrante nu cred , ca daca erau infrante de voi veneau la voi ,sa spunem doar aliate impotriva minciuni si a autoritatii..
POate uni vor sa fie un intreg nu comandati :p!:cool:

Eu sunt la Forever2nice aproape de la inceputul lumii si nu am vazut minciuni si persoane autoritare prin zona ... Inseamna ca luptati impotriva unor naluci


"POate uni vor sa fie un intreg nu comandati" In ce carte de strategie ai vazut tu (sau in ce razboi) ca nu exista comandanti ? Daca nu ar exista jucatori care sa vada jocul la nivel macro si ar face fiecare ce-l taie capul s-ar alege praful si pulberea de armata aia ....:pro::pro:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sunteti o alianta formata din cate ramasite de aliante infrante de noi, 3, 4? :D:D:D

se poate kinky dar cel putin noi nu dam stergere cont cand pierdem un oras . pe cand vad ca, unii colegi de ai vostri au luat exemplu de la doamna zamfira. cum ii atingem putin isi dau stergere cont.in ritmul asta se pare ca, o sa ramanem fara adversari
 

DeletedUser

Guest
bun asa

pai si eu sunt pe kappa de la inceputul lumii si stiu ca pe atunci legea in forever o facea " Dumat" sau cum era numele lui..:p

cat despre ideea ta de comandant stii ca un sef sau un conducator are nevoie de un consiliu iar pentru "the qonquerors" acel consiliu sunt toate aliantele din familie:p

Atunci , va urez sa luptati eficient contra dusmanului !!! Referitor la Dumat esti informat gresit . Jucator bun , foarte bun si din cauza asta probabil ai crezut asta ...
 

DeletedUser6312

Guest
se poate kinky dar cel putin noi nu dam stergere cont cand pierdem un oras . pe cand vad ca, unii colegi de ai vostri au luat exemplu de la doamna zamfira. cum ii atingem putin isi dau stergere cont.in ritmul asta se pare ca, o sa ramanem fara adversari

Elysa, nu stiu sa fi dat cineva stergere la cont pentru ca a fost atacat de voi dar poti sa ma luminezi tu :)
 

DeletedUser

Guest
Elysa, nu stiu sa fi dat cineva stergere la cont pentru ca a fost atacat de voi dar poti sa ma luminezi tu :)

iantu,baksan nu iti aduc aminte de nimik kynky sau daca au dat stergere cont numai sunt colegii vostri , nu va mai aduceti aminte de ei.
 

DeletedUser5815

Guest
iantu,baksan nu iti aduc aminte de nimik kynky sau daca au dat stergere cont numai sunt colegii vostri , nu va mai aduceti aminte de ei.

iantu si-a dat stergerea contului in urma unei discutii aprinse iscate de indisciplina si incapacitatea lui de a invata si de a se conforma unor reguli ... plus un limbaj suburban care l-ar fi calificat oricum pentru interne

la backsan nu ma pot pronunta, n-am aflat inca motivul, cel putin eu, personal
 
Sus