TOP 15 Jucatori

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser10574

Guest
Te-ai gasit tu sa ne dai peste nas...noi ce de pe gamma cu experienta mult mai mare fata de a ta,stim sa jucam acest joc spre deosebire de tn(salam etc...)...am sa te rog sa nu mai vi sa te bagi in discutii...esti in top...maine e posibil sa nu mai fi te intrebi de ce?
Pentru Ca Se poate face orice numai sa vrem...
Nu dau curs unei persoane fara sens "Experienta mult mai mare ca a ta" pe cuvant da penibil sa iti spun ceva experienta se castiga jucand iar fiecare lume isi are istoria ei !
Asa ca d-le expert nu stiu care s-a bagat in discutia cui , eu activez pe aceasta lume si am tot dreptul pe cand dumneata .. ??
 

DeletedUser10574

Guest
lDtKdEF38Q5KJtoJsoya.jpg


:)
 

DeletedUser

Guest
ma Money ,cum se face ca intr-o zi jumatate ti-au saltat toate orasele de pe rho :)???
 

DeletedUser2039

Guest
e unu acolo nedeloi care ma pupa in *** ca sa-l ajut dar care s-a sucit cand i-a venit bine si am dat stergere cont,
 

DeletedUser

Guest
ma Money ,cum se face ca intr-o zi jumatate ti-au saltat toate orasele de pe rho :)???
LA fel de usor cum ai luat si orasele celor de la Anonimii cand au intrat la voi,cu "aducatorul de bucurii" Ioneiy,ala pe care daca nu ii lasi sa moara cand trebuie te injunghie pe la spate!:D
Btw,ti-a trebuit ceva tipm sa iei un oras cedat ,de fapt ai vrut sa-l iei dar nu prea ti-a iesit..te-ai lovit in biremele mele amarate:)
Nu mai bate apa in piua degeaba biluta7,ca ...gaina pe Rho e moarta ....nici oua de aur nu mai face...cine stie acum de Pasti poate mai iese ceva,cu sarbatorile adminii nu prea sunt atenti si ati putea intra cand pe un cont cand pe altul...asa de curiozitate,nu de altceva..:D.zice lumea..asa am auzit.si eu...B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Total pe langa subiect ca nu joc pe lumea asta si nu vreau sa va incurc , da Salam Regeton Mondialu Faraonu Sukaru B@w$$ pe unde a disparut ? a fost subclasat sau s-a lasat ?
 

DeletedUser

Guest
Total pe langa subiect ca nu joc pe lumea asta si nu vreau sa va incurc , da Salam Regeton Mondialu Faraonu Sukaru B@w$$ pe unde a disparut ? a fost subclasat sau s-a lasat ?
eu cred ca n-ai tu treaba cu ce se intampla cu acest jucator
 

DeletedUser

Guest
Si eu cred ca ai comentat ca sa te simti important , pe deasupra parerea ta e inutila pentru mine , nush de ce cautati mereu sa fiti agresivi , am pus o simpla intrebare nu ti-am dat in cap si nu te-am injurat ... la o adica imi era foarte usor sa intru pe rho si sa caut , da am zis ca nu exista oameni crescuti in pestera peste tot ...
 

DeletedUser

Guest
in primul rand vezi cum ai pus tu intrebarea. ai un stil atat de ironic incat devine agasant. eu il stimez pe acel jucator si nu vreau sa fie bataia de joc a nimanui. in al doilea rand gandeste-te acum cn este crescut in pestera!
 

DeletedUser

Guest
Da ma gandesc , si tot tu esti crescut in pestera ... Asta e numele lui , puneti si tu mintea la contributie si gandeste-te ca omu a inteles ca va atrage glume pe seama numelelui nu cred ca e intradevar atat de cocalar si fan manele , plus ca nu esti tu in masura sa comentezi cat timp nu e vb de tn , pe mn nu ma intereseaza ca il ,, stimezi ,, tu , ce poti tu sa faci e sa inveti sa raspunzi la o intrebare care e pusa in gluma , nu eram ironic si nu incercam sa imi bat joc de el ( dar daca nu poti intelege nici asta , ajungem la concluzia initiala ) ci am facut o gluma , sau invata sa te abtii pur si simplu

In caz ca nu ai inteles , un raspuns de om normal ( nu ca al tau de copil salbatic ) ar fii fost :
,, Salam a ajuns pe pozitia 90 , a avut treaba , a fost plecat , nush ce a facut , oricum nu s-a lasat ,,
Asta ar fii fost un raspuns de om normal nu al unuia care cauta sa fie dur si impunator intr-un stil de copil mic
 

DeletedUser

Guest
bine faraoane shukar si bo$$ care esti tu..daca zici ca asta e numele lui bravo tie..
 

DeletedUser7851

Guest
Va reamintesc ca nu am renuntat la moderare si ca postarile voastre nu fac tema acestui topic.
Reveniti la subiect!
Multumesc
 

DeletedUser

Guest
Bineinteles odmm , te rog sa ne scuzi , dar trebuia sa lamurim si noi problema :D
 

DeletedUser14179

Guest
6vgqpm2qU8J8UR-BWXKl.jpg
smiley_emoticons_auslachen2.gif
mia placut foarte mult jucator
smiley_emoticons_cuinlove.gif
F08VBM9oe5QX-tnXepKb.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus