Top10

DeletedUser5796

Guest
Inca o modificare in Top 10 Luptatori Aliante

111520235112-Grepolis-Ferelden-Google-Chrome.jpg
 

DeletedUser

Guest
2ce13jp.png

Nr 1 la atacatori AlexGoPro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mosu HO ho ho

Pregatitiva ca vine Mosu Alex GOOO ,HO HO HO :)
Sant curios ce mai comentezi acum ca la toate ai raspuns:):):):):):)
 

DeletedUser6318

Guest
frumos atac:D...asa ataci u de obicei sau doar cand te ia disperarea?¿;)
 

DeletedUser

Guest
ce ma iubeste publicul si fani mei..cand ai 20 de pagini de atac deschis e destul de usor in loc de sprijin sa dai atac:)

Revin miercuri cu alte rapoarte!
Nu inteleg daca sunt asa noob cum de nu reusiti in 4 sa imi luati un sat?
 

DeletedUser4201

Guest
hahaha iar erai beat ma :)) lasa ma ca baietii stiu ca esti jucator bun. mai greseste omu. asta ne diferentiaza de roboti si calculatoare. pe mine nu ma atacai asa daca te rugam :p:p prima zi libera alex de cand sunt aici. :( sunt capiat ... mai citesc si eu pe aici, mai rad de tine... :D BAFTA FRATELO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
2ce13jp.png

Nr 1 la atacatori AlexGoPro

Nu fiti noobi ma omu scapa de bireme ca sa faca in loc usoare sa va sparga curu cu ele
....ce nabeti......imediat cum vede cate o ferma un atac cu apararea incepe si rade hahahah uite la ala ataca cu apararea :)) boti
 

DeletedUser

Guest
nu sincer hekia chiar dadusem atac in loc de sprijin...e exact unul langa altul si iti trebuie o secunda sa nu fi atent si le incurci...si la 20 de pagini deschise..cu ochi pe ceas ca trebuie sa iesi din casa..incercand sa te pregatesti in acelasi timp sa iesi..se intampla des:))
Ideal era ca sa dau print cu trupele lor trimise sprijin pe unele sate ale mele si tot din alianta lor care ataca si se bat singuri pe satele mele..dar ar fi banal sa ma dau de gol:)

Ps.Sorin eu sunt inca suparat pe tine...poate intr-un mod sau altul revii ca inca mai ai timp...am plecat 4 zile si cand m-am intors am auzit ca s-au facut schimbari mari placute:)
 

DeletedUser

Guest
nava trimisa de la 20 de ore pe un sat fantoma...cum ziceam te bucuri cu putin:)
 

DeletedUser

Guest
Scuzama ca iti zic dar minciuni de 2 lei in speranta ca o sa ma tragi pe mine in jos nu o sa te ajute cu nimic:
mincinos.png


Asta este ce am vazut eu inainte sa trimit nava si atacurile de 20-30 de usoare.
Nu am avut timp sa vad a cui e nava,nu ajungeam la timp cu usoarele la departare,deci normal ca am atacat cu valurile mici care le aveam in zona.

Deci in general,filmuletul vostru de 2 lei demonstreaza doar ca va bucurati cu putinul care reusiti sa il faceti,cucerind sate fantoma sau sate de la inactivi:)

Deci in viitor,minciunile de 2 lei tinele pentru tine,nu sunt de ieri pe forum extern,e bine ca asa iti faci si tu o reputatie buna:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Facem si noi ce putem deocamdata, inactivi, neinactivi, nu e problema noastra!!!
Nu iti face griji, luna asta iti promit ca atat tu cat si strctina ve ti pierde sate!!!
Si de rapoartele alea in care a ti fost lasa ti aseara sa baga ti nava, si o scoseram azi, ca nu avea rost sa pierdem aaprare aiurea:p ce mai ziceti?
sau ala nu conteaza!!!
Ditamai alianta nu a ti fost in stara sa va proteja ti o nava!!! :pro:
 

DeletedUser

Guest
hmm

Pai in primul rand..nenea Gogogo asta...marele care esti tu....:) aduti aminte ca noi am venit aici in mijlocul vostru cu cate 1 sat colonizat...im m44...mare ocupata in intregime de alianta voastra (mare alianta...)...ca sa ne dezvoltam putin a trebuit sa luam si ceva sate de la inactivi si sate fantoma...dar uitate pe grepostats sa vezi ca e prima data cand facem asta...vino si tu cu 1 sat fantoma in mijlocul nostru pe m35 si cucereste sat de la jucator activ si atunci poti sa comentezi...pana una alta am venit 4 oameni aici in mijlocul vostru si am ajuns unde suntem acum...asta spune totul...in locul tau as baga capul in pamant si mi-as musca limba...daca vrei sa o luam pe alta parte...uitate la tine pe grepostats si vezi ca 80% din satele tale sunt luate de la inactivi sau sunt foste sate fantoma...de 2k-3k pct...asa ca nu ai nici un drept sa comentezi...si in legatura cu incercarile...si cu faza ca ne batem intre noi...arata frate dovezi...nu vorbi aiurea...noi cand vorbim aducem si dovezi...concrete...nu vorbe in vant ca tine...

EDITARE: mi-a fost atrasa atentia de colegi ca am mintit in post...nu 80% sunt de la inactivi si fantome...sunt 100%...adik tu numai din fantome si din inactivi ai facut satele alea de le ai...buna treaba ;) si te crezi in masura sa ne strigi noua? :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Facem si noi ce putem deocamdata, inactivi, neinactivi, nu e problema noastra!!!
Nu iti face griji, luna asta iti promit ca atat tu cat si strctina ve ti pierde sate!!!
Si de rapoartele alea in care a ti fost lasa ti aseara sa baga ti nava, si o scoseram azi, ca nu avea rost sa pierdem aaprare aiurea:p ce mai ziceti?
sau ala nu conteaza!!!
Ditamai alianta nu a ti fost in stara sa va proteja ti o nava!!! :pro:

te cateri pe unde poti,dar cred ca ai dat de sticla!
Cu cat vorbesti mai mult cu atat mai mult cu atat te scufunzi mai mult.
Tu crezi ca toata alianta new life se invarte in jurul tau.
Suntem 4 membri care va dam atentie in zona aia,singurii fani in zona aia sunteti voi;)

Ca sa nu fac dublu post:
@IngerMare si puternic

Ca sa stii si tu situatia,ca vad ca nu ati inteles nimic din harta,se vede ca acum ati aparut.
Cand ati aterizat voi aici,singurii care v-au dat atentie au fost perikol si strcln,restul aliantei era focalizat in totalitate pe cei din united dragons(exact inainte de a se unii cu noi) si argonautii,care sunt foarte bine organizat si greu de patruns.
Daca consulti mai bine harta nu sunteti in mijlocul nostru,si in continuare nu veti primi atentia care o visati de la toata alianta,suntem tot aceiasi 3-4 membri care va atacam.
Cat despre satele mele cucerite stai linistite va inclusiv village fooll de la voi a pierdut 2 sate in 2 zile,iar consultand grepostats,ar trebui sa taci ca esti absolut in aceiasi situatie,100% inactivi si abandonate,deci cand misti ceva mai vorbim:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Serios....poi daca restu a ti intrat in vacanta cu ce e vina naostra? fulgu, dgr ala, si cati altii. In afara de tine, strctina si kamely, diana nenea mare lideru de pe epsilon, care acum e sluga in new life romyske, atat sunteti in zona. Si cand am bagat nave la voi, au atacat foarte multi, asa ca nu o mia da la intors!!! am fost ataca ti si de la 12 ore!!!
Fii barbat si recunoste, nu te mai scuza atat!!!
:pro:
 

DeletedUser

Guest
puteai sa ajungi oriunde pe alte cai, dar ai ajuns nicaieri pe toate caile :D

mah, alex, nu stiu de ce te superi, ai zis ca arati miercuri tu rapoarte, apai at, arata, noi am aratat de ce ai fost tu in stare miercuri, dupa ce v-ati bagat vacanta fortat, sa ma apuc acum de detalii cate orase ti-ai rupt cand ai incercat sa cuceresti orasul Alex Pain al lui lord34, si de frica ai bagat vacanta si tu si restul dupa tine. daca ai onoare recunosti daca nu, capu-n pamant si gura mica. atat am avut de spus
 

DeletedUser

Guest
mah, alex, nu stiu de ce te superi, ai zis ca arati miercuri tu rapoarte, apai at, arata, noi am aratat de ce ai fost tu in stare miercuri, dupa ce v-ati bagat vacanta fortat, sa ma apuc acum de detalii cate orase ti-ai rupt cand ai incercat sa cuceresti orasul Alex Pain al lui lord34, si de frica ai bagat vacanta si tu si restul dupa tine. daca ai onoare recunosti daca nu, capu-n pamant si gura mica. atat am avut de spus

cat de patetic poti sa fii,unde am zis eu ca arat miercuri rapoarte?
vacanta fortat?cred ca glumesti prietene,din pacate pentru tine chiar am fost in vacanta,esti slab tare sa crezi ca reusesti sa ma bagi in vacanta,eu inca mai astept demonstratia ca pierd sate in fata voastra.
Daca intr-un an de zile nu reusesti sa iti permiti nici macar cateva zile de vacanta,si devi frustrat sa vezi alti care reusesc,nu iti varsa furia pe grepolis,iesi pe afara,cu "familia",sau acum fiecare ce poate si cat poate.

De la mine,kamy,strcln,romy,nu ati reusit sa luati nici macar un sat in o luna de cand ati ajuns aici,ati cucerit doar inactivi si abandonate din jurul nostru;)
Ii bine ca iti faci avant in general cu ideile care ti le faci tu in cap,si iti repeti probabil si seara inainte sa te culci ca esti mai bun:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus